Okuyucular soruyor: 03 Ile Başlayan Telefon Numaraları Nereye Ait?

0312 numara nereye ait?

0312 numaralı telefon kodu Türkiye’de en sık kullanılan alan numaraları arasında yer almaktadır. Bu kapsamda, başkent Ankara’nın sabit numaralı hatlarına “312” koduyla erişim gerçekleşebilmektedir.

+90 380 nerenin telefon kodu?

380 numaralı alan kodu ülkemizde Düzce iline aittir.

+3 Hangi ülke?

03 plaka kodu Afyon iline aittir. Afyon’daki araç sahiplerinde 03 plaka kodu bulunur.

0312 numara neden arar?

0312 alan kodu Ankara’ya aittir. Ankara’dan farklı bir şehirde yaşıyor iseniz Ankara’dan bir kişiye telefon etmek için bu alan kodunu tuşlamanız gerekir. Ankara, Türkiye’nin başkenti ve en kalabalık ikinci ilidir.

38 hangi ülkenin alan kodu?

Ukrayna ile iletişime geçmek +380 Nolu kodu numaradan önce çevirmek gerekir.

07 Hangi Ülkenin telefon kodu?

7 Nerenin Alan Kodu? 7, Rusya Federasyonuna ait bir alan kodudur. Ülke kısmen Doğu Avrupa’da ve kısmen Kuzey Asya’da bulunuyor.

+90 Hangi ülkenin telefon kodu?

90 Nerenin Alan Kodu? Telefon kodlarından birisi de + 90 kodudur. Bu kod ülkemize, yani Türkiye’ye aittir. Böylelikle Gelen aramaların başında + 90 kodu bulunuyor ise bu Türkiye’den gelen bir arama olduğu ülke kodlarından anlaşılır.

+32 Hangi ülkenin telefon kodu?

32 Belçika’nın alan kodudur. Avrupa Birliğinin kurucu üyesi olan Belçika Krallığı Batı Avrupa’da bulunmaktadır. Kuzeybatıda Kuzey Denizi, kuzeyde Hollanda, güneybatıda Fransa, doğuda Lüksemburg ve Almanya ile sınırı vardır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Dili Nasıl Türkçe Çevrilir?

96 neresi?

1200 96 kodu Maldivler’e ait telefon kodudur. Sizi arayanların numaraları telefonunuzda 96 kodu ile gözükür. Maldivler Hint okyanusunda yer almaktadır.

24 hangi ülkenin alan kodu?

Her il için ayrı ayrı belirlenen plaka kodlarına göre; 24 plaka kodu Erzincan iline aittir. Bilgi olması açısından; bir önceki 23 kod Elazığ bir sonraki 25 kod ise Erzurum’dur.

0035 hangi ülke?

35 plaka kodu herkesin tahmin edeceği gibi İzmir şehrine aittir. 35 plaka koduna sahip olan İzmir şehri büyük bir nüfusu bünyesinde barındırmaktadır. İzmir şehri Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birisidir. Sizin için 35 plaka nerenin plaka kodu ve hangi şehre ait?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector