FAQ: Oppo Reno 5 Lite Nasıl Bir Telefon Yorumlar?

Oppo Reno 5 Lite suya dayanıklı mı?

Oppo, önceki telefonlarıyla da etkileyici ışık ve renk oyunlarını oynamayı iyi bilirdi. Aynı alışkanlığın Oppo Reno 5 ‘te de sürdürüldüğünü görüyoruz. Orta segment telefonlarda suya ve toza dayanıklılık özelliğini pek görmeyiz. Telefonun alt kenarında hoparlör, mikrofon, USB-C portu ve 3.5mm kulaklık jakı var.

Oppo Reno 5 Lite plastik mi?

Oppo Reno 5 Lite ‘ın malzeme kalitesi ve işçiliğiyle sınıfı geçtiği rahatlıkla söylenebilir. Karşımızda üst sınıf bir cihaz olmasa da, ön taraftaki plastik ve cam birleşimi bir hayli dayanıklı.

Oppo Reno 5 Lite işlemci nedir?

Akıllı ve Akıcı Ekranıyla Oppo Reno5 Lite 128 GB Oppo Reno5 Lite sekiz çekirdekli MediaTek Helio P95 işlemci ile hızlı işlem gücü sunarken güç tasarrufu da sağlayan NPU birimine sahiptir. Oppo Reno5 Lite 128 GB hafıza geniş depolama alanı ve 8 GB RAM ile uygulamaların akıcı şekilde çalışmasını sağlar.

Oppo Reno 5 Lite işlemcisi nasıl?

OPPO Reno5 Lite Özellikleri Neler? OPPO Reno5 Lite ‘ta orta segment için yeterli bir işlemci olan Mediatek Helio P95 kullanılmış. Bu işlemci 8 çekirdekli yapıda olurken, 2 Cortex-A75 çekirdeği 2.2 GHz frekansında çalışıyor, 6 Cortex-A55 çekirdeği ise 2.0 GHz frekansında çalışıyor.

You might be interested:  FAQ: Telefon Bakımı Nasıl Yapılır?

Oppo Reno suya dayanıklı mı?

Tasarım kısmında bahsetmemiz gereken bir diğer eksiklik ise, yine ne yazık ki herhangi bir su korumasının da Oppo Reno ‘da olmaması. Suya ve toza karşı dirençli yapıda olduğunu kanıtlayacak bir sertifika bu telefonda yer almıyor. Bu nedenle Oppo Reno ‘yu satın almayı düşünüyorsanız, sudan kaçınmanız gerekecek.

Oppo Reno 5 Lite kaç TL?

Oppo Reno 5 Lite 128 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 3.899,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 3.195,80 TL Şu Andaki Fiyat: 3.268,94 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 630 TL (%16) daha ucuz.

Oppo Reno 5 Lite şarjı ne kadar gidiyor?

Peki pili tamamen biten Reno 5 Lite ‘ı kaç dakikada tam şarj ediyoruz dersiniz? Sadece 56 dakikada Yani 56 dakika şarj ediyorsunuz, 16 saat boyunca video izleyebiliyorsunuz, böylece şarj kabusunuz gerilerde kalıyor. Ayrıca sistem performansınızı optimize ederek de batarya ömrünü artırabilmeniz mümkün.

Oppo Reno 5 Lite kablosuz şarj özelliği var mı?

Reno 5 Lite ‘ın AMOLED ekrana sahip olduğunu belirtmiştik. Bu sayede ekran içi parmak izi okuyucusunun da bulunduğunu görüyoruz. 4310 mAh kapasiteli pili 30W hızlı şarj desteğine sahip. Çift bant, 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 5.1 ve NFC gibi kablosuz bağlantı özellikleri de mevcut.

Oppo Reno 5 Lite özellikleri nelerdir?

Oppo Reno5 Lite Temel Özellikleri

  • Ekran Boyutu: 6.43 İnç
  • Dahili Depolama: 128 GB.
  • Bellek (RAM): 8 GB.
  • Batarya Kapasitesi: 4310 mAh.
  • Hat Sayısı: Tek Hat.
  • Hızlı Şarj:
  • 5G:
  • 4.5G Desteği:

Oppo Reno 5 Lite nerenin malı?

Çin merkezli teknoloji üreticisi Oppo, Türkiye’de telefon üretimine başladı. Şirket Türkiye’de üretilen ikinci modeli Oppo Reno 5 Lite ‘ı tanıttı. İşte Reno 5 Lite ‘ın Türkiye fiyatı ve özellikleri

You might be interested:  FAQ: Yurtdışından Gelen Telefon Nasıl Açılır 2015?

Oppo Reno 5 Lite PUBG kac fps?

Oppo reno 5 Lite aldım sadece PUBG mobil oynamak için cihazın içi boş sadece PUBG mobil var ona rağmen kasıyor oyun donuyor. 25 29 arası FPS veriyor,

Oppo Reno 5 Lite hangi tarihte çıktı?

TÜRKİYE’DE ÜRETİLEN OPPO RENO 5 LITE Mart ayında tanıtılan ve Türkiye’de üretilen Reno 5 Lite ise 6.43 inç büyüklüğünde AMOLED ekran ile karşımıza çıkıyor.

Oppo Reno 5 Lite RAM genişletme nedir?

Örneğin, Oppo Reno5 ve Oppo Reno5 Lite ‘da 8 GB bellek yer alıyor. Ancak ihtiyaç duyulduğunda bellek ( RAM ) genişletme özelliği ile birlikte 5 GB daha RAM eklenebiliyor. A Serisi’nde yer alan 4 GB RAM ‘e sahip A74 modelinde ise 3 GB daha ekleme yapılabiliyor.

Oppo Reno 5 Lite kulaklık çıkıyor mu?

Oppo Reno 5 Lite ‘ın siyah ve mor olmak üzere iki renk seçeneği var. Telefondan sonra sıra diğer kutu içeriği elemanlarına geliyor. 30W hızlı şarj adaptörü, USB-C – USB-A kablo ve 3.5mm uçlu klasik Oppo kulaklığı kutudan çıkıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector