Huawei Mate 10 Lite Nasıl Telefon?

Huawei Mate 10 nasıl bir telefon?

hızlı işlemci, kaliteli ekran, kabul edilebilir pil ömrü,stabil çalışan sorunsuz bir ürün. kamera uygulamaları çok çok iyi, çekim kalitesi loş ışık haricinde güzel. Üst modeli çıkmasına karşın halen çok geçerli bir cihaz. Tavsiye ederim. Gerçekten kaliteli ve hızlı bir telefon. 2 gün kesintisiz kullanabiliyorsunuz.

Huawei Mate 10 Lite kaç dakikada şarj olur?

Telefonu alalı ortalama 15 gün oldu donanım yazılım ve görsel olarak şimdilik çok iyi. Fakat şarj yüzde sıfırdan yüzde yüz olması üç saat otuz dakika sürüyor çok uzun süre. Şarjı normal kullanımda on veya oniki saat kadar dayanıyor ilerleyen günlerde bu sürenin dahada düşeceğini biliyoruz çünkü her batarya öyledir.

Mate 10 lite ne zaman cikti?

Yüksek kaliteli fotoğraf deneyimi sunan Mate 10 Lite ise 20 Kasım’da satışa sunuldu. Yapay zekâ gelişimleri sunan ilk cihaz olarak tanıtılan Mate 10 Pro, yeni Kirin 970 işlemcisiyle daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir mobil deneyim yaşatıyor.

Huawei Mate 10 Lite hizli sarj var mi?

Bağlantı noktalarında ise 5 GHz desteğinin olmaması ve Bluetooth 4.2 ile birlikte kablosuz kulaklıklarda performansın iyi alınamaması bir eksi. Son olarak cihazda 3340 mAh seviyesinde bir pil bulunuyor. Ancak ne yazık ki hızlı şarj desteği yok.

You might be interested:  Samsung Telefon Güncelleme Nasıl Yapılır?

Mate 10 Lite güncelleme alacak mı?

Mate 10 lite için yeni güncelleme dağıtımda. Bu güncelleme ile Eylül 2020 Android yamaları entegre ediliyor ve cihazın performansı optimize ediliyor.

Mate 10 Lite ekran kaç inç?

Huawei’nin Mate 10 serisinde benimsediği çerçevesi tasarım dilini kullanan model, 5.9 inç genişliğindeki IPS LCD ekranıyla 2160×1080 piksel çözünürlüğünde görüntülere imza atıyor. 18:9 ekran oranıyla dikkat çeken Huawei Mate 10 Lite özellikleri arasında çoklu dokunma da yer alıyor.

Hızlı şarj ne kadar sürer?

Oppo, VOOC özellikli telefonların 30 dakikada% 75’e kadar şarj edebileceğini iddia ediyor. Super VOOC sistemini Oppo RX17 Pro ile şarj ettiğimizde, sadece 10 dakikada% 0’dan% 40’a çıktı.

Huawei Mate 10 lite su geçirir mi?

Cihaz toz geçirmez ve suya karşı dayanıklıdır. Su geçirmez cihazlar, tıpkı fıskiyeler gibi suyun penetrasyonuna karşı dayanıklıdır ancak yine de suya batırılmamalıdırlar.

Huawei rne L01 hangi model?

Huawei Mate 10 Lite ( RNE – L01 )

Huawei Mate 10 Lite batarya neden şişer?

Batarya şişmesi sebepleri kısaca şöyle özetlenebilir: Bataryanın çok sık ve aşırı şarj edilmesi, orijinal olmayan kalitesiz adaptör ve kablo kullanımı, telefonun aşırı ısınması, güneşte ya da ısı kaynaklarına yakın tutulması, cihazın çok yoğun kullanılması.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector