FAQ: Kaan Telefon Kimin?

Kaan telefon fabrikası nerede?

Holding, KAAN cep telefonu üretimini, 2019 yılı içerisinde Ankara’da bulunan fabrikası Mesut KAAN üretim tesislerine taşıyarak yerli marka olmanın yanında yerli üretimi de hedefliyor.

Kaan marka nerenin?

cep telefonu üretimine geçmiştir. Şirket ayrıca Kaan markası ile akıllı elektrik sayacı ve dect telefon üretmiştir. Türkiye’nin yerli cep telefonu markası KAAN, cep telefonu üretimini, 2017 yılında Ankara’da kurulan fabrikası Mesut KAAN üretim tesislerinde üretmektedir.

Kaan N2 hangi ülkenin?

Başarı’nın yerli telefon markası Kaan ‘ın yeni modeli karşımızda! Düşük fiyatı ve özellikleri ile dikkat çeken Kaan N2, cebinden fazla para çıkarmak istemeyen kullanıcılara da arka yüzde çift kamera deneyimi yaşatıyor!

Kaan A1 kimin?

Başarı Ticaret bugün kendi markasını taşıyan yeni akıllı telefonu KAAN A1 ‘i duyurdu ve satışa sundu.

Yerli cep telefonu markaları hangileri?

Bu üreticilerin satış ve pazarlama konusunda “ yerli ” olarak lanse ettikleri telefonlar ise şirketler ile yaptığımız görüşmelerden gelen cevaplara göre tam olarak şunlar:

  • Xiaomi: -Redmi 9C, Redmi 9T, Redmi Note 10S.
  • OPPO:
  • Samsung:
  • Realme:
  • Vivo:
  • Tecno Mobile:
  • General Mobile:
  • TCL:

Kaan N2 kaç gb?

Kaan N2 Akıllı Telefonun Detaylı Teknik Özellikleri RAM desteği ile arka planda birden fazla programı çalıştırırken hızı düşmeyen cihaz, 32 GB dahili depolama alanı ile veri kullanımında yeterli alana sahip oluyor ve günlük kullanılan müzik, resim, video gibi verileri belli bir orana kadar saklama imkanı veriyor.

You might be interested:  FAQ: Şarjı Biten Telefon Nasıl Açılır?

Kaan n2 kaç bit?

32 GB hafıza(128 GB artırılabilir hafıza), 3 GB RAM. 8 çekirdek 1,5 Ghz 64 Bit işlemci, 4.5 G LTE. 0.2 milisaniye hızında güvenli giriş sağlamanın yanı sıra pek çok yeni işlev kazandırılmış parmak izi okuyucu. Android Nougat 7.0 işletim sistemi.

Kaan A1 kaç TL?

KAAN A1, Turkcell mağazalarında “peşin fiyatına 12 ay taksit” kampanyasıyla kullanıcılarına önemli bir avantaj sunuyor. Ürünün Peşin fiyatı 949 TL.

Kaan ne zaman kuruldu?

Havacılık sektörünün öncü kuruluşlarından Kaan Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş., Başarı Holding bünyesinde 2000 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector