FAQ: Oppo Nasıl Bir Telefon?

OPPO nasıl bir marka?

OPPO, yenilikçi teknolojilerle sanatsal yaklaşımı birleştiren global bir akıllı telefon markasıdır. Genç, trend belirleyen ve pazara ürünleri ile yön veren bir marka olan OPPO, tüketicilere dijital yaşamın keyifli bir deneyimini sunmaktadır.

OPPO en iyi telefonu hangisi?

Oppo ‘nun En İyi Telefonu Oppo Find X2 Neo. Oppo Reno 10x Zoom. Oppo Find X2 Lite. Oppo Reno 4 Pro 5G.

Oppo Reno 4 nasıl bir telefon yorumlar?

Cihaz çok seri. Ekranı çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok uzun araştırmalar sonucu Oppo Reno 4 almaya karar verdim.iki haftadır kullanıyorum şimdilik çok memnunum.Standart telefon kullanıcısıyım,oyun falan oynamıyorum bütün ihtiyaçlarımı çok rahatlıkla karşılıyor.fotoğraf video benim beklentimi karşıladı.

OPPO iyi bir marka mı?

IDC’ye göre OPPO, 2018 yılında dünya çapında 5 numaralı akıllı telefon markası olarak seçildi. 40’tan fazla ülkede ve bölgede hizmet veren OPPO, müşterileri için daha iyi bir yaşam oluşturmaya adanmış 6 araştırma merkezine (1’i silikon Vadisi’nde) sahiptir.

Oppo kimin alt markası?

Guangdong Oppo Mobile Telecommunications Corp., Ltd, veya yaygın yazılışıyla oppo, merkezi Dongguan’da bulunan Çinli bir elektronik ve akıllı telefon üreticisidir. OnePlus, Vivo ve Realme markalarının da sahibi olan BBK Electronics Corporation’ın alt kuruluşudur.

You might be interested:  FAQ: Samsung Telefon Yönlendirme Nasıl Yapılır?

Oppo Türkiye garantili ne demek?

Garantimiz, Ürünlerin kendisine, ithalatçısına ve satıcısına karşı düzenlenen ilgili ulusal yasal hakları tamamlayacak şekilde OPPO tarafından verilmektedir. Bu nedenle garanti, yürürlükte olan yasalardaki hakları etkilemez yada değiştirmez. ürünler: Dahili pil, kulaklık, USB kablo,şarj cihazı vb.

Hangi telefonu almalıyım 2021?

En İyi Akıllı Telefonlar: Cep Telefonu Önerileri – Eylül 2021

 • Realme 7.
 • Xiaomi Redmi Note 10 5G.
 • Oppo Reno 5 Lite.
 • Samsung Galaxy M21.
 • POCO X3 NFC.
 • Realme 7 Pro.
 • Xiaomi Mi 11 Lite.

En iyi cep telefonu hangisi 2020?

Samsung Galaxy S20 Ultra, Xiaomi Mi 10 Pro, Huawei P40 Pro ve iPhone SE 2020 gibi telefon yarıştığı bu alanda OnePlus 8 Pro sıyrılmayı başardı. 2020 ‘nin en iyi telefonu unvanını eline alan OnePlus 8 Pro, bu ödülü fazlasıyla hakkediyor.

Oppo Reno 2z kaç TL?

Detaylı Fiyat Analizi. Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 4.575,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 3.299,00 TL Şu Andaki Fiyat: 4.399,00 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 176 TL (%4) daha ucuz.

Oppo Reno 4 Lite özellikleri nelerdir?

Oppo Reno 4 Lite Temel Özellikleri

 • Ekran Boyutu: 6.43 İnç
 • Dahili Depolama: 128 GB.
 • Bellek (RAM): 8 GB.
 • Batarya Kapasitesi: 4015 mAh.
 • Hat Sayısı: Tek Hat.
 • Hızlı Şarj:
 • 5G:
 • 4.5G Desteği:

Oppo Reno 4 mavi mi siyah mı?

Uzay Siyahı ve Galaktik Mavi renkleriyle satışa çıkan Reno4, elimizde Uzay Siyahı rengiyle bulunuyor. Fakat bunun düz bir siyah renk olduğunu düşünmeyin. Işığa doğru tuttuğunuzda yüzeyde OPPO logolarını görebiliyorsunuz.

Oppo Reno 4 Lite adımsayar var mı?

Bu alanda fazla bileşen sunulmuyor, ancak Hava Durumu, Adımsayar gibi kullanışlı araçlar da burada yer alıyor. Sık görüştüğünüz kişilere de bu alandan hızlıca erişebilirsiniz. Ana ekranı özelleştirme konusunda da Oppo, ColorOS 7 içinde birçok aracı sunuyor.

You might be interested:  FAQ: Telefon Internet Ayarları Nasıl Yapılır Vodafone?

Reeder marka hangi ülkenin?

Türkiye’ye ilk olarak e-kitap okuyucuyu getirerek pazarda adından bahseden Reeder, marka olarak 2010 yılında tablet modelini piyasaya sunmuştur. Reeder Hangi Ülkenin Markası? Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır.

HeyTap Oppo nedir?

HeyTap Health, egzersiz ve sağlık istatistiklerinizi kaydeden ve görselleştiren ve Oppo akıllı giyilebilir cihazlarınızı yönetmenize izin veren kişisel bir fitness uygulamasıdır. Oppo Watch ve Oppo Band’tan egzersiz ve sağlık verilerinizi daha iyi anlayın.

Poco nerenin malı?

Poco telefonlar aslında Çinli Xiaomi firmasına ait bir alt markadır. Geçen yıl, Xiaomi bir Snapdragon 845 işlemci ile güçlü Pocophone F1 akıllı telefonunu sadece 300 $ karşılığında piyasaya sunarak OnePlus’ı geride bıraktı. Şimdi Çinli şirket, bu alt markayı Poco adlı yepyeni bir şirkete dönüştürdüğünü açıkladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector