Hızlı Cevap: Kvk Lı Telefon Ne Demek?

Kvklı telefon ne demek?

KVK Teknoloji Ürünleri ve Ticaret A.Ş., Açılımı (Mehmet Emin Karamehmet, Murat Vargı, Osman Kavala’nın soyadlarının baş harfleriyle oluşmuş Türkiye merkezli bir cep telefonu distribütörüdür. KVK 1993 yılında Çukurova Holding ve MV Holding ortaklığında kurulmuş, şu anda MV holding yönetiminde devam etmektedir.

KVK Teknik Servis hangi markalara bakıyor?

Cep telefonu servisi konusunda alanında uzman bir marka olan KVK, pek çok çeşitli markanın cep telefonu için servis hizmeti sunmaktadır. KVS servis noktalarına ulaşarak Samsung, Apple, Sony, HTC, ZTE, Huawei, Honor, Lenovo, Alcatel, Xiaomi, Asus gibi pek çok farklı markanın telefonlarını tamir ettirebilirsiniz. 5

KVK telefon ne zaman gelir?

Servise bırakıldığı tarih itibari ile yasal onarım sürecimiz 20 iş günüdür.

Xiaomi Türkiye garantili ne demek?

Xiaomi Türkiye garantisi ile satışa sunulan ürünler, başta akıllı telefonlar olmak üzere, garanti süreci içerisinde bir arıza olması durumunda, Xiaomi güvencesiyle onarılıyor. Kullanıcıların muhatabı da Xiaomi ‘nin yetkili servisleri oluyor.

KVK garantisi olup olmadığı nasıl anlaşılır?

KVK garanti ve fatura sorgulama için aldığınız telefonun cihazın 15 haneli IMEI numarasını bilmeniz gerekmektedir. Almış olduğunuz telefonun KVK garantisi olup olmadığını sorgulamak için gerekli olan IMEI numarasını örenmek için telefonunuzdan *#06# tuşlayarak IMEI Numaranızı öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Kaybolan Telefon Nasil Bulunur?

KVK kapandı mı?

KVK hafta içi her gün akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Açılış saati ise hafta içi her sabah saat 09:00’dur. Sabahın erken saatlerinde müşterilerine hizmet sunmaya başlayan sektörünün öncüleri arasında yerini almaktadır. KVK firması hafta sonu her cumartesi sabah saat 09:00’da açılır ve öğleden sonra 14:00’da kapanır.

Genpa hangi cihazlara bakıyor?

Genpa ‘nın Türkiye distribütörü olduğu markalar arasında Alcatel, Casper, General Mobile, Honor, Huawei, LG, Microsoft, Nokia, Oppo, Samsung, TP-Link, Xiaomi ve Vestel gibi alanında lider markalar bulunmaktadır.

KVK cihaz sorgulama nasıl yapılır?

Kvk cihaz takip yapabilmek için yapılacak işlemler; https://cihaztakip.kvkteknikservis.com/ adresine girmeniz gerekir. Karşınıza çıkan menüden cihaz takip seçeneğine tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan formda Imei numarasını, form numarasını ve 5 haneli kargo takip numarasını sırayla girmeniz gerekmektedir.

Samsung telefonu garantiye verdim ne zaman gelir?

Samsung garanti servisine cihazınızı bıraktıktan sonra sizi bir süreç beklemekte. Samsung garanti servisi genel olarak 20 gün içerisinde cihazınızı size geri teslim ediyor. Bu süre içerisinde işlem onarılmazsa da size yeni bir telefon sağlıyor.

Telefonumu garantiye verdim ne zaman gelir?

Telefon garantiden kaç günde gelir sorusuna yanıt vermek gerekirse, beş gün içerisinde onarılarak gönderimi yapılabilir demek mümkündür. Siz de tercih ettiğiniz telefon markası ve garanti hizmet kalitesine göre arızalı telefonu çok kısa süre içerisinde tamir edilmesi ile tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hangi durumlarda telefon değişimi yapılır?

Garantili olarak satın alınan telefonların bozulması durumunda ilk olarak yapılması gereken satın alınan yerle iletişime geçmek olacaktır. Telefonun bozulması kullanıcı hatasından veya firma kaynaklı bir sorundan dolayı olduğu anlaşıldığında telefon hakkında işlemler yapılacak veya iadesi, değişimi gerçekleşecektir.

Xiaomi Türkiye garantili olduğunu nasıl anlarız?

Özel bandrol üzerinde “ Xiaomi Türkiye Garantili EVOFONE” yazısı bulunuyor. Ayrıca cihazı açtığınızda aynı çıkartmaya sahip bir garanti belgesi ve GENPA logolu bir diğer teknik servis bilgilendirme notu çıkıyor. Tüm bunlar cihazınızın Türkiye garantili resmi ürünler olduğunu gösteriyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Suya Düşen Telefon Nasıl Düzelir?

Xiaomi Türkiye distribütörü kim?

Mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektörü markası EVOFONE, Çin merkezli, dünyaca ünlü teknoloji şirketi Xiaomi ‘nin akıllı telefonları ve tüm ürünlerinin Türkiye ‘deki yetkili distribütörü oldu.

Telefonun Türkiye garantili olması ne demek?

Distribütör garantisi nedir? ( Türkiye Garantili ) Herhangi bir elektronik cihazı veya akıllı telefonu satın alırken Türkiye Garantili veya Distribütör Garantili ifadesini görüyorsanız, bu satıcı firmanın Türkiye ‘de resmi olarak faaliyet gösterdiği ve ürüne garanti sunduğu anlamına geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector