Hızlı Cevap: Hangi Telefon Hangi Ülkeye Ait?

Telefon firmaları hangi ülkelere ait?

Listede Vestel Venüs, General Mobile, Casper gibi yerli üreticilerin yanı sıra Motorola, iPhone ABD üretimi, Sony Japonya, HTC Tayvan, Huawei Çin ve Samsung,LG Güney Korede üretiliyor. Japonya’da üretilen cep telefonu markaları | >>> Sony, Toshiba, Panasonic, Fujitsu.

Türkiyede hangi telefonlar üretiliyor?

Bu üreticilerin satış ve pazarlama konusunda “yerli” olarak lanse ettikleri telefonlar ise şirketler ile yaptığımız görüşmelerden gelen cevaplara göre tam olarak şunlar:

  • Xiaomi: -Redmi 9C, Redmi 9T, Redmi Note 10S.
  • OPPO:
  • Samsung:
  • Realme:
  • Vivo:
  • Tecno Mobile:
  • General Mobile:
  • TCL:

General Mobile cep telefonu hangi ülkenin?

General Mobile – Türkiye’nin Yerli Akıllı Telefon Markası

Oppo cep telefonu hangi ülkenin?

Oppo tüketici elektroniği endüstrisi alanında üretim yapan bir firmadır. Tam adı ise Guangdong Oppo Mobile Telecommunications Corp Ltd olarak bilinmektedir. Oppo Hangi Ülkenin Markası? Oppo Çin merkezli bir telefon markasıdır.

Infinix hangi marka?

Infinix, 2006 yılında kurulan akıllı telefon üreticisi Transsion Holdings bünyesinde 2013 yılında ilk kez üretilen akıllı telefon markasıdır. Afrika’da yedi ülkede iştirakleri vardır. Afrikanın en büyük telefon üreticisidir. Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi Çin, Etiyopya ve Hindistan’da telefon üretmektedir.

Dünyada en çok kullanılan telefon markası nedir?

Samsung, bir kez daha dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olmayı başarmış. Pastadan yüzde 22’lik pay edinen Samsung, 2021’in ilk çeyreğinde tam 76.5 milyon akıllı telefon satmayı başararak liderliğini koruyor. Listenin ikinci sırasında Apple, 52.4 milyon ünite sevk ile yüzde 15’lik bir dilimde yer alıyor.

You might be interested:  FAQ: Samsung Smart Tv Telefon Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Reeder hangi ülkeye ait?

Türkiye’ye ilk olarak e-kitap okuyucuyu getirerek pazarda adından bahseden Reeder, marka olarak 2010 yılında tablet modelini piyasaya sunmuştur. Reeder Hangi Ülkenin Markası? Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır.

Türkiye’de üretilen telefon var mı?

Çinli akıllı telefon devi TECNO, 35 milyon dolarlık yatırım ile Türkiye ‘de üretime geçti. Teknoloji devi TCL’nin de tercihi Türkiye oldu. Arçelik ile güçlerini birleştiren TCL, akıllı telefon üretimine başladı.

General Mobile Türk malı mı?

33 ülkede faaliyet gösteren ve 2018 sonunda toplamda 45 ülkede olmayı hedefleyen General Mobile, inovasyon ve Ar-Ge çalışmaları ile de dikkati çekiyor. Söz konusu fabrika yatırımıyla yüzde 100 Türk markası olan General Mobile ‘ın, Ar-Ge merkezi ve operasyon yönetiminin ardından üretimi de Türkiye’de olacak.

Evkur telefona taksit yapıyor mu?

Evkur ‘un kullanıcılarına sunduğu güvenceyle son teknoloji akıllı telefonlara ve aksesuarlara farklı renk seçenekleriyle sahip olmak artık sandığınızdan çok daha kolay. Evkur sayesinde 6 ay taksitle kolay bir şekilde son model telefon çeşitlerini satın alınabilir ve rahat bir şekilde ödeme yapılabilir.

Quatro hangi ülkenin malı?

Quatro, 2009 yılında kurulan Erkayasan Telekomünikasyon San. Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki cep telefonu markasıdır. Bursa’da faaliyet gösteren Erkayasan imalat belgesi alarak yerli cep telefonu üretmeye başlamıştır.

Trident Tablet ne kadar?

19 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2 Trident Tablet Pc modeli içerisinde en ucuz Trident Tablet Pc fiyatı 699.0 TL iken, en yüksek Trident Tablet Pc fiyatı 699.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector