FAQ: Yamulan Telefon Nasıl Düzeltilir Huawei?

Telefonun yamuk oldugunu nasıl anlariz?

Telefonda yamulma olduğunu anlamanın kimi yolları vardır: Geri bölümü bilindiği üzere düz bir şekildedir. geri kasada bir eğim varsa yamulmaya işaret olduğunun göstergesidir. Yada ekrana dokunduğunuzda bir esneme ve ekrana bastırınca göçme oluyorsa bunlar telefonunuzda bir yamulma oluşmuş demektir.

Telefon Yamulması Garantiye girer mi?

Çoğunlukla kullanıcı kaynaklı olan bu durumun nedeni telefonun dış malzemesiyle alakalıdır. Telefon kasası yamuldu ve yetkili serviste bu sorunun çözülmesi için başvuru yaptınız. Telefon yamulması gibi kasa üzerinde gerçekleşen sorunların hepsi kullanıcı kaynaklıdır. Bu nedenle garanti kapsamına girmez.

Huawei telefon Yamulması garantiye girer mı?

7.İlgili ürün üzerinde, fiziksel temas sonucu oluşabilecek her türlü darbe, çatlak, kırık, çizik, kasanın yamulması, LCD ekrandaki fiziksel hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Kullandığınız üründe her türlü sıvı teması sonucu ortaya çıkabilecek hasarlar garanti kapsamı dışındadır.

Telefonda kasa ne demek?

Hem Android hem iOS destekli olan Kasa uygulaması, akıllı telefonlara ücretsiz olarak yükleniyor ve kolayca kullanılabiliyor. Akıllı ev ürünleri kapsamında öncelikle akıllı priz ve IP kameralarını satışa sunan TP-Link, bu ürünlerin her yerden, her zaman kolayca yönetilebilmesi için Kasa uygulamasını geliştirdi.

Suya düşen cep telefonu nasıl kurtarılır?

Suya düşen telefon nasıl kurutulur? Islanan telefona ne yapmak lazım?

  1. CİHAZINIZI HEMEN KAPATIN.
  2. TELEFONU HAVLU YARDIMIYLA KURUTUN.
  3. PAMUK YA DA KULAK TEMİZLEME ÇUBUĞU KULLANIN.
  4. SLİKA JEL KULLANIN YA DA PİRİNÇ KULLANIN.
  5. ŞARJ CİHAZINIZI TAKIN AMA SAKIN AÇMAYIN.
You might be interested:  336 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

Yamuk iphone Garantiye girer mi?

Telefonun yamulması, eğilmesi, bükülmesi, üzerine baskı uygulanması sonucu zedelenmesi telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir. Bu sebeple garanti kapsamı dışında kalır.

Huawei telefonumu nasıl garantiye gönderebilirim?

Arızalı Huawei ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Huawei Türkiye garantili ne demek?

Herhangi bir elektronik cihazı veya akıllı telefonu satın alırken Türkiye Garantili veya Distribütör Garantili ifadesini görüyorsanız, bu satıcı firmanın Türkiye ‘de resmi olarak faaliyet gösterdiği ve ürüne garanti sunduğu anlamına geliyor.

Fatura olmadan garanti olur mu?

Fatura Garanti Belgesi Yerine Geçmemektedir. Belirtmek gerekir ki üretici, imalatçı ve ithalatçı ürettiği ya da ithal ettiği mal için mutlaka Garanti Belgesi almak zorundadır.

Huawei arka kapak değişimi kaç TL?

Huawei P20 Lite arka cam kapak kırıldı ya da çatladı ise değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 100 TL ‘dir.

Huawei P40 Lite ekran değişimi kaç TL?

Huawei P40 lite Ön Cam Değişimi 250 TL dir. Komple ekran değişimi ise 450 TL dir. Ön cam ve ekran değişimi birbirinden farklıdır. Ekran değişiminde cihazınıza yeni ekran takılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector