Okuyucular soruyor: Reeder Telefon Nasıl?

Reeder nasıl bir marka?

Reeder, Türkiye’nin ilk yerli e-kitap okuyucu markasıdır. İlk olarak 2010 yılında kurulan ve aynı yıl Türkiye’nin lokal markalı Android tabletini piyasaya süren Reeder, aynı zamanda ülkemizin ilk 3G’li Android tabletinin üretimini de gerçekleştiren yerel bir teknoloji markası olarak faaliyet sürdürmektedir.

Reeder hangi markanın yan ürünü?

Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır. İlerleyen dönemlerde akıllı saat ve yapay zeka içerikli cihazların üretimi planlanmaktadır.

Reeder P13 Blue Max nerenin malı?

Türkiye’nin cep telefonu ve tablet bilgisayar firması Reeder ‘in Samsun’daki fabrikasında üretilen yeni akıllı telefonu ” P13 Blue ” piyasaya sürüldü.

Reeder telefon yerli mi?

Türk telefon markası reeder, 8 milyon TL yatırımla kurduğu Samsun’daki fabrikasında telefon üretimine başladı. Fabrikada önümüzdeki dönemde akıllı saat ve yapay zeka destekli cihazların da üretilmesi planlanıyor.

Reeder hangi firmaya ait?

reeder Samsung Fabrikası yerli telefon üretecek! Türkiye merkezli teknoloji firması reeder, 8 milyon TL yatırımla kurduğu Samsun’daki fabrikasında telefon üretimine başladı. Fabrikada yılda 600 bin teknolojik cihaz üretilecek.

General Mobile kime ait?

Şirket, 2010 yılında Sebahattin Yaman tarafından satın alınmıştır. General Mobile, genellikle çift SIM kartlı cep telefonları üretmektedir.

You might be interested:  FAQ: Yurtdışından Gelen Telefon Kapandı Nasıl Açılır 2018?

Uygar Saral kimdir?

Kullanıcıların istekleri ve kendi ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak kendi tablet markasını yaratmaya karar veren Uygar Saral, bugün Türkiye’nin e-kitap okuyucu pazarında lider konumdaki reeder markasına sahip tablet bilgisayar ve akıllı telefonlar dahil çok sayıda ürünü yelpazesinde bulunduran Selekt Bilgisayar’

Cep telefonu patenti kime ait?

ABD’ye İskoçya’dan göç eden Alexander Graham Bell 1876 yılında ABD’de insan sesini dönüştürebilen ilk cihazın patentini almıştı. Graham Bell tarafından icat edilen cihaz sonraki yıllarda daha da geliştirildi.

Reeder P13 Blue Max nedir?

Şık tasarımının yanı sıra üstün performansıyla da dikkat çeken P13 Blue Max, günümüz trendlerini geleceğin teknolojisi ile birleştiriyor. P13 Blue Max; parmak izi ve yüz tanıma teknolojisi, dört arka kamerası, gelişmiş ön kamerası ve 2.6 GHz işlemcisiyle sizi en güncel teknolojiyi deneyimlemeye davet ediyor.

Reeder P13 Blue kaç para?

Reeder P13 Blue 16 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 1.303,40 TLDönem İçi En Düşük Fiyat: 999,00 TLŞu Andaki Fiyat: 1.111,11 TLŞu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 192 TL (%15) daha ucuz.

Reeder P13 Blue Max işlemcisi ne?

Reeder P13 Max Blue Ürün Özellikleri 64-bit işlemci mimarisine sahip cihazda MediaTek MT6757CD (Helio P25) model yonga seti (chipset) ve 4x 2.6 GHz ARM Cortex-A53 ana işlemci (CPU) yer alıyor.

Reeder P13 Blue Max kaç model?

P13 Blue Max; 2.6 GHz işlemcisi, 4 GB RAM’i ve Android 10.0 işletim sistemiyle günlük temponuza hız katacak!

Blue Max ne demek?

The Blue Max, John Guillermin’in yönettiği 1966 yapımı İngiliz filmi. Türkiye’de Öldürme Emri adıyla gösterilmişti. Fİlm adını yukarıdaki madalyadan alır.

You might be interested:  Soru: Telefon Dinlenmesini Nasıl Anlarız?

Reeder P13 Blue Max Galerisi yok mu?

İçinde galeri yok, sadece Google fotoğraflar var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector