FAQ: Telefon Tutucu Nasıl Takılır?

Telefon Tutucu cama nasıl yapıştırılır?

Yapmanız gereken tek şey, telefon tutucuyu vantuzu sayesinde cama veya torpido üzerine yapıştırmak. Telefon Tutucu Kullanma Talimatları: Cama yapıştırma özelliğini kullanmak için spiral ucu ana gövdeye kilit mekanizmasını kullanarak takınız.

Telefonun arkasındaki yapışkan nasıl çıkar?

Yapışkan taraf yukarı bakacak şekilde bir kâğıt veya kumaş havluya yatır.

  1. PopSocket’ını 15 dakikadan fazla dışarıda bırakmaktan kaçın. Aksi halde yapışkanlığını kaybeder.
  2. PopSocket’ın 10 dakika sonrasında hâlâ kuru değilse tabanı bir kâğıt havluyla hafifçe sil.

Mıknatıslı Tutucu cep telefonuna zarar verir mi?

Nite Ize Mıknatıslı araç içi telefon tutucularda cihazınıza kesinlikle zarar vermeyen 3M köpük bazlı bant kullanılır ve bant çıkarıldığında hiçbir iz bırakmaz. Piyasadaki ucuz ürünlerden ayrılan en büyük farklarından biri de bu özelliğidir.

PopSocket ne demek?

Strese çarkını ardından şimdilerde akıllı telefonların sırtlarının ortasında bulunan renkli, lastik bir düğme göze çarpar hale geldi. Özellikle de Hollywood ünlüleri tarafından da sıkça kullanılıyor. Bu düğmenin bir adı var. Buna PopSocket deniyor ve son bir yılda akıllı telefon aksesuar pazarına hızlı bir giriş yaptı.

Vantuz torpidoya yapışır mı?

Ürün ultra güçlü vantuza sahiptir. Cam, torpido, ahşap, plastik vb. her türlü yüzeye yapışır. Bu sayede tüm telefonlarla rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çift yönlü mekanizması ile istenilen her açıdan ayarlanabilmektedir.

You might be interested:  Soru: Telefon Donması Nasıl Geçer?

Telefon tutucu ne işe yarar?

Telefon Tutucu Ne İşe Yarar? Araç içerisinde telefonlara ulaşmak her zaman zor olmuştur. Sürücülere dikkat dağınıklığı yaratmaması için üretilen telefon tutucular sürücülerin yakın yerlerine konumlandırılır. Bu sayede sürücülerin araç içerisinde telefonlara kolaylıkla ulaşmasını sağlamaktadır.

Telefon arkasındaki kılıf izleri nasıl geçer?

Bunun için temizlemek istediğiniz kılıfı bir kabın içine koyun. Üzerine istediğiniz çeşitte bir sirke dökün. Sirkenin kılıfı tamamiyle kapladığından emin olduktan sonra bu şekilde 1 gün süresince bekleyin. Ardında kılıfınızı durulayıp kurutarak tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Telefonun arkasına takılan şeyin adı ne?

Popsocket telefon parmak tutucu – GittiGidiyor.

Tabak üstündeki etiket nasıl çıkar?

– Sıcak su ile ıslatılmış bir bezi yapışkanlı bezin üzerinde bir süre bekletin. Beklettikten sonra etiketi kolayca çıkarabilirsiniz. – Eğer etiket yanmaz bir yüzeyde ise çakmak ile ıslatma işlemi yapılarak etiketin kolaylıkla çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Mıknatıslı Telefon Tutucu arabaya nasıl takılır?

Kutu içeriğinden çıkan metal plakayı telefonunuzun arka kapağının üzerine, kapağın içerisine ya da telefon kılıfınıza yapıştırın. Ardından Mount telefon tutucuyu araç havalandırma ızgaranıza monte edin.

Telefonun arkasına takılan yuvarlak şey nasıl çıkar?

ütüyle ısıttıktan sonra metal levhayı çıkar telefonla birlikte geri dönüşüme gönder. bi tane ince sağlam ip bul, kenarına geçir, testere ile keser gibi sürterek hareket ettir. pürmüz ile biraz ısıtılarak çıkabilecek levhadır. alternatif olarak çekiçle vurulabilir.

Mıknatıs insana zarar verir mi?

Mıknatıslar insan vücudu içinde birbirine ya da metal bir objeye yapışarak ciddi veya ölümcül yaralanmalara sebebiyet verebilirler. Mıknatısların yutulması yahut solunum yoluna kaçması halinde acilen tıbbi yardıma başvurunuz.”

Momo Stick Telefon Tutucu nasıl kullanılır?

Kullanımı çok kolay: Telefonun, tabletin, kumandaların veya evdeki cihazların arkasına takın. Düğmesini ileri iterek parmaklarınıza tutunmasını sağlayın. Stand Özelliği: Momostick parmak tutucu kısmını stant olarak kullanarak telefonunuzla daha rahat video izleyebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Iphone Dan Sonra Hangi Telefon?

Socket ne ise yarar?

Soket kısaca şudur: Diğer programlarla standart Unix dosya tanımlayıcılarını kullanarak haberleşmenizi sağlayan bir yapı. Bir dosya tanımlayıcı basitçe söylemek gerekirse açık bir dosya ile ilişkilendirilmiş bir tamsayıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector