FAQ: 77 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

969 nerenin alan kodu?

Uluslararası haberleşme de telefon kodları oldukça önemlidir. Telefon kodları sayesinde ülkeler arası haberleşme sağlanmaktadır. 969 telefon kodu Güney Yemen ülkesine ait bir telefon kodudur. Güney Yemen’in eski adı Yemen Arap Cumhuriyeti’dir.

+93 Nereye ait?

93, Asya kıtasında yer alan Afganistan’ın uluslararası telefon kodudur.

967 Hangi Ülkenin telefon kodu?

+ 967 numaralı telefon kodu konum olarak Arap yarım adasının güneyinde bulunan Yemen Arap Cumhuriyeti ülkesine aittir. Ülke kodlarının ardından da alan kodları yer almaktadır.

9 haneli telefon numarası hangi ülkeye ait?

Ülke kodu 54 olan Arjantin’deki tüm telefon numaralarında ülke koduyla alan kodu arasında ” 9 ” rakamı olmalıdır.

92 Nereye Gidiyor?

92 (Burulaş) 92 otobüs hattının ilk durağı Terminal Peron 3 olup son durağı Kültür Mah. Muhtarlığı / 2e, 92, B3 Yönü durağıdır. 92 (Beşevler), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 92 hattında 43 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 46 dakika.

98 hangi ülkenin alan kodu?

+ 98 telefon kodu İran’a aittir. Ülkelerin coğrafi konumlarına göre verilen bu telefon kodları arasında + 98, İran kökenli numaralar tarafından kullanılmaktadır.

Türkiyenin telefon kodu kaç?

90 Nerenin Alan Kodu? Telefon kodlarından birisi de +90 kodudur. Bu kod ülkemize, yani Türkiye’ye aittir. Böylelikle Gelen aramaların başında +90 kodu bulunuyor ise bu Türkiye’den gelen bir arama olduğu ülke kodlarından anlaşılır.

You might be interested:  Teşhir Telefon Nasıl Anlaşılır?

68 Hangi Ülkenin Kodu?

+1 684 Amerikan Samoası

07 Hangi ülke?

07 Plaka kodu Antalya ilinin plaka numarasıdır.

+7 961 Nerenin Kodu?

+ 961 numaralı telefon kodu Güneybatı Asya’da bulunan Lübnan ülkesine ait bir koddur. Ülkenin başkenti Beyrut’tur. Lübnan’dan ülkemize yapılan aramalarda telefon numarasının başında + 961 kodu yer almaktadır.

+32 Hangi ülkenin telefon kodu?

32 Belçika’nın alan kodudur. Avrupa Birliğinin kurucu üyesi olan Belçika Krallığı Batı Avrupa’da bulunmaktadır. Kuzeybatıda Kuzey Denizi, kuzeyde Hollanda, güneybatıda Fransa, doğuda Lüksemburg ve Almanya ile sınırı vardır.

+1 Hangi ülke?

1 alan kodu Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Kuzey Amerika, Kanada ve Meksika arasında hem Kuzey Atlantik Okyanusu hem de Kuzey Pasifik Okyanusu arasında yer alır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector