Hızlı Cevap: Telefon Sigortası Nasıl Yapılır?

Telefonu aldıktan sonra kasko yapılır mı?

Telefona Sonradan Kasko Yapılır mı? Telefonunuzu satın aldığınız sırada telefon sigortası ürününü bilmiyorsanız ve satın aldıktan sonra hemen yaptırmadıysanız bile sonrasında telefonunuzu sigortalatmanız mümkündür.

Telefonun sigortası var mı?

Cep telefonu sigortası ise kullanıcı hatası olarak görülen birçok farklı soruna karşı garanti veriyor. Çarpma, düşme veya dış etkenler nedeniyle kırılan, zarar gören cihazlarda da koruma sağlayan telefon sigortaları bu noktada kurtarıcı olabiliyor.

Telefon Kaskosuna neler dahil?

Telefon kaskosu, telefonu çarpma, düşürme, sıvı teması, yüksek voltaj, çalıntı gibi garanti kapsamına girmeyen arızalara karşı güvence altına alan hizmet paketidir. Bu hizmet aynı zamanda danışmanlık, teknik destek, hukuki danışmanlık, lojistik, call center gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Cep telefonu sigortası nedir?

Cep telefonu sigortası, telefonunuzu olası bir kaza durumunda hasara uğraması, arızalanması veya telefonunuzun çalınması gibi durumlarda oluşabilecek zararlara karşı güvence altına alan bir sigorta türüdür. Fakat telefon kaskosu garantinin kapsamadığı hasarları kapsayarak sizin yerinize ödeme yapar.

Kasko neleri kapsıyor?

İsteğe bağlı yaptırılan bir sigorta türü olan kasko; temel olarak trafik kazası, yangın, çalınma ve doğal afet gibi durumlarda aracınızda meydana gelen zararları teminat altına alır. Kasko poliçesi yaptırmak isteyen sürücüler ayrıca, çeşitli ek teminatlarla farklı riskleri de güvence altına alabilir.

You might be interested:  FAQ: Vestel Venüs Nasıl Telefon?

Telefonun garantisi ne işe yarar?

Tüketici Kanunu’na göre cep telefonları için üretici ya da satıcı firmalar 2 yıl garanti veriyor. Bu süre zarfında üretici kaynaklı arıza durumunda cihazlar ücretsiz şekilde tamir ediliyor ya da yenisiyle değiştiriliyor.

HDI Sigorta telefon sigortası ne kadar?

Taraftar Cep Telefonu sigortası poliçesinin fiyatı, 299 TL’den başlayan tutarlarla telefonunuzun marka/ model bilgisi ile seçeceğiniz teminat paketine göre belirlenmektedir. Üstelik bu bedeli 9 eşit taksit ile herhangi bir vade farkı olmaksızın rahatça ödeyebilirsiniz.

Cihaz koruma sigortası nedir?

Kapsam dâhilindeki cihazınızın ani ve beklenmedik bir olay neticesinde kazaen zarara uğraması halleri sebebiyle oluşacak hasarları kapsamaktadır. ”Kazaen Zarara Uğrama” teminatları cihazınızın başına gelebilecek kazaen kırılma ve sıvı teması risklerine karşı cihazınızı korur.

Çalınan cep telefonu için ne yapılmalı?

Uzaktan bulma, kilitleme veya silme

 1. android.com/find adresine gidin ve Google Hesabınızda oturum açın.
 2. Kaybolan telefona bir bildirim gönderilir.
 3. Haritada telefonun yaklaşık yeriyle ilgili bilgileri alın.
 4. Ne yapmak istediğiniz işlemi seçin.

Samsung telefon garanti sorgulama nasıl yapılır?

Samsung garanti sorgulama nasıl yapılır?

 1. Adım #1: Arama ekranından *#06# rakam ve simgelerini tuşlayarak IMEI numaranızı öğrenin.
 2. Adım #2: Telefonun “Ayarlar” menüsünü açın.
 3. Adım #3: “Cihaz hakkında” bölümünden telefonun model bilgilerini öğrenin.
 4. Adım #4: 444 77 11 numaralı Samsung Çağrı Merkezi’ni arayın.

Kasko sigortası ne işe yarar?

En temel tanımı ile Kasko Sigortası; araçların başta kazalar olmak üzere çeşitli sebeplerden dolayı hasar görmesi sonucunda oluşacak zararları karşılayan sigorta türüdür. Zorunlu Trafik Sigortası kaza durumunda karşı aracı ve 3. kişileri, Kasko Sigortası ise sizin aracınızı teminat altına alır.

HDI sigorta neleri kapsıyor?

Ürünler

 • Ürünler.
 • Cep Telefonu Sigortaları Cep Telefonu Sigortaları
 • Araç Sigortaları Araç Sigortaları
 • Ev ve İşyeri Sigortaları Ev ve İşyeri Sigortaları
 • Seyahat Sigortaları Seyahat Sağlık Sigortası
 • Sağlık Sigortaları Diş Sağlığı Paket Sigortası
 • Nakliyat Sigortaları Emtia Nakliyat Sigortaları
 • Tarım Sigortaları
You might be interested:  0272 Hangi Ilin Telefon Kodu?

Internetten kasko teklifi almak güvenli mi?

İnternetten sigorta poliçesi başlatmak son derece güvenli bir işlemdir. Satın alma işlemleri yapılırken güvenli ve sağlıklı bir alışveriş yapabilmek için size ait bilgilerin başkası tarafından görüntülenmediğinden emin olmak gerekir. Bu nedenle hizmet alınan site, SSL sistemi kullanan bir site olmalıdır.

Sigorta acenteliği yapmak caiz mi?

“İslami ölçülere uygun bir sigorta nizamı kurmak mümkündür. Bu durumda böyle bir sigorta acenteliği açmak ve işletmek veya sigortalı olmak caizdir ve helaldir.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector