Okuyucular soruyor: Ego Nerede Telefon?

Ankara EGO otobüs nerede SMS?

EGO Cepte altyapısı kullanılan uygulamada SMS ile vatandaşlar durak bilgisini (0312) 911 3 911 veya (0850) 303 0 306 ‘ya SMS yollama veya arama ile durağa yaklaşan otobüs bilgilerini öğrenebilmektedir.

Egoda ne kadar var?

Ulaşımda kolaylığı artırmak için hayata geçirilen “Tek SMS’le EGO Cepte” hizmetiyle, kart bakiye bilgisini öğrenmek için, tüm telefonlardan, Ankarakart’ın üzerindeki numaranın tamamını ya da son sekiz hanesini yazıp 0312 911 3 911’e SMS atmak yeterli olacak.

Ankara EGO kart nereden alınır?

Kart Bedeli: 11 TL. Kayıp ya da Kırık Kart İşlemleri İçin: Kızılay Metrosu veya Ankara Büyükşehir Belediyesi Ana Binası ( EGO Genel Müdürlüğü A Blok) Ankarakart İşlem Merkezine gelerek 22 TL ücret karşılığında yeni kartınızı alabilirsiniz.

EGO nasıl şikayet edilir?

Değerli Ziyaretçimiz, bizlere her konuda Şikayet ve Önerilerinizi Başkent 153 Formu aracılığı ile iletebilirsiniz. Mesajınız en kısa sürede değerlendirilecektir.

Karşıyaka Mezarlığı otobüsleri nereden kalkıyor?

KARŞIYAKA MEZARLIĞI Hastane Metro Durağından (Yenimahalle) kalkacak 210 No’lu otobüs hattıyla 09.00-17.00 saatleri arasında 15 dakikada bir hizmet verilecek.

Ankara EGO sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz?

Ankara Büyükşehir Belediyesi de EGO Genel Müdürlüğü’nün almış olduğu bir kararla 22 Mart 2020 tarihinden itibaren sağlık çalışanlarımıza toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullandırılması için bir karar almış ve bu kararı daha sonra 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatmıştır.

You might be interested:  Reeder Telefon Ne Malı?

Ankara kartta para var mı?

Kartlarda bakiye olmadığı zaman, toplu taşıma araçlarında kullanılamıyor. Bu durumda bakiye yükleme işlemlerini gerçekleştirerek, bakiyenizi yükseltmeniz gerekir. Ankarakart birçok yerden satın alınabiliyor. İçerisine istediğiniz miktarda para yükleyerek kullanabilirsiniz.

Ankara karta en az ne kadar yüklenir?

Ankarakart’a en az 1 TL en fazla 1000 TL tutarında bakiye yüklenmektedir. Mobil uygulamadan yüklenecek maksimum bakiye ise 100 TL’dir.

EGO nun açılımı ne demek?

Kuruluşumuz 16 Aralık 1942 tarihinde Ankara Elektrik ve Havagazı İşletme Müessesesi olarak kurulmuş 1950 tarihinde Otobüs İşletme İdaresinin bünyesine katılmasıyla Ankara Elektrik, Havagazı ve Otobüs İşletme Müessesesi ( EGO Genel Müdürlüğü) olarak Ankara’ya elektrik, havagazı (daha sonra doğalgaz) ve otobüs hizmetleri

Öğrenci kartı nereden alınır?

Öğrenciler, kayıt sonrasında https://www.istanbulkart. istanbul/istanbulkart-basvuru-merkezleri-1127 adresinde yer alan aşağıdaki İstanbulkart Başvuru Merkezlerine öğrenci belgesi, kimlik aslı ve fotoğraf ile başvurarak İndirimli Öğrenci Kartlarını bizzat temin edebilirler.

EGO bileti nereden alınır?

NEREDEN ALINIR? Bayilerden, Smart veya Mini Banko cihazlardan TL yükleme yaparak, Ankara’daki tüm toplu taşıma araçlarında kullanabilen ulaşım kartıdır. Tam AnkaraKart bayilerden, AnkaraKart İşlem Merkezleri ve Smart Banko’lardan temin edilebilir.

EGO öğrenci kartı nasıl alınır?

Serbest AnkaraKart’lar, Kart İşlem Merkezleri’nden verilmektedir. Gazi ve eşi, şehit dul ve yetimlerine, sarı basın kartı sahiplerine, Emniyet hizmetleri sınıfı personeline, Belediye zabıtasına verilir.

Ego Nerede WhatsApp?

Özellikle sıklıkla EGO otobüsü kullanan vatandaşların yararına olacak uygulamada ALO 153 Mavi Masa hattı olan “0312 153 00 00” numarası WhatsApp ‘a ekleniyor. Durak numarası Whatsapp üzerinden bu numaraya gönderildiğinde birkaç saniye sonra duraktan geçen otobüslerin durağa tahmini ulaşma süresi kullanıcılara ulaşıyor.

Ankara EGO daire başkanı kim?

1981 yılında Tokat’ta doğdu. Harran Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu. Aynı dalda, Mersin Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi aldı.

You might be interested:  Telefon Eşleştirme Nasıl Anlaşılır?

EGO Genel müdür?

1960 yılında Malatya’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği Bölümünden 1982 yılında mezun oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector