Hızlı Cevap: 436 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

00324 hangi ülkenin alan kodu?

Ülkemizde bulunan alan kodlarından birisi de 324 numaralı alan kodudur. 324 numaralı alan kod ülkemizde Mersin iline aittir.

+442 Nerenin ülke kodu?

442 Nerenin Alan Kodu? 442 numaralı alan kodu ülkemizde Doğu Anadolu’da yer alan Erzurum iline aittir.

00322 hangi ülkenin alan kodu?

0322 telefon kodu ile aranan kişiler kodun hangi ile ait olduğunu merak etmektedirler. 0322 telefon kodu Adana iline ait bir telefon kodudur. Adana ili ülkemizin Akdeniz bölgesinde yer almaktadır.

Türkiye kodu ne?

Telefon kodlarından birisi de +90 kodudur. Bu kod ülkemize, yani Türkiye’ye aittir. Böylelikle Gelen aramaların başında +90 kodu bulunuyor ise bu Türkiye’den gelen bir arama olduğu ülke kodlarından anlaşılır.

+1 Hangi ülke?

1 alan kodu Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Kuzey Amerika, Kanada ve Meksika arasında hem Kuzey Atlantik Okyanusu hem de Kuzey Pasifik Okyanusu arasında yer alır.

0037 hangi ülke?

370 Nerenin Alan Kodu? Telefon numarası başında yer alan +370 ülke kodu Litvanya’ya aittir. Litvanya’ya yaşayan birisini aramak için telefon numarasının başında +370 rakamının yer alması gerekmektedir. 2 milyon nüfusu olan küçük denilebilecek ülke Baltık Denizi’ in kıyısında yer almaktadır.

386 hangi ülkenin alan kodu?

Slovenya ile iletişime geçmek için + 386 Nolu kodu numaradan önce çevirmek gerekir.

+15 Hangi ülkenin alan kodu?

BURDUR İLÇELERİNİN PLAKA KODLARI VE HARFLERİ 15 plaka kodu ise Burdur iline aittir. Burdur şehrinde merkez, Bucak, Tefenni, Gölhisar, Karamanlı, Yeşilova ilçelerinin plaka harf kodları aşağıda belirtilmiştir.

You might be interested:  Klonlu Telefon Ne Demek?

0441 hangi ülke?

0441 telefon alan kodu Erzurum şehrine aittir.

*# 61 nedir?

5- Arama yönlendirme hakkında daha fazla bilgi: *#61 # Galaxy telefonlarda bu kod, bir çağrının mesaj merkezine iletilene kadar ne kadar süreceğini bildiren bir açılır pencere açıyor. iPhone’da, operatörden bağımsız olarak, bu kod size sadece *# 67# ile aynı bilgiyi gösteriyor.

052 Hangi Ülkenin kodu?

Bu kod, sizi arayan kişinin bu aramayı Meksika’dan gerçekleştirdiğini gösterir. Bu sayede telefonu cevaplamadan önce aramanın yapıldığı ülkeyi öğrenebilirsiniz.

Adananın alan kodu nedir?

Bu anlamda Adana’nın alan kodu kaçtır sorusunun cevabı ise Adana’nın alan kodu 322 olmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector