Okuyucular soruyor: 0344 Hangi Ilin Telefon Kodu?

+1 334 Nerenin kodu?

İşte detaylar! +0344 NERENİN TELEFON ALAN KODU? +0344 ya da 0344 ile başlayan numaralardan telefonunuza çağrı geliyorsa bilmelisiniz ki o kişi sizi KAHRAMANMARAŞ ‘dan arıyordur. Yani bu alan kodu KAHRAMANMARAŞ ‘a aittir.

+90344 Neresi?

Sabit telefon kodları Kahramanmaraş Akdeniz Bölgesi + 90344 Türkiye.

Kahramanmaraş telefon kodu kaç?

Eski adıyla Maraş yeni adıyla Kahramanmaraş olan ilin alan kodu 0344’tür. Bu kod cep telefonundan veya sabit telefondan Kahramanmaraş ‘ta bulunan sabit bir telefonu ararken çevrilmek zorundadır.

0263 nerenin telefon kodu?

263 numaralı alan kodu başına “+” işareti getirildiğinde, uluslararası bağlantıya olanak tanımaktadır. Bu kapsamda + 263 ile başlayan telefon numaraları ile Zimbabve’ye erişim sağlanabilmektedir. Zimbabve, Afrika Kıtası’nda yer alan bir ülkedir.

375 hangi ilin telefon kodu?

Belarus ülkesi dışında bulunan telefon sahiplerine ülkeden bir arama gerçekleştirildiğinde telefon numarasının başında 375 kodu belirir. Bu sayede bu aramanın Belarus ülkesinden gerçekleştirildiği anlaşılır.

Türkiye kodu ne?

Telefon kodlarından birisi de +90 kodudur. Bu kod ülkemize, yani Türkiye’ye aittir. Böylelikle Gelen aramaların başında +90 kodu bulunuyor ise bu Türkiye’den gelen bir arama olduğu ülke kodlarından anlaşılır.

Hatay alan kodu nedir?

0232 numaralı alan kodu İzmir iline ait bir koddur. Şehirler arası gelen aramalarda arayan numaranın önündeki alan kodu 0232 ise bu arama İzmir’den yapılıyor demektir. Veya başka bir şehirden İzmir sınırları içerisinde sabit bir numara aranmak istendiğinde 0232 numaralı alan kodunun girilmesi gerekmektedir.

You might be interested:  Sık sorulan: Turkcell Kaç Puana Hangi Telefon?

Kahramanmaraş ilçeleri nelerdir?

Kahramanmaraş ‘ ın ilçeleri

  • Afşin.
  • Andırın.
  • Çağlayancerit.
  • Dulkadiroğlu.
  • Ekinözü
  • Elbistan.
  • Göksun.
  • Nurhak.

Malatya alan kodu kaç?

Malatya ‘nın alan kodu 0422’dir.

221 Türkiye’de Nerenin kodu?

221 nerenin telefon kodu sorusunun cevabı Senegal ülkesidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector