Hızlı Cevap: Zte Telefon Kimin?

ZTE Nubia hangi ülkenin?

Çin’in önemli akıllı telefon üreticilerinden biri olan ZTE, Nubia Z17 mini isimli modelini tanıttı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Nubia Telefon Kimin?

Çinli telefon üreticisi ZTE, Nubia Z17 Mini ile Türkiye pazarına giriş yaptı. Xiaomi, Huawei gibi son yıllarda ön plana çıkmaya başlayan bazı Çinli telefon üreticileri bulunuyor. Bu telefon üreticileri arasında yer alan ZTE, Türk kullanıcılarının bir süredir ulaşmaya çalıştığı bazı telefonlar üretiyor.

General Mobile cep telefonu hangi ülkenin?

General Mobile – Türkiye’nin Yerli Akıllı Telefon Markası

Nubia Z30 Pro hangi ülkenin?

Snapdragon 888, 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip telefon, 120 watt hızlı şarj desteği ve üç tanesi 64 MP olan dörtlü kamera kurulumu ile mest ediyor. Çinli teknoloji şirketi Nubia, bugün düzenlediği bir etkinlikte Z30 Pro olarak isimlendirdiği amiral gemisi yeni telefonunu duyurdu.

Nubia Red Magic 3 fiyatı ne kadar?

Nubia Red Magic 3 Fiyatları Toplamda dört farklı varyasyon ile satışa sunulan akıllı telefonun, 6 GB kapasitesinde RAM belleğe ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olan modelinin fiyat etiketi 430 dolar olarak belirlenmiş. İkinci varyasyon, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip ve fiyatı 475 dolar.

Red Magic 5G kaç para?

Android 10 ve 5G desteğiyle karşımıza çıkan Nubia Red Magic 5G, 540 dolar giriş fiyatıyla satılacak. Telefonun üst versiyonu ise 712 dolardan satışa sunulacak. Red Magic 5G ‘nin bir de şeffaf arka kapaklı modeli bulunuyor. Bu model ise 655 dolar ile 740 dolarlık fiyatlardan satılacak.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Avea Telefon Dökümü Nasıl Alınır?

Red Magic ne malı?

Çinli ZTE’nin alt markalarından bir tanesi olan Nubia da geliştirdiği oyun odaklı telefonlarla dikkatleri üzerine çeken geliştiricilerden bir tanesi. Nubia bir süredir, ” Red Magic 5G” isimli bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor.

Red Magic 5G hangi marka?

Akıllı telefon ve oyun sektörünün hızla geliştiği son yıllarda, akıllı telefon üreticileri birçok oyun odaklı telefon piyasaya sürüyor. Bu üreticilerden biri olan ZTE’nin alt markası Nubia, kısa bir süre önce Red Magic 5G isimli yeni bir oyun telefonu tanıttı.

Nubia Red Magic 5G hangi ülkenin?

İlk etapta Çin’de satışa sunulan bu telefonun, 21 Nisan 2020 tarihinde global pazara açılacağı resmi olarak açıklandı.

Infinix hangi ülkenin mali?

Infinix, 2006 yılında kurulan akıllı telefon üreticisi Transsion Holdings bünyesinde 2013 yılında ilk kez üretilen akıllı telefon markasıdır. Afrika’da yedi ülkede iştirakleri vardır. Afrikanın en büyük telefon üreticisidir. Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi Çin, Etiyopya ve Hindistan’da telefon üretmektedir.

Quatro hangi ülkenin malı?

Quatro, 2009 yılında kurulan Erkayasan Telekomünikasyon San. Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki cep telefonu markasıdır. Bursa’da faaliyet gösteren Erkayasan imalat belgesi alarak yerli cep telefonu üretmeye başlamıştır.

Trident A23 Max kim üretiyor?

Cep Telefonu sektöründeki markalardan Trident, ürettiği A23 Max Duos 64 GB modeli ile hem çağın beklentilerini karşılıyor hem de gelen yeniliklere ayak uyduruyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector