Ego Otobüs Nerede Telefon Numarası?

EGO otobüs nerede mesaj?

EGO Cepte altyapısı kullanılan uygulamada SMS ile vatandaşlar durak bilgisini (0312) 911 3 911 veya (0850) 303 0 306 ‘ya SMS yollama veya arama ile durağa yaklaşan otobüs bilgilerini öğrenebilmektedir.

Ankara EGO kart nereden alınır?

Kart Bedeli: 11 TL. Kayıp ya da Kırık Kart İşlemleri İçin: Kızılay Metrosu veya Ankara Büyükşehir Belediyesi Ana Binası ( EGO Genel Müdürlüğü A Blok) Ankarakart İşlem Merkezine gelerek 22 TL ücret karşılığında yeni kartınızı alabilirsiniz.

Ankara EGO daire başkanı kim?

1981 yılında Tokat’ta doğdu. Harran Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu. Aynı dalda, Mersin Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi aldı.

EGO Genel müdür?

1960 yılında Malatya’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği Bölümünden 1982 yılında mezun oldu.

Yolcum Nerede uygulaması?

” Yolcum Nerede ” uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

Ego kartında ne kadar para var?

Ulaşımda kolaylığı artırmak için hayata geçirilen “Tek SMS’le EGO Cepte” hizmetiyle, kart bakiye bilgisini öğrenmek için, tüm telefonlardan, Ankarakart’ın üzerindeki numaranın tamamını ya da son sekiz hanesini yazıp 0312 911 3 911’e SMS atmak yeterli olacak.

You might be interested:  Telefon Numarasını Nasıl Öğrenebilirim?

Ankara öğrenci Kartı Nasıl Alınır?

Bu kart başvurusu için Ankara Kart İşlem Merkezleri’ne gitmeniz gerekiyor. İndirimli Öğrenci Kart alabilmek için nüfus cüzdanı veya ehliyet, 1 adet vesikalık fotoğraf ve güncel döneme ait 1 adet onaylı öğrenci belgesi ile başvuru yapılıyor.

Öğrenci kartı nereden alınır?

Öğrenciler, kayıt sonrasında https://www.istanbulkart. istanbul/istanbulkart-basvuru-merkezleri-1127 adresinde yer alan aşağıdaki İstanbulkart Başvuru Merkezlerine öğrenci belgesi, kimlik aslı ve fotoğraf ile başvurarak İndirimli Öğrenci Kartlarını bizzat temin edebilirler.

Engelli EGO kartı nereden alınır?

Engelli kimlik kartını, Aile ve Sosyal Politikalar İl ve İlçe Müdürlükleri’ne ya da E-Devlet sistemi üzerinden başvuru yapmak suretiyle alabilirsiniz.

Yahya Şanlıer kimdir?

Otobüs İşletme Dairesi Başkanı 1987 yılında Trabzon’da doğdu. Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini 2020 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Ekonomi Yüksek Lisans bölümünde tamamladı.

Bugsaş Genel Müdürü kim oldu?

YÜKSEL DEMİREL BUGSAŞ GENEL MÜDÜR

Aski Genel Müdürü kim oldu?

ASKİ Genel Müdürü Erdoğan ÖZTÜRK 1964 yılında Elazığ’da doğdu. Çankaya lisesi ve O.D.T. Ü inşaat mühendislik bölümünü bitirdi. Sırasıyla Erzincan’da deprem sonrası kamu binaları yapım ve rehabilitasyon işini takiben DSİ Amasya Şube Md ve DSİ Ankara Genel Müdürlüğü Barajlar ve HES dairesinde görev aldı.

EGO Genel Müdür Yardımcısı kim oldu?

Genel Müdür Yardımcısı Zafer Tekbudak.

EGO nasıl şikayet edilir?

Değerli Ziyaretçimiz, bizlere her konuda Şikayet ve Önerilerinizi Başkent 153 Formu aracılığı ile iletebilirsiniz. Mesajınız en kısa sürede değerlendirilecektir.

EGO nun açılımı ne demek?

Kuruluşumuz 16 Aralık 1942 tarihinde Ankara Elektrik ve Havagazı İşletme Müessesesi olarak kurulmuş 1950 tarihinde Otobüs İşletme İdaresinin bünyesine katılmasıyla Ankara Elektrik, Havagazı ve Otobüs İşletme Müessesesi ( EGO Genel Müdürlüğü) olarak Ankara’ya elektrik, havagazı (daha sonra doğalgaz) ve otobüs hizmetleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector