Hızlı Cevap: 00322 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

00322 nerenin tel kodu?

0322 Adana’nın telefon kodudur. Adana iline ait telefonlar 0322 alan kodu ile başlamaktadır.

0037 hangi ülke?

370 Nerenin Alan Kodu? Telefon numarası başında yer alan +370 ülke kodu Litvanya’ya aittir. Litvanya’ya yaşayan birisini aramak için telefon numarasının başında +370 rakamının yer alması gerekmektedir. 2 milyon nüfusu olan küçük denilebilecek ülke Baltık Denizi’ in kıyısında yer almaktadır.

+322 kodu nerenin?

Adana’nın ilçeleri arasında Saimbeyli, Aladağ, Feke, Tufanbeyli, Yumurtalık, Pozantı, Karaisalı, Karataş, İmamoğlu, Kozan, Ceyhan, Seyhan, Çukurova ve Yüreğir bulunuyor. 0322 kodu aynı zamanda Adana merkez ve diğer ilçeleri için de kullanılan bir sabit telefon kodudur.

00332 hangi ülkenin kodu?

Aynı zamanda Konya ilinin tüm ilçeleri de bu alan kodunu kullanmaktadır. Arayacağınız telefon numarasının başına 0332 numarasını ekleyerek kolaylıkla tüm aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Konya ilinin alan kodu, Fransa’nın alan kodu ile de benzemektedir. 00332 numarası Fransa ülkesine ait bir alan kodudur.

00322 arama ücretleri ne kadar?

Ödeme nasıl oluyor; Aramanın bedeli dakikası 4.95TL dir. Başka ücret hesabınıza yansımaz.

0237 hangi ülke?

Bu da Kamerun ülkesine aittir. Tüm ülkeler birer telefon kodlarına sahiptir. Bu kodlardan birisi de + 237 numaralı telefon kodudur. + 237 numaralı kod Afrika’nın Batısında Kamerun ülkesine aittir.

375 alan kodu neresi?

Belarus ülkesi dışında bulunan telefon sahiplerine ülkeden bir arama gerçekleştirildiğinde telefon numarasının başında 375 kodu belirir. Bu sayede bu aramanın Belarus ülkesinden gerçekleştirildiği anlaşılır.

You might be interested:  Soru: Samsung Telefon Rehberim Silindi Nasıl Geri Alabilirim?

0025 hangi ülkenin alan kodu?

25 Plaka Nerenin Plaka Kodu ve Hangi Şehre Ait? Her il için ayrı ayrı belirlenmekte olan plaka kodlarına göre; 25 plaka Erzurum kentine aittir. Bilgi olması için; bir önceki 24 plaka numarası Erzincan, bir sonraki plaka numarası 26 Eskişehir kentine aittir.

+39 Hangi ülkenin telefon kodu?

+ 39 numaralı telefon kodu Avrupa’nın Kuzeyinde bulunan İtalya ülkesine aittir. Ülkemizden İtalya ülkesini arama yapabilmek için aranacak telefon numarasının önüne ülke kodu numarası girilmelidir. Bunun dışında ülke kodundan sonra alan kodları da girilmelidir.

Adana’nın telefon kodu kaç?

Bu anlamda Adana ‘ nın alan kodu kaçtır sorusunun cevabı ise Adana ‘ nın alan kodu 322 olmaktadır. Arayacağınız herhangi bir sabit telefon numarasını çevirmeden önce 322 alan kodunu girdiğinizde ve ardından telefon numarasını tuşladığınız zaman Adana sınırları içerisinde bir telefon araması gerçekleştirmiş olursunuz.

0333 hangi ülkenin kodu?

33 numaralı kod ise Fransa ülkesine aittir. Arayan numaranın başında 33 numarası bulunuyor ise bu telefon Fransa’dan aranıyor anlamına gelmektedir. Fransa konum olarak Batı Avrupa’da yer alan bir ülkedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector