Okuyucular soruyor: General Mobile Yeni Telefon Ne Zaman Çıkacak?

General Mobile yeni modeli çıkacak mı?

Generel Mobile GM 9 Plus MWC 2019’da tanıtıldı Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile en yeni amiral gemisi GM 9 Plus’ı MWC 2019’da görücüye çıkardı. Ülkemizde ve dünya genelinde yakında satışa sunulacak olan cihaz oldukça şık bir tasarıma sahip.

General Mobile kaç telefon sattı?

Satış adetleri bazında Hollanda’nın 4. akıllı telefon markası ve Özbekistan, Gürcistan, Hırvatistan, Azerbaycan ve Belarus’da ilk 5 markadan birisi olmayı başardı. 2017’de 100 bin adet ihracat yapan General Mobile, 2018’de yurtdışında 800 bin telefon satarak, 300 Milyon TL tutarında ihracat gerçekleştirmeyi hedefliyor.

General Mobile dünyada kaçıncı sırada?

General Mobile, AOSMark’ın akıllı telefon üreticilerinin güncelleme desteklerine göre puanlayarak oluşturduğu listede tüm dünyadaki markalar arasında 5. sırada yer aldı.

General Mobile Türk malı mı?

General Mobile – Türkiye’nin Yerli Akıllı Telefon Markası

General Mobile GM 21 iyi bir telefon mu?

İdeal telefon Fiyatına göre iyi. Şarj süresi iyi kamera iyi işlemcisi iyi.. Çok oyun oynamayan için ideal. Ben oynamadığım için fazlasıyla yetiyor. parmak izi hızlı ve işlevsel..

General Mobile GM 21 ekran görüntüsü nasıl alınır?

Android sürümünüzü nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin. Ekran görüntüsü al

 1. Güç ve Sesi azaltma düğmelerine aynı anda basın.
 2. Bu işe yaramazsa Güç düğmesini birkaç saniye süreyle basılı tutun. Ardından Ekran görüntüsü ‘ne dokunun.
 3. Bunlardan hiçbiri işe yaramazsa yardım için telefon üreticinizin destek sitesine gidin.
You might be interested:  Soru: 2000 Tl Ye Hangi Telefon Alınır?

Gm21 kaç TL?

General Mobile GM 21 32 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 1.594,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 1.353,35 TL Şu Andaki Fiyat: 1.396,92 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 197 TL (%12) daha ucuz.

General Mobile hangi ülkeye ait?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

General Mobile üretim yeri neresi?

Türkiye’nin en çok tercih edilen akıllı telefon markasından General Mobile, Türkiye’de açtığı yıllık 2,5 milyon adet üretim kapasiteli fabrikası faaliyete geçti. Artık cep telefonu Türkiye’de üretilecek.

General Mobile GM 20 ne zaman çıktı?

GM 20 ve GM 20 Pro, 21 Ağustos’ta satışa çıkacak. Bu noktada GM 20 ‘nin fiyatı 1799 TL olarak açıklanırken, GM 20 Pro’nun fiyatı ise 2299 TL olarak açıklandı.

Hangi telefonlar Türkiyenin?

Bu üreticilerin satış ve pazarlama konusunda “yerli” olarak lanse ettikleri telefonlar ise şirketler ile yaptığımız görüşmelerden gelen cevaplara göre tam olarak şunlar:

 • Xiaomi: -Redmi 9C, Redmi 9T, Redmi Note 10S.
 • OPPO:
 • Samsung:
 • Realme:
 • Vivo:
 • Tecno Mobile:
 • General Mobile:
 • TCL:

Türkiye’nin en iyi telefon markası nedir?

Ülkemizde popüler olan Xiaomi en iyi marka seçildi. İşte konuyla ilgili tüm detaylar. Küresel teknoloji lideri Xiaomi, pazar veri sağlayıcısı Canalys’in son raporuna göre 2020 yılının Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarını kapsayan üçüncü çeyreğinde Türkiye ‘ nin en çok satan akıllı telefon markası oldu.

General kime ait?

General Motors (kısaca GM ), 1908 yılında ABD’de kurulmuş, Detroit merkezli bir şirketdir. Buick,Cadillac, Chevrolet, GMC markaları en önemli markalardır. Holden, Wuling, Baojun, ve FAW Jiefang, GM Uzbekistan, SAIC- GM -Wuling gibi yabancı markaların önemli bir hissesine sahiptir. Dünya çapında çalışan sayısı 262.500’dür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector