Okuyucular soruyor: Telefon Garantiye Nasıl Yollanır?

Huawei telefonumu nasıl garantiye gönderebilirim?

Arızalı Huawei ürünlerinizi servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo noktasına gitmeniz ve bulunduğunuz bölgeye göre daha hızlı hizmet almak için size önerdiğimiz servis merkezimizin anlaşma numarasını bildirerek, ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Internetten aldığım ürünü nasıl garantiye gönderilir?

Garanti sağlayan firma ile görüşün. Size kargo numarası vermeleri lazım. Kargo numarasını ilgili kargo firmasına verirseniz onlar firmaya ücretsiz gönderiyor.

Apple telefonu garantiye gönderirken neler gerekli?

Garantiye giderken adaptörünüzü ve şarj kablonuzu götürmeyin. İkisi de sizde kalmalıdır. SIM kartınızı telefondan çıkarıp servise bu şekilde vermeyi unutmayın. Apple kimliği parolanız size özel olduğu için hazırda bulundurun, telefonu sıfırlama işlemi gibi işlemlerde gerekebilir.

Telefonu tamire verirken nelere dikkat edilmeli?

Telefonu tamire verirken buna dikkat! Özel bilgileriniz ifşa olmasın

  1. ‘DOSYALARI YEDEKLEYİP SİLİN, SD VE SIM KARTLARI ÇIKARIN’
  2. ‘SİLİNEN DOSYALAR DA GERİ GETİRİLEBİLİR’
  3. ‘TUŞ KİLİDİ YA DA ŞİFRE KOYMAK ANLAMSIZ’

Huawei telefonumu servise nasıl gönderilir?

Verilerinizi yedeklemenizi şiddetle öneriyoruz. Servise gönderirken irtibatta kalacağınız kargo ise Yurtiçi Kargo, cihazınızı en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden göndermelisiniz veya adresinize kurye talep edebilirsiniz.

You might be interested:  Garantiye Telefon Nasıl Gönderilir?

Huawei hangi teknik servis?

Mağaza

  • Çevrimiçi Yardım.
  • Yardım Hattı 444 79 88 Huawei Çözüm Merkezi çağrı merkezi çalışma saatleri hergün 09:00 – 19:00 arasında olup şehir içi görüşme tarifesinden ücretlendirilir. | Türkçe.
  • E-posta Geri Bildirimi.
  • Servis Merkezi Konumu.

Internetten alınan ürünlerde garanti ne zaman başlar?

MADDE 6 – (1) Garanti süresi; malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu Yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimi ile tespit edilen değer kadardır.

Hepsiburada telefon garantiye nasıl gönderilir?

Satıcısı Hepsiburada olan ürünler için; kendiniz veya garanti süresi devam ediyorsa Hepsiburada üzerinden servis / arıza başvurusu yaparak yetkili servise gönderebilirsiniz. “Siparişlerim” sayfası altında servis / arıza başvurusu yapmak istediğiniz ürünün içinde olduğu siparişi açın ve ‘Talep Oluştur’ seçeneğini seçin.

Distribütör garantisi ne demektir?

Distribütör garantili cihaz firmanın resmi olarak Türkiye’de satmış olduğu ve garanti verdiği ürünü içerir. Distribütör garantili cihazlarda üretici firma, kendi adına açmış olduğu ya da anlaşmış olduğu servislerle garanti kapsamı içerisinde ücretsiz olarak cihazlarda yaşanan problemleri gidermektedir.

iPhone servise gönderirken ne yapmalıyım?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı servise hazırlama

  1. iOS aygıtınızı yedekleyin.
  2. Apple Kimliği parolanızı hazır bulundurun.
  3. iPhone ‘unuzun pil servisine ihtiyacı varsa aygıtı teslim ederken mümkünse pil yüzdesinin %30 veya daha az olmasını sağlayın.

Apple Türkiye garantiye nasıl gönderilir?

Apple garanti kapsamındaki servisi şu seçeneklerden biri yoluyla sağlar: (i) Bizzat teslimli servis. Apple, Apple Ürününüzü fiziksel teslim ile servis sunan bir Apple Satış Mağazası’na veya AASP noktasına iade etmenizi isteyebilir. Apple Ürününüz, servis göreceği Apple Onarım Servisi (“ARS”) noktasına gönderilebilir.

Apple garantiye giden telefon ne zaman gelir?

Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarımızın birçoğu ekran onarımı gibi bazı onarımlar için aynı gün içinde servis sunar. Teknisyenin iPhone’unuzu bir Apple Onarım Merkezine göndermesi gerekirse aygıtınız en çok 11 iş günü sonunda teslim alınmaya hazır hale gelir.

You might be interested:  Sık sorulan: Şekerbank Telefon Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Telefonu servise göndermek için fatura gerekli mi?

Fatura gereklidir. Garanti süresinin dolup dolmadığını oradan bakabilirler ancak. Ve eğer mailinizde yoksa hepsi burada ile görüşüp faturanızı tekrar size yollamalarını isteyebilirsiniz.

Telefon garantiden gönderme kaç günde gelir?

Telefon garantiden kaç günde gelir ortalama olarak arıza türüne göre en az 15 gün sürebilir. Cep telefonunu servise elden teslim edebileceğiniz gibi isterseniz kargo ile de gönderim sağlayabilirsiniz.

Delta servis telefon kaç günde gelir?

Ortalama 3 iş günü servis süresi bulunan Delta servis için hızlı hizmet de oldukça önemli bir konudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector