Okuyucular soruyor: Redmi Nasıl Telefon?

Redmi Note 8 nasıl bir telefon?

Tam bir fiyat/performans ürünü. Artıları 1- Kamerasının gündüz çekimi kaliteli, 2- Rengi çok tatlı, sedef beyazdan geçişli, 3- Şarjı normal kullanımlarda 2 gün çok rahat gidiyor, 4- Parmak izi son derece hızlı. Eksileri 1- Ağırlık olarak hissedilir bir ağırlığı var, 2- Kamera çıkıntısı oldukça kalın.

Xiaomi Redmi Note 9 nasıl telefon?

Redmi Note 9, toplamda 5 kameralı bir akıllı telefon oluyor ve kameralarıyla gerçekten de keyifli bir deneyim yaşatıyor. Arka yüzeyde, telefonun tam ortasına konumlandırılan 4’lü kamera seti, güzel görünürken, burada ana kamera 48 MP ölçüsünde olmasıyla, çekeceğiniz fotoğraflarda yüksek çözünürlük imkanı tanıyor.

Telefon global olunca ne oluyor?

Telefonlarda bulunması gereken global versiyonun sağladığı özellikler ise kullanılan telefon dilinin Çince ve İngilizce dışında da diğer tüm dilleri barındırmasıdır. Aynı zamanda bu diller sayesinde Google uygulamalarını da desteklemesidir. Genel uygulamaların ve farklı dillerin bulunduğu global versiyondur.

Redmi Note 9 Pro özellikleri nelerdir?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro (128 GB) Temel Özellikleri

  • Ekran Boyutu: 6.67 İnç
  • Dahili Depolama: 128 GB.
  • Bellek (RAM): 6 GB.
  • Batarya Kapasitesi: 5020 mAh.
  • Hat Sayısı: Çift Hat.
  • Hızlı Şarj:
  • 5G:
  • 4.5G Desteği:
You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Bloke Oldu Nasıl Açılır?

Xiaomi Note 8 hangi renk almalıyım?

Hangi Xiaomi Redmi Note 8 6/64Gb rengini almalıyım? En popüler ve en çok satan renklerden birine sahip olmak istiyorsanız Xiaomi Redmi Note 8 6/64Gb’i beyaz veya siyah olarak satın almalısınız. Yeni bir şey arıyorsanız, sarı ve kırmızıya bakarak gerçekten yeni bir telefon almanızı öneririz.

Redmi Note 9 kac tl?

Xiaomi Redmi Note 9 64 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 2.739,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 2.179,98 TL Şu Andaki Fiyat: 2.350,00 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 389 TL (%14) daha ucuz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro hangi renk alınmalı?

Redmi Note 9 Pro ‘da En Çok Mavi Tercih ediliyor.

Xiaomi Redmi Note 9 su geçiriyor mu?

Sadece suya karşı sıçramalara dayanıklılığı bulunan cihazın, toza karşı ise dayanıklılığı mevcut değil. Gücünü MediaTek Helio G85 işlemcisinden alan Redmi yeni telefonu, oyunlarda oldukça iddialı bir performans sergileyeceğe benziyor. Cihazda 3/4 RAM ve 64/128 GB depolama alanı seçeneği bulunuyor.

Xiaomi global versiyon olduğunu nasıl anlarız?

Aldığınız Xiaomi marka cihazın Global Versiyon yani Uluslararası Versiyon olup olmadığını kutudaki ” Global Version” yazısından anlayabilmekteyiz. Fakat sonradan etiket yapıştırma gibi durumlar da karşılaşılan bir durumdur.

Global kayıt ne demek?

Global ROM da tüm dünyada satılmak üzerine yüklenmiş bir yazılımdır. Kayıt ettirme mevzusu ise eğer yurtdışı üzerinden bir cihaz almış iseniz o cihazı pasaport kaydını yaptırmanız gerekiyor ki o cihaz kayıt edilmemiş ise cihaz arama yapma mobil ağ ve mesajları kullanama gibi durumlar söz konusu oluyor.

Note 8 Global version ne demek?

Global ROM uluslararası kullanım için hazırlanan içerisinde Çince ve İngilizce dışında diğer dillerin de bulunduğu ve google uygulamaları da dahil olmak üzere pek çok ülkede kullanılan genel uygulamaların bulunduğu MIUI versiyonudur.

You might be interested:  FAQ: Tuşlu Telefon Wifi Nasıl Açılır?

Xiaomi Note 9 Pro suya dayanıklı mı?

Hem Note 9 Pro hem de Note 9 Pro Max’te suya, toza ve darbelere karşı dayanıklı kasalar tercih edilmiş. 5020 mAh kapasiteli pil de iki telefonun ortak noktaları arasında bulunuyor.

Redmi Note 9 Pro 128 GB parmak izi nerede?

Parmak izi okuyucusu ise sağ kenarda bulunuyor. Redmi Note 9 Pro ‘nun 6 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza ile 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza gibi iki farklı versiyonu sunulacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector