FAQ: Telefon Faturası Nasıl Ödenir?

Vodafone faturası nasıl ödenir?

Ödemelerinizi Vodafone Yanımda Uygulaması ya da Jetfatura kullanarak, web sitemizde belirtilen ödeme noktalarına, bankalar ya da anlaşmalı kuruluşların veznelerine, bankaların internet bankacılığı üzerinden, otomatik ödeme talimatı vererek, telefon bankacılığı ve ATM hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Garanti hesabından telefon faturası nasıl ödenir?

Detaylar. Üstelik, faturalarınızın ödeme tarihlerini unutuyorsanız, Garanti BBVA’ya otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Ödemeler menüsü Fatura adımından, Garanti BBVA ATM’lerinden ya da Garanti BBVA şubelerinden Türk Telekom otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Iş bankası telefon faturası ödeme nasıl yapılır?

isbank.com.tr adresinden “Bireysel Şube” veya “Ticari Şube” seçeneklerinden birini tıklayın. Ekranda talep edilen bilgileri girerek İnternet Bankacılığı hizmetine giriş yapın. Soldaki menüden “ Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme ” adımlarını takip edin.

Telefon faturası nasıl öğrenilir?

Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GUNCEL” yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone Kurumsal fatura nasil ödenir?

IVR kanalıyla faturanızı ödemek için: 7002’yi ücretsiz arayarak Vodafone Fatura Ödeme Servisi üzerinden faturanızı kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Telefon Barkod Okuyucu Nasıl Kullanılır?

Evde internet faturası nasıl ödenir?

Faturanızı hesap numaranız, hizmet numaranız ya da internet hizmetinizin bağlı olduğu telefon numarası ile ödeyebilirsiniz. Telefonla ve Online Ödeme

  1. Müşteri hizmetlerini 444 0 375 numaralı hattan arayarak ödemenizi gerçekleştirin.
  2. TTNET internet sitesine giderek ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirin.

Garanti cepten Emlak Vergisi ödeme nasıl ödenir?

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı yada Garanti BBVA Mobile’e giriş yaptıktan sonra Ödeme Menüsü altından Vergi Ödemeleri seçeneğini seçerek hem kendi adınıza hem de başkası adına vergi ödemesi yapmak mümkün!

Garanti kredi ödemesi nasıl yapılır?

Garanti BBVA Mobil üzerinden Hesap ve Kart bölümünü açıp, Krediler sekmesine girin. Buradan almış olduğunuz tüm kredileri görüp, borcunu ödemek istediğiniz kredinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kredinin hesap detayı sayfasında bulunan taksit ödeme butonuna basın. Burada önce borcu ödemek istediğiniz hesabı seçin.

Is cepten su faturasi nasil odenir?

İşCep ile Su Faturası Ödeme İşlemi

  1. Uygulamanın talep ettiği bilgileri ilgili ekranlara girerek sisteme giriş yapın.
  2. Sol üstteki menüyü açarak “Ödemeler” menüsüne ve ardından “ Fatura ” seçeneğine tıklayın.
  3. Ekranda çıkan seçenekler arasından “Anında Fatura Ödeme ” butonuna tıklayın.

Iş cepten fatura nasıl yatırılır?

isbank.com.tr adresinden “Bireysel Şube” veya “Ticari Şube” seçeneklerinden birini tıklayın. Ekranda talep edilen bilgileri girerek İnternet Bankacılığı hizmetine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme” adımlarını takip edin.

Iş bankası fatura ödeme nasıl yapılır?

Hesabınız üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeniz için İnternet Şubesi veya İşCep üzerinden Ödemeler menüsüne gitmeniz ve Fatura bölümünde Ödeme Talimatı Verme seçeneğini tercih etmeniz gerekir. Kredi kartınızı kullanarak da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Turkcell faturamın ne kadar olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Faturalı

  1. Son aya ait fatura tutarınızı, FATURA yazıp 2222’ye göndererek sorgulayabilirsiniz.
  2. Turkcell Şifreniz ile Online İşlemler’e girerek “Ödenmemiş Fatura ” linkine tıklayarak faturalarınızın tutar ve son ödeme tarihlerine ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.
You might be interested:  Hızlı Cevap: Bataryası Biten Telefon Nasıl Çalışır?

Su faturası borcu nasıl öğrenilir?

– www.turkiye.gov.tr adresini tıklayarak, T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile e-Devlet sistemine giriş yapın. – Ardından arama çubuğuna “İSKİ borç ödeme” yazın. – Karşınıza çıkacak sayfada ödenmemiş fatura bilginizi ve ne kadar borcunuz olduğunu göreceksiniz.

Vodafone faturamın ne kadar olduğunu nasıl öğrenebilirim?

SMS kanalıyla fatura bilgilerinize ulaşmak için:

  1. ” Fatura Sorgu Servisi” abonelerin* SMS ile güncel faturalarını istedikleri zaman sorgulayabilecekleri ücretsiz SMS kanalıdır.
  2. Aboneler “GUNCEL FATURA ” yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirler.
  3. Son 48 saat içerisindeki kullanımları içermeyebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector