FAQ: Aracım Nereye Çekildi Telefon?

Çekilen Aracım Nerede uygulaması?

vatandaşlar, trafikten çekilen araç bilgilerine www.istmop.com ya da Android ve İOS işlemcili akıllı telefonlara “İSTMOP” uygulamasını indirerek, aracın plakasını, çekim tarihini ve doğrulama kodunu girdikten sonra aracının durumunu öğrenebilecek.

Arabam nereye çekildi telefon?

Arabam Nereye Çekildi SMS Tüm hatlardan SMS olarak PARK yazıp boşluk bırakarak ARAÇ PLAKASI’nızı yazıp 1550’ye SMS gönderebilirsiniz. Bu sorgulama kullanıcılara 2 TL’lik bir ücrete mal oluyor.

Bursa çekilen araçlar nereye gider?

Çekilen araçlar, Yediemin Otoparklarına getiriliyor.

Plaka ile arabam nerede?

Ücretli bir sorgulama türü olan SMS ile araç sorgulama işlemi için aracın plakasını bitişik bir şekilde yazıp (34XYZ34 gibi) 5664’e yollayabilirsiniz. Bu sorgulama ile aracın hasar geçmişini öğrenebilirsiniz.

Aracın çekildiğini nasıl öğrenirim?

SMS İLE ÇEKİLEN ARAÇ SORGULAMA Otoparka çekilen araç sorgulaması için “PARK (BOŞLUK) ARAÇ PLAKASI” yazıp 1550’ye SMS gönderdikten sonra aracınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Otoparka çekilen araçlar nasıl çıkarılır?

Otoparka gitmeden kullanıcıların kimlik belgeleri ile Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü Ceza İşlemleri Büro Amirliği’ne gitmeleri gerekiyor. Oradan alınan çıkış belgesi ile otoparktan araçlar teslim alınabiliyor.

Araç çekilen ne kadar ödenir?

Çekilen veya trafikten men edilen araçlar için yediemin otopark ücreti günlük otomobillerde 12 TL’den 16 TL’ye, motosikletlerde 5 TL’den 8 TL’ye, kamyonet-minibüs-arazi taşıtında 12 TL’den 17,6 TL’ye, kamyon-otobüs-tır-iş makinesinde ise 24 TL’den 23.98 TL’ye çıkarıldı.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Numarası Dökümanı Nasıl Alınır?

Baglanan motoru alınmazsa ne olur?

Trafikten men edilerek Cikcilli Beldesi’nde bulunan otoparkta muhafaza altına alınıyor. Motosikletler, Milli Emlak Genel Tebliği’ne göre 4 ay içerisinde işlemleri tamamlanarak sahipleri tarafından teslim alınmadığı takdirde Mal Müdürlüğü’ne devrediliyor.

Izmirde çekilen araçlar nerede?

Yine de emin olamadığınız durumlar 155’i arayarak, E-Devlet yada Emniyet Genel Müdürlüğünün Web sitesinden aracınızın nerede olduğunu plakanız ile sorgulayabilirsiniz. İzmir ‘de araba nereye çekilir öğrenebilirsiniz.

Bir aracın nerede olduğunu öğrenmek?

Cep telefonlarındaki bütün operatörlerden mesaj bölümüne “PARK” yazıp boşluk bıraktıktan sonra araç plakasını yazdıktan sonra 1550’ye göndermek gerekiyor. Eğer araç çekici tarafından çekilmişse, gelen mesajda hangi otoparka çekildiği, iletişim bilgisi ve neden çekildiği konusundaki bilgiler belirtiliyor.

Aracım hangi otoparka çekildi Konya?

Çekilen araçları SMS ile sorgulamak için “PARK (boşluk) ARAÇ PLAKASI” yazıp 1550’ye göndermek yeterlidir. SMS sorgulamaları sonunda çekilen araç otoparklarının yanı sıra aracın ne zaman çekildiği ve ne kadar ceza ödeneceği bilgilerine ulaşılabilir.

Eskişehir çekilen araçlar nerede?

1- www.egm.gov.tr adresinde yer alan “TRAFİK CEZASI ve OTOPARK SORGULAMA” modüllerinde otoparka çekilen araç sorgulama işlemlerini yapılabilmektedir.

Aracın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim?

kimlik kartı, edevlet şifresi ya da internet bankacılığı yolu ile giriş yapılabilir. Sayfaya girdikten sonra eHizmetler bölümünden Emniyet Genel Müdürlüğü seçilir ve “Araç Plaka Sorgulama ” bölümünden sorgulama işlemi başlatılır.

Google Haritalar arabam nerede?

Arabanızı nerede bıraktığınızı hatırlayabilmek için park yerinizi kaydedebilirsiniz.

  1. Android telefon veya tabletinizde Google Haritalar uygulamasını açın.
  2. Bulunduğunuz yeri gösteren mavi noktaya dokunun.
  3. Park yerini kaydet’e dokunun.

Ücretsiz Tramer sorgulama nasıl yapılır?

Aracın hasar kaydını öğrenmek için aracın plaka bilgisini boşluk bırakmadan yazarak 5664 gönderilmesi gereklidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector