Hızlı Cevap: Garantiden Telefon Ne Zaman Gelir?

Garantiye verilen telefon ne zaman gelir?

Bu sayede kanuni hakkınızı arayabilir ve sonuç alabilirsiniz. Telefon garantiden kaç günde gelir ortalama olarak arıza türüne göre en az 15 gün sürebilir. Cep telefonunu servise elden teslim edebileceğiniz gibi isterseniz kargo ile de gönderim sağlayabilirsiniz.

iPhone garanti ne kadar sürede gelir?

Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarımızın birçoğu ekran onarımı gibi bazı onarımlar için aynı gün içinde servis sunar. Teknisyenin iPhone ‘unuzu bir Apple Onarım Merkezine göndermesi gerekirse aygıtınız en çok 11 iş günü sonunda teslim alınmaya hazır hale gelir.

Garantide tamir süresi kaç gündür?

Garanti Belgesi Yönetmeliği Değişti, Tamir Süresi 20 Gün.

Telefon serviste ne kadar kalır?

Yetkili teknik servisler kendilerine verilen malın tamirini azami tamir süresinde tamamlamak zorunda. Bu süre de kanunda 20 işgünü olarak belirlenmiş.

Samsung telefonumu garantiye verdim nasıl takip edebilirim?

Satın almış olduğunuz cihazınız Genpa garantili ise 0212 359 0 359 numaralı Genpa Çağrı Merkezi’nden Samsung garanti sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Cihazınızın Genpa garantisinde olup olmadığını ise buradan cihazın IMEI numarası ile sorgulayabilirsiniz.

Turkcell garantiye giden telefon ne zaman gelir?

Randevunuza ve kuryenin uğrama sıralamasına göre ürününüz adresinize 2-5 iş günü içerisinde teslim edilir. Kontratlı alışverişlerinizin teslimatı sırasında nüfus cüzdanı ya da TC Kimlik numaranızın olduğu pasaport, ehliyet vb. yanınızda hazır bulundurmanız gerekmektedir. Kimliğinizin önlü-arkalı fotoğrafı çekilecektir.

You might be interested:  Sık sorulan: Lg Televizyona Telefon Nasıl Bağlanır?

Airpods garanti nasıl sorgulanır?

Sözleşme numarasını veya garanti kapsamı belgesini alma mysupport.apple.com adresine gidin. Apple Kimliğinizle giriş yapın. Aygıtınızı seçin. Garanti Kapsamı Belgesini Görüntüle’yi tıklayın.

iPhone garantiye verirken ne yapmalıyım?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı servise hazırlama

  1. iOS aygıtınızı yedekleyin.
  2. Apple Kimliği parolanızı hazır bulundurun.
  3. iPhone ‘unuzun pil servisine ihtiyacı varsa aygıtı teslim ederken mümkünse pil yüzdesinin %30 veya daha az olmasını sağlayın.

Servis Tamir süresi ne zaman başlar?

Bu süre, garanti süresi içerisinde mala ilişkin arızanın yetkili servis istasyonuna veya satıcıya bildirimi tarihinde, garanti süresi dışında ise malın yetkili servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren başlar.

Garanti belgesinin tüketiciye sağladığı haklar nelerdir?

Garanti Belgesi Yönetmeliğinin, “ Tüketicinin diğer hakları ” başlıklı 9 uncu maddesinin birinci fıkrasına göre, tüketicinin ücretsiz onarım hakkını kullanması halinde malın; garanti süresi içinde tekrar arızalanması, tamiri için gereken azami sürenin aşılması, tamirinin mümkün olmadığının yetkili servis istasyonu,

Garantisi bitik ürünün yasal onarım süresi kaç gündür?

Garanti kapsamındaki mal, Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği ekindeki listede yer almıyorsa, mal için azami tamir süresi 30 gün olarak belirlenecektir. Mal, kullanıcı hatası sebebiyle garanti kapsamı dışında kalmışsa bu durumda tüketici ücretsiz onarım isteme hakkını kullanamayacaktır.

Araç serviste kaç gün kalabilir?

Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmeliğin 6. maddesinin 4. fıkrasına göre, otomobillerin de aralarında bulunduğu sanayi malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür.

Samsung servis süresi ne kadar?

Normal onarım süresi 3 gün olup arızaya göre bu süre 21 güne kadar çıkabilmektedir. Yurt dışı yedek parça temini gerektiği zaman eğer müşteri kabul ederse işlem süresi uzatılarak onarım gerçekleştirilir. Servis onarım bedeli 120 TL (kdv hariç) ve altındaki arızalı cihazlar onay alınmadan onarılır.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Nasıl Açılır?

Yedek cihaz hizmeti nedir?

Merkezimizden işitme cihazı satın alan hastaların cihazlarının garanti süreleri iki yıldır ve bu süre boyunca arızalanan ve 1 hafta içerisinde servisten gelmeyen cihazların yerine yedekcihaz verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector