Okuyucular soruyor: Huawei Mate 10 Nasıl Bir Telefon?

Huawei Mate 10 Lite kaç dakikada şarj olur?

Telefonu alalı ortalama 15 gün oldu donanım yazılım ve görsel olarak şimdilik çok iyi. Fakat şarj yüzde sıfırdan yüzde yüz olması üç saat otuz dakika sürüyor çok uzun süre. Şarjı normal kullanımda on veya oniki saat kadar dayanıyor ilerleyen günlerde bu sürenin dahada düşeceğini biliyoruz çünkü her batarya öyledir.

Huawei Mate 10 lite özellikleri nelerdir?

Huawei Mate 10 Lite Özellikleri

  • Ekran Boyutu: 5.9 inç
  • Ekran Çözünürlüğü: 1080 x 2160.
  • Bellek (RAM): 4 GB.
  • Dahili Hafıza: 64 GB.
  • Arka Kamera: 16 MP + 2 MP.
  • Ön Kamera: 13 MP + 2 MP.
  • Batarya: 3240 mAh.

Huawei Mate 10 Lite hizli sarj var mi?

Bağlantı noktalarında ise 5 GHz desteğinin olmaması ve Bluetooth 4.2 ile birlikte kablosuz kulaklıklarda performansın iyi alınamaması bir eksi. Son olarak cihazda 3340 mAh seviyesinde bir pil bulunuyor. Ancak ne yazık ki hızlı şarj desteği yok.

Mate 10 Lite güncelleme alacak mı?

Mate 10 lite için yeni güncelleme dağıtımda. Bu güncelleme ile Eylül 2020 Android yamaları entegre ediliyor ve cihazın performansı optimize ediliyor.

You might be interested:  Telefon Kimin Adına Kayıtlı?

Hızlı şarj ne kadar sürer?

Oppo, VOOC özellikli telefonların 30 dakikada% 75’e kadar şarj edebileceğini iddia ediyor. Super VOOC sistemini Oppo RX17 Pro ile şarj ettiğimizde, sadece 10 dakikada% 0’dan% 40’a çıktı.

Huawei Mate 10 lite su geçirir mi?

Cihaz toz geçirmez ve suya karşı dayanıklıdır. Su geçirmez cihazlar, tıpkı fıskiyeler gibi suyun penetrasyonuna karşı dayanıklıdır ancak yine de suya batırılmamalıdırlar.

Huawei Mate 10 lite ne zaman cıktı?

Huawei Mate 10 Lite modeli 2017 yılında piyasaya sunuldu.

Huawei hızlı şarj özelliği nasıl açılır?

Şarj istasyonunu masanın üzerine yerleştirin, ardından cihazınızı, ekranı yukarı bakar şekilde şarj istasyonunun ortasına yerleştirin. Bip sesi duyulduğunda cihazınız hızlı şarja başlayacaktır.

Huawei telefonum neden hızlı şarj olmuyor?

Varsayılan olarak, cihazınızın hızlı şarj olması gerekir, eğer hızlı şarj olmuyorsa, bunun nedenleri, arka planda çalışan çok fazla uygulama, donanım sorunu veya bozuk bir şarj kablosu veya adaptör olabilir. Üçüncü taraf bir kablo ve adaptör kullanıyorsanız, önce orijinal Huawei P30 aksesuarlarını kullanmayı deneyin.

Huawei Mate 10 Lite batarya neden şişer?

Batarya şişmesi sebepleri kısaca şöyle özetlenebilir: Bataryanın çok sık ve aşırı şarj edilmesi, orijinal olmayan kalitesiz adaptör ve kablo kullanımı, telefonun aşırı ısınması, güneşte ya da ısı kaynaklarına yakın tutulması, cihazın çok yoğun kullanılması.

Huawei Mate 10 Lite yazılım güncelleme nasıl yapılır?

Prosedür: Yeni güncellemeleri kontrol etmek için Ayarlar > Güncelleme Kontrolü’ne dokunun. Yeni bir güncelleme bulunursa, telefonunuzu güncellemek için bu güncellemeye dokunarak indirin ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.

Huawei Mate 10 Lite batarya değişimi ne kadar?

Huawei Mate 10 Lite batarya değişimi fiyatı 140 TL’dir.

Huawei Mate 10 Pro güncelleme ne zaman?

Mate 10 Pro ve Nova 5T için yeni bir güncelleme yolda. Bu güncelleme ile iki cihazın da Android / EMUI sürümü yükselmeyecek, Eylül / Temmuz 2020 tarihli Android güvenlik yamalarıyla sistem güvenliği artırılacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector