Okuyucular soruyor: Reeder Telefon Kimin?

Reeder hangi markanın yan ürünü?

Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır. İlerleyen dönemlerde akıllı saat ve yapay zeka içerikli cihazların üretimi planlanmaktadır.

Reeder nasıl bir marka?

Reeder, Türkiye’nin ilk yerli e-kitap okuyucu markasıdır. İlk olarak 2010 yılında kurulan ve aynı yıl Türkiye’nin lokal markalı Android tabletini piyasaya süren Reeder, aynı zamanda ülkemizin ilk 3G’li Android tabletinin üretimini de gerçekleştiren yerel bir teknoloji markası olarak faaliyet sürdürmektedir.

Reeder ne kadar yerli?

Türkiye’nin yerli ve milli markalarından Reeder, 2017 yılında Samsun’da açmış olduğu fabrikada yerli üretime başlıyor. Yaklaşık 100 kadar çalışana sahip olan fabrika için Reeder, bugüne kadar 8 milyon TL’yi bulan yatırım yaptı. Reeder ‘ın Samsun fabrikasının yıllık üretim kapasitesi 600.000 cihaz.

Reeder kimi?

Reeder, 2009 yılında Uygar Saral tarafından kurulan Selekt Bilgisayar İletişim Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki, ekitap okuyucu, akıllı telefon, tablet, akıllı saat ve akıllı ürünler markasıdır.

Reeder P13 Blue kim üretiyor?

Türkiye’nin cep telefonu ve tablet bilgisayar firması Reeder ‘in Samsun’daki fabrikasında üretilen yeni akıllı telefonu ” P13 Blue ” piyasaya sürüldü.

Reeder telefon yerli mi?

Türk telefon markası reeder, 8 milyon TL yatırımla kurduğu Samsun’daki fabrikasında telefon üretimine başladı. Fabrikada önümüzdeki dönemde akıllı saat ve yapay zeka destekli cihazların da üretilmesi planlanıyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Sahte Telefon Nasıl Anlaşılır?

Poco hangi ülkenin?

Poco telefonlar aslında Çinli Xiaomi firmasına ait bir alt markadır. Geçen yıl, Xiaomi bir Snapdragon 845 işlemci ile güçlü Pocophone F1 akıllı telefonunu sadece 300 $ karşılığında piyasaya sunarak OnePlus’ı geride bıraktı. Şimdi Çinli şirket, bu alt markayı Poco adlı yepyeni bir şirkete dönüştürdüğünü açıkladı.

Hıkıng kim üretiyor?

Hiking, 2012 yılında kurulan Simtel İletişim bünyesindeki elektronik cihazların markasıdır. Yönetim merkezi İstoç’ta fabrikası Yakuplu, Beylikdüzü’nde yer almaktadır. Hiking markalı ürünler yerli sermaye ile Türkiye’de üretilmektedir.

Reeder nerede üretilir?

Fabrikada yılda 600 bin teknolojik cihaz üretilecek. Türkiye’nin yerli markası reeder ‘ın, Samsun’da 8 milyon TL yatırım yaptığı yerli telefon fabrikasının açılışı yapıldı.Yaklaşık 100 kişinin çalıştığı fabrikanın açılışı reeder kurucu ortakları Uygar Saral ve Sezen Sungur Saral’ın ev sahipliğinde yapıldı.

General Mobile yüzde kaç yerli?

İSTANBUL (AA) – General Mobile ‘ın yıllık 2,5 milyon adet üretim kapasiteli yeni fabrikası faaliyete geçti. General Mobile ‘dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin yüzde 100 yerli cep telefonu markası General Mobile, 33 ülkede gerçekleştirdiği büyüme ve yatırımların yanı sıra Türkiye’ye de değer katmaya devam ediyor.

Vestel telefonlar ne kadar yerli?

Vestel cep telefonlarının arkasına “Made in Turkey” (Türk Malı) ibaresini ekliyor. Firmanın yerlilik oranına dair verdiği yanıt ise şöyle: “İşlemci, yarı iletken (elektronik parçalar) ve kamera gibi parçalar dışında, Venus’un geriye kalan tüm bileşenleri Türkiye’deki Vestel City üretim tesisimizde geliştiriyor.

Redmi hangi ülkenin?

Xiaomi Çin’de üretilmektedir.

Honor cep telefonu hangi ülkenin markası?

Honor, ( HONOR olarak pazarlanıp stilize edilmektedir) merkezi Shenzhen, Çin’de olan ve Shenzen Zhixin New Information Technology Co.’ye ait olan bir Akıllı telefon üreticisi, Mobil internet sağlayıcı ve aksesuar üreticisidir. 2013-2020 yıllarında Huawei yan kuruluşu idi.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Hattı Kimin Üzerine?

Uygar Saral kimdir?

Kullanıcıların istekleri ve kendi ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak kendi tablet markasını yaratmaya karar veren Uygar Saral, bugün Türkiye’nin e-kitap okuyucu pazarında lider konumdaki reeder markasına sahip tablet bilgisayar ve akıllı telefonlar dahil çok sayıda ürünü yelpazesinde bulunduran Selekt Bilgisayar’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector