FAQ: Telefon Kapalıyken Kim Aramış Vodafone?

Telefon kapalıyken kimin aradığını nasıl öğrenirim?

KIM yazıp 2200’a göndererek, sizi kimin ne zaman kaç kez aradığını belirten Kim Aramış SMS’lerini almaya başlayabilirsiniz. Kim Aramış Servisi ile, telefonunuz kapalıyken veya ulaşılamaz durumdayken, sizi kim, kaç kez, ne zaman aradı bilgisi cebinize SMS’le gelir.

Vodafone arayan kim mesaj gelmiyor?

Eğer bu yöntemi uyguladığınız halde halen arayan kim servisi aktif olup bilgilendirme msj gelmiyorsa müşteri hizmetleri arayıp sorunu ayrıntılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Telefonunuzdan 542 yada (0) 542 542 0000 numarasını aramanız gereklidir. Arayan Kim Servisi 8000 kısa numarası üzerinden hizmet vermektedir.

Vodafon kim aramış öğren?

Vodafone arayan kim nasıl öğrenilir diye merak ediyorsanız GSM operatörünüzün sunduğu bu hizmete üye olmanız gerekir. Servise üyelik içinse; 542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilir ya da. ARAYANKIM yazarak 8000’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Arama Asistanı nasıl yapılır?

Nasıl Satın Alırım? Aylık yenilenen servise abone olmak için ABONE ASISTAN veya ABONE ARAMAASISTANI yazıp 8000’e göndermek ve gelen SMS’i onaylamak yeterlidir.

Türk Telekom arayan kim?

ArayanıBil servisini aşağıdaki yöntemlerle aktifleştirebilirsiniz. SMS ile: SMS’le ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için “ACIK” yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Başkasının Telefon Dökümanı Nasıl Çıkarılır?

Türk Telekom Arayanı Bil kaç TL?

Servis üyeliği, iptal edilmezse ücretsiz kullanım döneminin bitişi itibariyle otomatik ve ücretli olarak her ay yenilenecektir. ArayanıBil Plus servisinin aylık ücreti 3,49 TL ‘dir. (3,49 TL / Ay) Arayanıbil Plus servisinde otomatik yenileme yapılmadan önce ve yenileme yapıldığında aboneler SMS ile bilgilendirilir.

Vodafone telefonum kapalıyken arayanları nasıl öğrenebilirim?

Abone olmak için ABONE ARAYANKIM veya ARAYANKIM yazıp 8000’a göndermek ve gelen SMS’i onaylamak yeterlidir.

Vodafone Kim bu servisi iptal?

Kim Bu servisi için IPTAL, Kim Bu Ekstra servisi için IPTAL EKSTRA yazıp 7544’e gönderebilirsiniz. Servisi kullanabilmek için gerekli cihaz veya hat ayarları nelerdir? Servisten faydalanabilmek icin hattinizın SMS almak istediğiniz durumlar için 0542 7543 000 numarasina yonlendirilmis olmasi gerekmektedir.

7544 arayan kim?

Vodafone’un Arayan Kim hizmetinin yanı sıra aynı işlemleri gerçekleştiren Kim Bu hizmeti de bulunmaktadır. Kim Bu servisi ile telefonunuz kapalı olduğunda çekmediğinde veya uçak modunda olduğunda sizi arayan kişileri öğrenebilirsiniz. Kim Bu servisine abone olmak için KIM yazıp 7544 ‘e göndermeniz gerekir.

Telefon numarası kime ait?

Telefon numarası kime ait öğrenmek için şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır:

  • Telefonunuzun arama ekranını açın.
  • *100# numaralarını tuşlayın ve arama yapın.
  • İşlemler menüsü açılacak.
  • Menüden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ni açın.
  • Açılan ekranda numaradan sorgulama yapabilirsiniz.

Arayanın kim olduğunu bulma?

Başka bir yöntem denemek isteyenler ise telefonun tuş takımından “*100# ” rakamını tuşlayarak, telefonunuzun bilinmeyen numaralar servisine giriş yapabilir ve bilinmeyen numara ile alakalı bilgi edinebilirler.

Vodafone numara sorgulama nasıl yapılır?

– “KIM” yazıp boşluk bırakıp 10 haneli GSM numarası’ nı yazarak 7048′ e sms gönderebilirsiniz. * 11842 yoluyla dilerseniz isim – soyad bilgilerinden dilerseniz telefon numarasından sorgulama yapabilirsiniz. 7048′ den sms yoluyla ise sadece GSM numarasının kimin adına kayıtlı olduğu sorgulanabilir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Açtırmak Ne Kadar?

Vodafone arama asistani ne demek?

Arama Asistanı Plus Servisi ile telefonunuz kapalı ya da ulaşılamaz dahi olsa sizi arayanların ad-soyadı, cep telefonu numarası, arama zamanı ve kaç kere aradığı bilgisinden haberdar olabilir, ayrıca ulaşamadığınız kişiler ulaşılabilir olduğunda hemen öğrenebilirsiniz.

Arama asistanı Kim aramış iptal?

Aylık yenilenen Arama Asistanı Servis iptali için IPTAL ARAMAASISTANI yazıp 8000’e SMS atmanız yeterlidir.

Vodafone yanımda TOBi nerede?

TOBi ‘yi Nerede Bulabilirsiniz? TOBi ‘ye, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector