Kim Milyoner Olmak Ister Telefon?

Kim milyoner olmak ister Nasıl Başvurulur?

Programına katılım için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Bunun dışında isteyen her aday atv.com sitesi üzerinden yarışmaya başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulduktan sonra başvuru işlemi tamamlanmış oluyor.

Kim milyoner olmak ister telefon numarası?

444 888 1 (Tamamen ücretsizdir.)

Kim milyoner olmak ister yaş sınırı var mı?

Yarışmaya başvurabilmek için 18 yaşından büyük olmalısınız.

Kim milyoner olmak ister çalışma saatleri?

Kim Milyoner Olmak İster?, 2 Ağustos 2011 tarihinden beri Atv’de yayımlanan yarışma programı. Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmaktadır. Kim Milyoner Olmak İster?, Cumartesi akşamları saat 20.00’de Atv’de yayınlanmaktadır.

Kim milyoner olmak ister başvuru koşulları nelerdir?

Boyutu en fazla 2 Mb olan yeni çekilmiş bir adet fotoğraf, TC Kimlik No, Ad-Soyad, Doğum yılı, Cinsiyet, Doğduğunuz şehir, Yaşadığınız şehir, Ailenizin yaşadığı şehir, Aslen nerelisiniz, Ev, İş ve Cep telefonunu, En son mezun olunan okul ve bölüm, şu an okuduğunuz okul, e-posta adresiniz, mesleğiniz, annenizin mesleği,

Kim milyoner olmak ister hangi gün saat kaçta?

Kim Milyoner Olmak İster?, Cuma akşamları saat 20.00’de Atv’de yayınlanmaktadır. Yarışmanın sunucusu Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü dostu tarafından sunulmuştur.

You might be interested:  Telefon Nasıl Sessize Alınır?

Kim milyoner olmak ister başvuru numarası WhatsApp?

Kim Milyoner Olmak İster WhatsApp numarası 0553 043 43 43’tür. Yarışmaya ATV üzerinden başvuru formu doldurarak başvuru yapılabildiği gibi 0553 043 43 43 numarası üzerinden başvuru yapmak da mümkün.

Kim milyoner olmak ister ödül?

Hakkında. Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

Kim milyoner olmak ister yarışması nerede?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması, İstanbul Bahçelievlerde bulunan ATV stüdyolarında çekilmektedir. Milyoner çekim yerine, 79F, 79G, 89YB, 98H kodlu otobüslerle gidebileceğiniz gibi metro ile de ulaşım mümkündür. Metro ile gitmek isteyenler ise M1A isimli metro hattı ile stüdyolara gidebilirler. 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector