Hızlı Cevap: Telefon Faturam Ne Kadar?

Turkcell faturam ne kadar oldu?

Son aya ait fatura tutarınızı, FATURA yazıp 2222’ye göndererek sorgulayabilirsiniz. Turkcell Şifreniz ile Online İşlemler’e girerek “Ödenmemiş Fatura ” linkine tıklayarak faturalarınızın tutar ve son ödeme tarihlerine ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fatura nasıl sorgulanır?

e- Fatura sorgulama işlemi, efatura.gov.tr adresinden mükellefin vergi kimlik numarası ya da TC kimlik numarasını girerek yapabilirsiniz. Mevcut bilgilerle, sistemdeki bilgileri karşılaştırabilir, doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

Vodafone faturamın ne kadar olduğunu nasıl öğrenebilirim?

SMS kanalıyla fatura bilgilerinize ulaşmak için:

  1. ” Fatura Sorgu Servisi” abonelerin* SMS ile güncel faturalarını istedikleri zaman sorgulayabilecekleri ücretsiz SMS kanalıdır.
  2. Aboneler “GUNCEL FATURA ” yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirler.
  3. Son 48 saat içerisindeki kullanımları içermeyebilir.

Turkcell Superbox fatura ödeme Nasıl Yapılır?

532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni aradığınızda “faturamı ödemek istiyorum” diyerek yönleneceğiniz fatura ödeme adımında kredi kartı bilgilerinizi tuşlamak zorunda olmadan ödemenizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Turkcell Güncel fatura tutarı ne demek?

Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüde en alt alanda bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğinin üzerine gelin. Açılan ekranda “Faturalarım” altında yer alan ” Güncel Fatura ” seçeneğine tıklayın. Önünüze gelen sayfada güncel fatura tutarınızı görebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Pasaport Kaydı Nerede Yapılır?

Turkcell faturalı hat ödenmezse ne olur?

Turkcell hattınız borcunuzu son ödeme tarihinden sonraki 1 hafta içinde ödemediğiniz hattınız giden aramaya kapanır. 1 hafta sonunda ödeme yapmadığınızda 3 gün sonra hattınız tamamen kapanır ve sizi arayanlar size ulaşamaz.

E-arşiv fatura nasıl pdf yapılır?

1- E – Fatura kök dizini içersinde bulunan GİB Gelen Faturalar açılır. 2- Açılan Listeleme ekranı üzerinde sağ tarafta bulunan “Disket” butonu ile faturalar kaydedilebilir. GİB Gelen Faturalar listeleme ekranı üzerinden birden fazla faturanın PDF formatında bilgisayarınıza kaydedilmesi sağlanır.

Fatura numarası nerede yazar?

Fişin başlık bölümünde siparişi verilen, sevkedilen ya da faturalanan tüm malzeme veya hizmetler için geçerli olacak bilgiler kaydedilir. Bu genel bilgiler bilgi türüne gruplanmış bölümlerde yer alır. Fiş başlık bölümünde yer alan alanlar ise şunlardır: Fiş / Fatura Numarası: Fişin bilgisayardaki takip numarasıdır.

Fatura olmadan elektrik borcu ödenir mi?

Elektrik Faturamı kaybettim nasıl öderim? Elektrik faturanızı kaybetmenizin fatura öderken etkisi olmaz. Eski faturanızla ya da adres, abonelik numarası gibi elektrik faturanız üzerindeki bilgileri biliyorsanız, ödeme noktalarından faturanız bulunur ve elektrik fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Vodafone hesap özeti nasıl öğrenilir?

Hesabınızda bulunan bakiye bilginize aşağıdaki yöntemlerle ulaşabilirsiniz.

  1. 7501’i arayarak.
  2. mesajınıza BAKIYE yazıp 7501’e mesaj göndererek.
  3. *123# yazıp arama tuşuna basarak USSD ile.

Vodafone kullanım detayı nasıl görüntülenir?

Vodafone Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla Paket Kullanım Geçmişini Öğrenme. 542 ya da 0 542 542 00 00 numaralarından birini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve dökümünüzün e-posta adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Vodafone Kullanımlarımı nasıl görebilirim?

Paketinizde dakika, SMS, MMS ve internet haklarınızın kalanını bir arada görmek istiyorsanız, OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli.

Superbox faturamı nasıl öğrenebilirim?

FATURA yazıp bir boşluk bırakıp müşteri numaranızı yazarak, 2220′ ye gönderdiğinizde borç bilginiz sms olarak iletilecektir.

You might be interested:  FAQ: 0224 Hangi Il Telefon Kodu?

Superonline fatura ödeme nasıl ödenir?

* 0850 222 1 222 Müşteri Hizmetlerinden tüm bankaların visa veya mastercard kredi kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz.

Paycell den fatura ödeme Nasıl Yapılır?

Paycell uygulamasında ödemesini yapmak istediğiniz kurumun adını yazarak ya da fatura tipini seçip kurumları listeleyerek, Turkcell mağazaları/Satış Noktalarında ödemesini yapmak istediğiniz kurumu söyleyerek işleminizi yaparsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector