Okuyucular soruyor: Telefon Ekran Tamiri Ne Kadar?

Telefon ekran değişimi kaç gün sürer?

Yani aynı gün içerisinde telefonunuzu alma imkanınız bulunmaktadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise ekran değişimi süresi ortalama 3 (üç) iş günüdür. Yani 3 (üç) gün içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir. Aşırı yoğun süreçlerde ise 4 (dört) iş gününü bulabilmektedir.

Telefon ekranı kaç tl’ye yapılır?

O halde sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir ve ön cam değişimi fiyatı 100 TL ‘dir. Ancak telefonunuzun görüntüsü yok ise, dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı basmıyorsa ya da iç ekranda kırılma yaşanmış ise full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 300 TL ‘dir.

Telefon ekran tamiri ne kadar sürer?

Normalde ekran değişimleri ortalama 20 dakika ile 2 saat arasında süren bir işlem süreci gerektirir. Eğer değişim yapan firmada yoğunluk yoksa ekran değişimi sadece 20 dakika kadar sürer.

Samsung J7 ekran değiştirme ne kadar?

Samsung Galaxy J7 ekran değişimi fiyatı 600 TL ‘dir. Samsung Galaxy J710 siyah, beyaz ve gold ekran değişimi fiyatı 600 TL ‘dir. Ön cam değişimi fiyatı ise 180 TL ‘dir.

Ekran kartı tamiri kaç gün sürer?

Eğer teknik servisimizde yoğunluk yoksa ortalama 2-3 gün içinde laptop ekran kartı tamiri yapılmaktadır.

iPhone iç ekran değişimi ne kadar sürer?

Servisimizde gerçekleştirilen iPhone ekran değişimlerinin süresi ortalama 60 dakikadır. Bu süreye ekran montajı ve cihazınıza uygulanacak testler dahildir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yeni Telefon Bataryası Nasıl Kullanılır?

iPhone telefon ekranı kaç günde yapılır?

Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarımızın birçoğu ekran onarımı gibi bazı onarımlar için aynı gün içinde servis sunar. Teknisyenin iPhone ‘unuzu bir Apple Onarım Merkezine göndermesi gerekirse aygıtınız en çok 11 iş günü sonunda teslim alınmaya hazır hale gelir.

Telefon ekranındaki Çatlak nasıl geçer?

-Bir pamuğa diş macunu (taneciksiz ve beyazlatıcı olmayan) sıkıp cam yüzeye 10 saniye boyunca yuvarlak hareketlerle nazikçe uygulayın. -Mikrofiber beze veya pamuğa ince bir tabaka bitkisel yağ sürüp nazikçe birkaç saniye boyunca çizik yüzeyi silin. Aynı etkiyi vazelinle de elde edebilirsiniz.

Huawei P30 Lite ekran değişimi ne kadar sürer?

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi profesyonel ustalarımız 20 ile 40 dakika gibi kısa bir sürede onarımını yapıyoruz.Özel teknis servis ustalarımızla profesyonel bir şekilde profesyonelce en kısa sürede teslim ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector