Garantiye Telefon Nasıl Gönderilir?

Internetten aldığım ürünü nasıl garantiye gönderilir?

Garanti sağlayan firma ile görüşün. Size kargo numarası vermeleri lazım. Kargo numarasını ilgili kargo firmasına verirseniz onlar firmaya ücretsiz gönderiyor.

Huawei telefonu garantiye nasıl gönderilir?

Arızalı Huawei ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Apple Türkiye garantiye nasıl gönderilir?

Apple garanti kapsamındaki servisi şu seçeneklerden biri yoluyla sağlar: (i) Bizzat teslimli servis. Apple, Apple Ürününüzü fiziksel teslim ile servis sunan bir Apple Satış Mağazası’na veya AASP noktasına iade etmenizi isteyebilir. Apple Ürününüz, servis göreceği Apple Onarım Servisi (“ARS”) noktasına gönderilebilir.

Telefonu tamire verirken nelere dikkat edilmeli?

Telefonu tamire verirken buna dikkat! Özel bilgileriniz ifşa olmasın

  1. ‘DOSYALARI YEDEKLEYİP SİLİN, SD VE SIM KARTLARI ÇIKARIN’
  2. ‘SİLİNEN DOSYALAR DA GERİ GETİRİLEBİLİR’
  3. ‘TUŞ KİLİDİ YA DA ŞİFRE KOYMAK ANLAMSIZ’

Internetten alınan ürünlerde garanti ne zaman başlar?

MADDE 6 – (1) Garanti süresi; malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu Yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimi ile tespit edilen değer kadardır.

You might be interested:  Telefon Fiyatları Hangi Ayda Düşer?

Hepsiburada telefon garantiye nasıl gönderilir?

Satıcısı Hepsiburada olan ürünler için; kendiniz veya garanti süresi devam ediyorsa Hepsiburada üzerinden servis / arıza başvurusu yaparak yetkili servise gönderebilirsiniz. “Siparişlerim” sayfası altında servis / arıza başvurusu yapmak istediğiniz ürünün içinde olduğu siparişi açın ve ‘Talep Oluştur’ seçeneğini seçin.

Huawei telefonumu servise nasıl gönderilir?

Verilerinizi yedeklemenizi şiddetle öneriyoruz. Servise gönderirken irtibatta kalacağınız kargo ise Yurtiçi Kargo, cihazınızı en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden göndermelisiniz veya adresinize kurye talep edebilirsiniz.

Huawei telefon Yamulması Garantiye girer mi?

7.İlgili ürün üzerinde, fiziksel temas sonucu oluşabilecek her türlü darbe, çatlak, kırık, çizik, kasanın yamulması, LCD ekrandaki fiziksel hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Kullandığınız üründe her türlü sıvı teması sonucu ortaya çıkabilecek hasarlar garanti kapsamı dışındadır.

Telefonu düşürmek Garantiye girer mi?

Düşme, Çarpma, Darbe Alma Durumları: Sert zemine düşen, duvara çarpan ya da üzerine sert bir cisim düşen cep telefonlarında başta ekran ve kasa kırılması gibi sorunlar yaşanabiliyor. Bu tip durumlar garanti kapsamı dışında değerlendiriliyor.

iPhone servise gönderirken ne yapmalıyım?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı servise hazırlama

  1. iOS aygıtınızı yedekleyin.
  2. Apple Kimliği parolanızı hazır bulundurun.
  3. iPhone ‘unuzun pil servisine ihtiyacı varsa aygıtı teslim ederken mümkünse pil yüzdesinin %30 veya daha az olmasını sağlayın.

iPhone telefon garantiden ne zaman gelir?

Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarımızın birçoğu ekran onarımı gibi bazı onarımlar için aynı gün içinde servis sunar. Teknisyenin iPhone’unuzu bir Apple Onarım Merkezine göndermesi gerekirse aygıtınız en çok 11 iş günü sonunda teslim alınmaya hazır hale gelir.

Apple garantiye neler girer?

Apple, orijinal pakette yer alan Apple markalı iPhone, iPad veya iPod donanımları ile aksesuarlarını (“ Apple Ürünü”), Apple ‘ın yayımlanan kullanım kılavuzlarına uygun kullanılmaları halinde, ürünün perakende olarak son kullanıcı alıcı tarafından satın alınmasından itibaren BİR (1) YIL süre ile (“ Garanti Süresi”)

You might be interested:  Telefon Dinlenmesi Nasıl Yapılır?

Telefon garantiden gönderme kaç günde gelir?

Telefon garantiden kaç günde gelir ortalama olarak arıza türüne göre en az 15 gün sürebilir. Cep telefonunu servise elden teslim edebileceğiniz gibi isterseniz kargo ile de gönderim sağlayabilirsiniz.

Delta servis telefon kaç günde gelir?

Ortalama 3 iş günü servis süresi bulunan Delta servis için hızlı hizmet de oldukça önemli bir konudur.

Telefonumu garantiye verdim ne zaman gelir?

Telefon garantiden kaç günde gelir sorusuna yanıt vermek gerekirse, beş gün içerisinde onarılarak gönderimi yapılabilir demek mümkündür. Siz de tercih ettiğiniz telefon markası ve garanti hizmet kalitesine göre arızalı telefonu çok kısa süre içerisinde tamir edilmesi ile tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector