Okuyucular soruyor: Telefon Camı Değişimi Ne Kadar?

Telefon camı ne kadar değişir?

O halde sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir ve ön cam değişimi fiyatı 100 TL’dir. Ancak telefonunuzun görüntüsü yok ise, dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı basmıyorsa ya da iç ekranda kırılma yaşanmış ise full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 300 TL’dir.

Telefon camı değiştirilir mi?

Telefonun ekranında eğer kırık yok ise; ön cam değişimi yeterli olmaktadır. Ancak bazı model telefonlarda; telefonun ekranının darbe alması ile beraber ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

Telefon ön cam nedir?

Ön cam ise sadece ekran üzerinde bir koruma sağlamaktadır. Çünkü ekranın dokunmatik kısmı çok hassastır bu ön cam sayesinde koruma ve görsel bütünlük sağlanır. Ekran bozulduğunda kırılır,dokunmatik çalışmaz görüntünün bir kısmı yada tamamı kaybolur veya çizgilenme piksel kaybı oluşur.

Samsung A10 ekranı kaç para?

Samsung A10 ekran değişimi fiyatı 380 TL ‘dir.

Telefon camı kırılırsa ne olur?

Ekranı kırık telefon kullanmak, son derece riskli ve bir o kadar da tehlikeli işlerden biri olarak kabul edilmektedir. Zira kırık ekranlardan sızan ışıklar gözlerinizi ciddi anlamda yoracak ve batma, yanma hatta karıncalanma gibi çeşitli göz problemleri ile karşılaşabileceksiniz.

Telefonun iç ekranının kırıldığı nasıl anlaşılır?

Cep telefonunuzun iç ekranı kırıldığında ekranınızda floresan çakması denilen durum meydana gelir. Bu durumda ekranınızda beyaz bir ışığın yanıp söndüğünü göreceksiniz. Diğer yandan mürekkep akması sorunudur. Bu durum da iç ekran kırılmasının nedenleri arasındadır.

You might be interested:  Soru: Kaçak Telefon Nasıl Anlaşılır?

Telefon ekranı hangi durumlarda değişir?

Eğer telefonunuzun ekranı hiç basmıyor yada renkler birbirine girdi ve görüşünüz bozuldu ise maalesef LCD panelinizde sorun var demektir. Bu sorun bazen ekranda hiç çizik dahi olmasa ortaya çıkabilmektedir. Bu durumda ise komple ekranın değişmesi gerekmektedir.

Ekran değişimi bilgiler silinir mi?

Aslında bazı durumlar haricinde telefonların ekran değişimi sonrası içerisindeki bilgiler silinmez. Son aramalarınız, mesajlarınız, resimleriniz ve whatsapp konuşmasına kadar her şey eski halinde kalır.

Ön cam değişimi nedir?

Ön cam değişimi avantajları nedir? Lcd ekranınız değişmez orijinal ekranınız kullanılır. Dokunma paneli değişmez orijinal dokunma hassasiyetiniz devam eder. Ekran köşelerindeki plastik çerçeve değişir eskisi kirli ise yeni bir çerçeveniz olur.

Lens Ocalı ne demek?

OCA (Optical Clear Adhesive ) Ekran İmalatında Fabrikalar tarafından Ekran İle Ön Cam veya Dokunmatik Panellerin Bütünleştirilmesinde (Birleştirilmesinde) Kullanılır.Firmamız Fabrikasyon Sistem olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapıyoruz. (Bazı Firmalar bu İşlemi UV Jel ile yapmaktadır.

A21s ekran ne kadar?

Samsung Galaxy A21s orijinal ekran değişimi fiyatı ise sadece 499 TL olarak uygulanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector