Okuyucular soruyor: Oppo Telefon Nerede Üretiliyor?

Oppo sahibi kim?

Yaptığımız araştırmalar sonucunda Oppo markasının bir Çin markası olduğunu ve 2004 senesinde kurulduğunu öğrendik. Aynı zamanda BBK’nın da kurucusu olan Duan Yongping tarafından kurulan Oppo ‘nun tam ismi Oppo Electronics Corp olarak geçmektedir.

Oppo a72 nerede üretiliyor?

Çin’in pek çok bölgesinde yer alan fabrikaları ile üretime devam eden OPPO ‘nun Pekin, Dongguan, Şangay ve Shenzen’de fabrikaları bulunuyor.

Oppo iyi bir marka mı?

IDC’ye göre OPPO, 2018 yılında dünya çapında 5 numaralı akıllı telefon markası olarak seçildi. 40’tan fazla ülkede ve bölgede hizmet veren OPPO, müşterileri için daha iyi bir yaşam oluşturmaya adanmış 6 araştırma merkezine (1’i silikon Vadisi’nde) sahiptir.

Reeder hangi ülkeye ait?

Türkiye’ye ilk olarak e-kitap okuyucuyu getirerek pazarda adından bahseden Reeder, marka olarak 2010 yılında tablet modelini piyasaya sunmuştur. Reeder Hangi Ülkenin Markası? Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır.

Oppo Türkiye distribütörü kim?

Türkiye ‘nin lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar, ürünlerini 35’ten fazla pazara sunan Çinli akıllı telefon markası OPPO ile işbirliği gerçekleştirdi. İndeks Bilgisayar bu işbirliğiyle OPPO distribütörü oldu.

Türk malı telefonlar hangileri?

En iyi yerli akıllı telefonlar

  • 1 – Vestel Venus Z10.
  • 2 – General Mobile GM6.
  • 3 – Vestel Venus V3 5580.
  • 4 – Casper Via A1 Plus.
You might be interested:  0019 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

Poco hangi ülkenin?

Poco telefonlar aslında Çinli Xiaomi firmasına ait bir alt markadır. Geçen yıl, Xiaomi bir Snapdragon 845 işlemci ile güçlü Pocophone F1 akıllı telefonunu sadece 300 $ karşılığında piyasaya sunarak OnePlus’ı geride bıraktı. Şimdi Çinli şirket, bu alt markayı Poco adlı yepyeni bir şirkete dönüştürdüğünü açıkladı.

Vivo nasıl bir marka?

2011 yılında Çin’in Dongguan şehrinde kurulan akıllı telefon markası ” vivo ”, kuruluşundan bu yana sabit hat ve özellikli telefonlar üretiminde sahip olduğu zengin deneyimini, akıllı telefon teknolojilerine aktararak bugünlere kadar geldi.

Huawei marka hangi ülkenin?

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin’in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir.

Oppo A72 ne zaman cıktı?

Orta segment olarak hazırlanmış olan ve 2020 nisan ayında piyasaya sürülen Oppo A72, güçlü kamera detayları ve akıcı performansı ile öne çıkıyor.

Oppo A72 kaç TL?

Oppo A72 128 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 3.399,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 2.775,00 TL Şu Andaki Fiyat: 3.200,00 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 199 TL (%6) daha ucuz.

Oppo A72 nasil bir telefon?

OPPO A72, Android 10 işletim sistemini çalıştırıyor ve Qualcomm işlemciden güç sağlıyor. Telefonun işlemcisi Snapdragon 665. Orta segmente uygun bir performans üreten Snapdragon 665, 8 çekirdekli yapıda bir işlemci. Telefonda 4 GB RAM, 128 GB depolama alanı da mevcut durumda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector