Hızlı Cevap: Telefon Şarj Yeri Bozuldu Ne Yapmalıyım?

Telefon şarj soketi nasıl temizlenir?

Telefonunun üst kısmını düz bir yüzeye yerleştir. Telefonu yukarı doğru döndür ve hafifçe sağa veya sola eğ. Şarj girişi önünde olmalı ve ekran düz bir yüzeye bakmalı. Kürdanın pamuklu ucunu girişin arka tarafına doğru sür. Ekran aşağı bakacak şekilde kürdanı girişe sok.

Telefon şarj olmuyorsa ne yapmalı?

Yukarıdaki sorunları yaşıyorsanız eğer öncelikle bu çözümleri deneyebilirsiniz:

  1. Telefonun kılıfını çıkarın.
  2. Şarj kablonuzu kontrol edin.
  3. Başka bir güç kaynağı deneyin.
  4. Telefon bataryasını değiştirin.
  5. Telefonunuzu bir süre kullanmayı bırakın.
  6. Telefonun şarj girişini kontrol edin.

Telefonun sarj yeri bozuldu garantiye girer mi?

Şarj aletinde kırık ya da çizik gibi durumlar mevcutsa değişim ya da tamir işlemleri garanti kapsamına girmemektedir.

Telefon şarj soketi neden bozulur?

Yeteri kadar hijyenin sağlanmadığı durumlarda soket girişi tıkanabilmekte ve bozulabilmektedir. Ani elektrik akımları ve voltaj dengesizliklerinden ötürü bu sorun oluşabilmektedir. Cihazın aldığı ani darbeler neticesinde soket girişinde arıza meydana gelebilmektedir.

Telefon şarj soketi tamiri ne kadar?

Şarj soketi bozulan her cep telefonu kullanıcısı gibi sizlerin de aklına gelen ilk soru şarj soketim bozul ve telefonum şarj almıyor acaba değişim fiyatı nedir sorusudur. Şarj soketi değişim fiyatları genel olarak 50 TL ile 150 TL arasında farklılık göstermektedir.

You might be interested:  FAQ: Yurt Dışından Telefon Nasıl Alınır?

Şarj neden dolmuyor?

Eğer telefonum şarj oluyor ama neden dolmuyor diye soruyorsanız, bunun pek çok farklı nedeni bulunmaktadır. Bu nedenlerin başında ise şarj soketinin tıkanmış olabilme ihtimali bulunmaktadır. Aynı zamanda şarj kablosunda meydana gelen sorunlar da telefonun şarj ediliyor gibi gözüküp şarj olmamasına neden olmaktadır.

Açılmayan Telefon Nasıl Açılır Samsung?

Cihazınızı kapattıktan sonra belli tuşlara aynı anda basmanız ve tuşlara basılı tutarak Android cihazınızın açılış logosunu görene kadar beklemeniz gerekmekte.. Bu tuşlar şunlar olabilir: Ses artırma + ses azaltma + güç tuşları Ses artırma + güç tuşu.

Telefon şarj entegresi bozulursa ne olur?

Telefonun anakartında şarj olmasını sağlayan entegre arızalandığı zaman, telefonun şarj harcama dengesi kaybolur ve ileri safhaya giderse kısa devre duruma düşerek telefon tamir edilene kadar açılmaz. Şarj entegresi arızalandığı zaman telefon sürekli olarak enerji (akım) çeker.

Şarj soketi değişimi kaç TL J7 prime?

Samsung Galaxy J7 Prime şarj soketi değişimi fiyatı 100 TL ‘dir.

Huawei şarj soketi değişimi kaç TL?

Huawei P Smart 2019 şarj soketi değişimi fiyatı 100 TL ‘dir.

Huawei şarj aleti garantiye girer mi?

10.Kötü voltaj, hatalı elektrik donanımı, dengesiz akım gerilim, önerilmeyen batarya veya şarj ürünı, taşınabilir tekrar kullanılabilir şarj ürünı (powerbank) kullanımı sonucu ortaya çıkan arızalar garanti dışıdır.

Samsung TV garanti süresi kaç yıl?

Samsung, Android işletimi kullanan hemen hemen her mobil cihazda, 2 yıllık garanti desteği veriyor. Yani bu süre boyunca cihazınızın başına bir iş gelirse, hata ürün kaynaklı ise ücretsiz, kullanıcı hatasıysa belli bir ücret karşılığında düzeltiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector