Morpa Kampüs Telefon Numarası Nasıl Yazılır?

Morpa Kampüs müşteri hizmetleri numarası nedir?

Politikaya ilişkin herhangi bir sorunuz olursa, bize [email protected] adresinden veya 0212 512 6209 telefon numarasından erişebilirsiniz.

Morpa Kampüs kaç TL 2020?

MORPA Kampüs yıllık abonelik ücreti KDV dahil 288 TL (İkiyüzseksensekiz lira)’dir. Kapıda ödeme seçeneğinde MORPA Kampüs yıllık abonelik ücreti kargo masrafları ve KDV dahil 298 TL (İkiyüzdoksansekiz lira)’dir.

Morpa Kampüs şifremi unuttum ne yapabilirim?

Lütfen kontrol ediniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız ” Şifremi Unuttum ” butonuna basınız. 444 94 95 numaralı telefondan üyelikle ilgili yardım alabilirsiniz.

Morpa üyelik kaç TL?

Morpa Kampüs’ün 1 yıllık üyelik ücreti KDV dahil 288 TL ‘dir. Morpa Kampüs öğrenci üyelik süresi 1 yıldır.

Morpa Kampüs e posta adresi nedir?

Morpa Kampüs ‘ e giriş yapabilmek için; “ÖĞRETMEN BELGESİ İLE ÜYE OL” butonuna basınız. Öğretmen belgenizi [email protected] adresine e – posta yoluyla gönderiniz. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra Morpa Kampüs ‘ü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Morpa Kampüs öğretmenlere ücretsiz mi?

Morpa Kampüs üyeliği tamamen ücretsizdir. Morpa Kampüs 128 bit SSL ile korunmaktadır. Morpa Kampüs öğretmen üyeliği süresizdir. Seçeceğiniz sınıfa kayıtlı tüm öğrencileri görebilir ve yönetebilirsiniz.

Morpa Kampüs ücretsiz giriş nasıl yapılır öğrenci?

EBA ile Üye Ol” butonuna basınız. EBA girişini yapınız. kayıt formunu eksiksiz doldurunuz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra Morpa Kampüs ‘ü kullanmaya açılır. Öğrenciler için; Morpa Kampüs ‘e internet üzerinden kredi kartıyla en uygun fiyata ve hemen üye olabilirsiniz.

You might be interested:  324 Hangi Ilin Telefon Kodu?

Morpa Kampüs bilgisayara nasıl indirilir?

PC’de Morpa Kampüs nasıl indirilir

  1. MEmu yükleyicisini indirin ve kurulumu tamamlayın.
  2. MEmu’yu başlatın ve ana sayfada Google Play’i açın.
  3. Google Play’de Morpa Kampüs arayın.
  4. Morpa Kampüs indirin ve yükleyin.
  5. Kurulum tamamlandığında başlamak için simgeye tıklayın.
  6. PC’de MEmu ile Morpa Kampüs oyunun keyfini çıkarın.

Morpa Kampüs kim yaptı?

Morpa, FATİH Projesi’nin içerik üreticisi olan firmalardan biridir. Proje kapsamında tabletlerde kullanılmak üzere Z-kitaplar, eğitim uygulamaları ve yazılımlar hazırlamıştır. Morpa, FATİH Projesi kapsamında YEĞİTEK ile yaptığı protokolle MEB’e bağlı okullarda öğretmenlerin Morpa Kampüs ‘ten yararlanmasını sağlamıştır.

Morpa Kampüs şifre değiştirme nasıl yapılır?

Siteye giriş için şifrenizi unuttuğunuz taktirde, ilk olarak siteye giriş yapın. Üye Girişi penceresine tıklayıp burada bulunan Şifremi Unuttum seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan penceredeki Kullanıcı Kodu, e-posta ve güvenlik kodu alanlarını doldurun. Böylece şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Morpa Kampüs aktivasyon kodu nasıl yapılır?

Morpa Kampüs Üyelik Kartınızın arka yüzünde bulunan tek kullanımlık ” Aktivasyon Kodu ” alanını bulunuz. 25 haneli kodu bu alana yazıp “Üyeliğimi Yenile” butonuna basınız.

Morpa Kampüs kaçıncı sınıfa kadar var?

Morpa Kampüs ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri, sınıf ve branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılmaktadır.

Morpa üyeliği nedir?

Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce içeriğin yer aldığı bir platformdur. Bu sistemle öğretim programlarına göre öğrenci gelişimleri; öğretmenler ve üye öğrencinin velisi tarafından izlenebilmektedir.

Morpa Kampüs kapıda ödeme ne zaman gelir?

Morpa Kampüs, size cep telefonunuzdan ulaşarak adresinizi teyit edecektir. Üyelik kartınız 3 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector