FAQ: Telefon Eksiye Nasıl Kapatılır?

Turkcell eksiye kapatma nasıl yapılır?

Aylık 2,10 TL karşılığında servisten yararlanan kullanıcılar ise servisi iptal etmek için IPTAL AVANS yazıp 2200’a ücretsiz göndermeleri yeterlidir.

Eksi bakiye nasıl kapatılır?

AVANSIPTAL yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. 0 (542) 542 00 00 Müşteri Hizmetleri veya Vodafone Mağazaları’nden destek alabilirsiniz. AVANSIPTAL, AVANS IPTAL veya IPTAL CEPAVANS yazarak 7000’e ücretsiz gönderebilirsiniz.

Vodafone cep avans iptali nasıl olur?

Cep Avans İptal Etme Vodafone cep avans servisini sonlandırmak ve servis aboneliğinden çıkmak için AVANSIPTAL yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca cep avans servisini iptal etmek için 0 (542) 542 00 00 Müşteri Hizmetleri veya Vodafone Mağazaları’nden destek alabilirsiniz.

Türkcell eksi kaç tl’ye düşüyor?

Avans TL Hazır Kart’lı müşterilerimize eksi bakiyeye düşme hakkı tanıyan bir hizmettir. Avans TL ile TL ‘niz tam bitmek üzereyken Turkcell size 15 TL avans verir, konuşmanız yarıda kesilmez. 90 günden uzun süredir Turkcell ‘li olan bireysel Hazır Kart müşterilerimiz Avans TL servisinden ayda 2,10 TL ‘e faydalanabilirler.

Turkcell nakit kredi veriyor mu?

Yalnızca Turkcell faturalı hatlara özel olan bu kredi sayesinde Turkcell kullanıcıları nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Aynı şekilde Vodafone ve Türk Telekom faturalı hatta kredi almanız mümkün.

You might be interested:  Telefon Dinlenmesi Nasıl Yapılır?

Turkcell Avans TL ile paket yapılır mı?

Avans TL servisi için tarife değiştirmeye gerek yoktur. Avans TL ‘yi kullanamadığım bir Turkcell hizmeti var mı? Avans TL ‘lerinizi konuşma, mesajlaşma, internet, paket satın alma gibi her türlü Turkcell hizmetinde kullanabilirsiniz. Avans TL ‘yi Kredi Transfer servisinde ve Mobil Ödeme işlemlerinde kullanamazsınız.

Vodafone eksi bakiye nasıl kapatılır?

Avans kampanyasını iptal ettirmek için AVANSIPTAL yazıp 7505’e ücretsiz göndermeniz yeterli. Bu işlemi yaptıktan sonra TL’niz sıfırdan aşağı düşmeyecektir. Ayrıca bu servisi tekrar aktif hale getirmek için CEPAVANS yazıp 7505’e yine ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Ziraat Bankası ek hesap kapatma nasıl yapılır?

Ek Hesap Kapatma İşlemi: Ek hesabınızı kapatmak için bankaya 1 kuruş dahi ek hesap borcunuzun olmaması gerekiyor. Borcunuzu sıfırladıktan sonra kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ek hesabınız onaylanalı henüz 14 iş günü geçmediyse koşulsuz, şartsız ve ücretsiz olarak ek hesabınızı kapatabilirsiniz.

Vodafone yanımda da nasıl paket yapılır?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Vodafone 5 TL nasıl yüklenir?

Nasıl TL Yüklemesi Yapabilirim?

  1. SMS göndererek,
  2. 7000’i arayarak,
  3. Kartınızdaki kontrol numarası ve şifreyi cep telefonunuzdan tuşlayarak,
  4. Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yükleme yapabilirsiniz.

Vodafone Cep Nakit Kart nedir?

1 Kasım da hizmete giren Vodafone Cep Nakit Kart para gönderme gibi işlemleri çok daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan bir hizmet. Bu hizmet sayesinde istediğini cep telefonu numarasına istediğiniz zaman kolay bir şekilde para gönderebiliyorsunuz. Visa logosu bulunan yerlerden alışveriş yapabiliyorsunuz.

Turkcell gülümseten 10 GB nasıl yapılır?

Gülümseten Avantaj 10 GB Nasıl Yapılır? Avantaj 10 GB yazıp 2200’a gönder. Ayrıca Turkcell bayi ve Dijital Operatör uygulamasından da satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Kim Milyoner Olmak Ister Telefon Jokeri?

Turkcell 10 TL nasıl yüklenir?

Hazır Kart Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532’yi tuşlayarak, kredi kartınız aracılığıyla ister sesli yanıt sisteminden isterseniz canlı müşteri temsilcisiyle görüşerek de TL yükleme işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. En yakın Turkcell Mağazasına uğrayarak da TL yükleyebilirsiniz.

Paycell hazır limit nedir?

Paycell Mobil Ödeme yani yeni adıyla Paycell Hazır Limit; anlaşmalı Paycell noktalarında sadece cep telefonu numaranızı kullanarak, kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Yaptığınız harcamalarınızsa Turkcell faturanıza yansır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector