Hızlı Cevap: Teknosadan Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Teknosa kredi nasıl alınır?

Başvuru, Kullandırım ve Geri Ödeme Mesaj gönderin: TEKNOSA yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı 2229’a SMS gönderin. (Örnek: TEKNOSA TCKN)

Teknosa cep telefonu taksit yapıyor mu?

*Sepetinizde tablet veya tutarı 3.500 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 3.500 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

Teknosadan kredi kartsız telefon nasıl alabilirim?

Teknosa ING Bank Tekno Kredi ile Teknosa mağazalarına giderek 8 – 48 ay arasında taksitlerle alabileceğiniz kredi ile dilediğiniz cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Kredi onayı almak için öncelikle SMS göndermeniz gerekmektedir. TEKNOSA yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaranızı 2229’a gönderin.

Teknosada hangi kredi kartları geçerli?

Teknosa’da World POS’ları üzerinden yapılacak alışverişler için geçerlidir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. World Eko ve World Business Eko kartlar dahil değildir.

TeknoSA kredi veriyor mu?

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile www. teknosa.com’da 500 TL ile 25.000 TL arasında yapacağınız alışverişlerinizde, 36 aya varan* vade seçenekleri ile dilediğiniz ürünü masrafsız ve kolayca satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Turkcell'den Telefon Nasıl Alınır?

Media Markt taksitle telefon veriyor mu?

 Kredi maksimum 12 ay vadede geçerlidir. Ürün fiyatı 3.500 TL’nin altında olan cep telefonlarında vade 12 aydır, ürün fiyatı 3.500 TL üzeri telefonlarda ise vade 6 aydır.  Kredi alt limiti 500 TL – üst limiti 15.000 TL’dir. Sadece ürün bedeli (artı sigorta bedeli) kadar kredi kullandırılacaktır.

Cep telefonu kredi kartı taksit yapılıyor mu?

Son dakika haberine göre, Ticaret Bakanlığı, BDDK’nin kredi kartı taksit sınırlamasına uyum için perakende ticarette taksit sayısını yeniden düzenledi. Fiyatı 3 bin 500 lira üstünde olan cep telefonu satışlarında 3 ay, tablet bilgisayarda 6 ay taksit yapılacak.

Vatan Bilgisayar kredi kartına taksit yapıyor mu?

Vatan Bilgisayar ‘da kredi kartlarına, peşin fiyatına taksitle ödeme seçeneği sunulmaktadır. Vatan Bilgisayar mağazalarından ya da üstün güvenlik önlemleri alınmış olan www. vatanbilgisayar.com’dan yaptığınız alışverişlerde, bankanızın sunduğu taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Teknosa Cardfinansa kaç taksit yapıyor?

Teknosa ‘da 6’ya varan taksit! CardFinans.

Teknosadan nasıl telefon alırım?

Bunun için cep telefonu kredisine başvuru yapılıyor. TEKNOSA yazıp TC KİMLİK numaranızı 2229’a mesaj atıyorsunuz. Bu şekilde 15.000 TL’ye kadar kredi değerlendirmesi yapılıyor. Eğer kredi onayınız gelirse hemen banka size alacağınız ürün için TEKNOSA ile iletişime geçip paranızı ödüyor.

Media Markt kredi veriyor mu?

Mediamarkt.com.tr’den yapacağınız 500 TL – 30.000 TL arasındaki alışverişleriniz için kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile YapıKredi Alışveriş Kredi kullanabilirsiniz. Bunun için ödeme seçenekleri içerisinde Alışveriş Kredisi ‘ni seçmeniz yeterlidir.

Hepsiburada anında alışveriş kredi nasıl yapılır?

Kredi onay süreci nasıl ilerliyor?

  1. Banka ekranlarında sizden istenen bilgileri doldurup başvurunuzu tamamladıktan sonra başvurunuz saniyeler içinde onaylanıp* Hepsiburada ‘ya geri yönlendirilirsiniz.
  2. Sepet tutarı kadar kredi anında Hepsiburada ‘ya aktarılır.
  3. Siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.
You might be interested:  Okuyucular soruyor: Kayıtsız Telefon Nasıl Kaydedilir?

Telefonlar kredi kartına kaç taksit 2020?

2020 ‘de taksit sayısında bir artışın olması bekleniyordu. Ancak bu beklenti tam tersi ile sonuçlandı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, telefonlardaki 6 ay olan taksit sayısını 3 aya indirme kararı aldığını açıkladı. Yani amiral gemisi bir telefon almak için aylık 2.000 TL’den fazla ödeme yapmanız gerekecek.

Cep telefonu Ticari karta kaç taksit?

İlgili kısıtlama kapsamına girmeyen ticari kredi kartları ise tüketiciler tarafından cep telefonu satın alım sürecinde sorunsuz şekilde kullanılabiliyor. Bu doğrultuda ticari kredi kartı aracılığıyla cep telefonları 9 aya varan taksit imkânlarıyla satın alınabiliyor.

Iphone 11 en fazla kaç taksit?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) yaptığı yeni açıklama ile birlikte artık 3 bin 500 liradan fazla olan cep telefonlarına sadece 3 taksit yapılabilecek. 3 bin 500 lira altında olan cep telefonları ise 12 aya kadar taksitle alınabilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector