Okuyucular soruyor: Telefon Kaskosu Ne Kadar?

Telefon kaskosu nereden yapılır?

Cepkask nasıl yapılır diye çok fazla düşünmeyin. Akıllı telefonunuzu aldığınız her yerden muhtemelen Cepkask’ı kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Ya da hemen www.cepkask.com.tr sitesinden kısa sürede Cepkask sahibi olabilirsiniz.

Telefon kaskosu hangi durumlarda geçerli?

Telefon kaskosu, kullanıcı kaynaklı arızalanmalarda, garanti kapsamında olmayan durumlarda ücretsiz akıllı telefon tamiri hizmetidir. Telefon kaskosu, telefonu çarpma, düşürme, sıvı teması, yüksek voltaj, çalıntı gibi garanti kapsamına girmeyen arızalara karşı güvence altına alan hizmet paketidir.

Telefonumun ekranı kırıldı kasko karşılar mı?

Cep telefonu sigortası ise kullanıcı hatası olarak görülen birçok farklı soruna karşı garanti veriyor. Özellikle telefon ekranının kırılması gibi durumlarda destek veren telefon kaskoları, kullanıcı hatası olarak geçen hasarlarda da önemli masraflardan kurtarıyor.

Telefon kasko yüzde kaç öder?

Sigorta hem yeni alınmış sıfır hem de 2. el telefonlar için geçerlidir. Telefon kaskosu bir yıllık olarak düzenlenir ve yıllık ücretlendirilir. Cep telefonu sigorta fiyatı, almış olduğunuz telefonun fiyatı üzerinden %10 ile %20 oranında bir fiyat belirlenerek hesaplanır.

Internetten alınan telefona kasko yapılır mı?

Cep Telefonu Kaskosu Nasıl Yaptırılır? Telefonunuzun marka-model ve IMEI bilgilerini girerek internetten kolaylıkla kasko yaptırabilirsiniz. Fiyat ve teminatları incelemek ve telefon kaskosuna anında sahip olmak için teklif formumuzu doldurmanız yeterli.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Nasıl Optimize Edilir?

Telefon kasko nedir neleri kapsar?

Telefon kaskosu, telefonu çarpma, düşürme, sıvı teması, yüksek voltaj, çalıntı gibi garanti kapsamına girmeyen arızalara karşı güvence altına alan hizmet paketidir. Bu hizmet aynı zamanda danışmanlık, teknik destek, hukuki danışmanlık, lojistik, call center gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Kasko sigortası neleri karşılar?

İsteğe bağlı yaptırılan bir sigorta türü olan kasko; temel olarak trafik kazası, yangın, çalınma ve doğal afet gibi durumlarda aracınızda meydana gelen zararları teminat altına alır. Kasko poliçesi yaptırmak isteyen sürücüler ayrıca, çeşitli ek teminatlarla farklı riskleri de güvence altına alabilir.

Cep telefonuna kasko yapılır mı?

Cep telefonunuzu herhangi bir telefoncuya götürüp kolaylıkla kasko yaptırabilirsiniz. Genellikle 1 yıl kadar süre ile kasko yapılmaktadır. Kasko ücreti firmadan firmaya göre değişiklik göstermek ile birlikte telefon alırken ödenilen ücretin %10’u ila %20’si arasında değişiklik göstermektedir.

Çalınan cep telefonu için ne yapılmalı?

Uzaktan bulma, kilitleme veya silme

  1. android.com/find adresine gidin ve Google Hesabınızda oturum açın.
  2. Kaybolan telefona bir bildirim gönderilir.
  3. Haritada telefonun yaklaşık yeriyle ilgili bilgileri alın.
  4. Ne yapmak istediğiniz işlemi seçin.

Kasko sigortası ne işe yarar?

En temel tanımı ile Kasko Sigortası; araçların başta kazalar olmak üzere çeşitli sebeplerden dolayı hasar görmesi sonucunda oluşacak zararları karşılayan sigorta türüdür. Zorunlu Trafik Sigortası kaza durumunda karşı aracı ve 3. kişileri, Kasko Sigortası ise sizin aracınızı teminat altına alır.

Kazaen zarara uğrama ne demek?

Kazaen Zarara Uğrama ve Çalınma Teminatı:Fatura tarihinden itibaren 1 yıl boyunca ani ve beklenmedik durum karşısında, ürünün kaza ile hasara uğraması halleri ile kapalı bir ortamdan zorlama, şiddet, tehdit, yaralama, öldürme ve/veya anahtar uydurma yöntemi ile çalınması (hırsızlık) sebebiyle oluşacak zararları

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Gizli Numaraya Nasıl Kapatılır?

Media Markt kasko kaç yıl?

Cihaz Koruma teminatları satın alma tarihinden itibaren seçiminize göre 1 veya 2 yıl geçerlidir. Sigortamı kullanmak istediğim zaman ne yapmalıyım?

HDI sigorta telefon sigortası ne kadar?

Taraftar Cep Telefonu sigortası poliçesinin fiyatı, 299 TL’den başlayan tutarlarla telefonunuzun marka/ model bilgisi ile seçeceğiniz teminat paketine göre belirlenmektedir. Üstelik bu bedeli 9 eşit taksit ile herhangi bir vade farkı olmaksızın rahatça ödeyebilirsiniz.

Telefonlarda Koruma Paketi nedir?

Cep telefonlarında ekran kırılması, sıvı teması ve hırsızlık durumlarında devreye giren koruma paketleri yada cep telefonu kaskosu yükselen telefon fiyatları karşısında uğrayabileceğiniz hasarı koruma altına alan kapsamlı hizmet paketleridir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector