Sık sorulan: 153 Telefon Kimin?

153 ne için aranır?

153 numarası hakkında merak edilen tüm detaylar. 153 numarası pek çok birey tarafından gün içerisinde aranabilir. 153, belediyelerce uygulanan bir çağrı merkezi hattıdır. Şikayet, öneri ve talepler için 153 numarası aranıyor.

Beyaz Masa hangi şikayetlere bakar?

Beyaz Masa, kent sakinlerinin her türlü şikâyet, istek ve görüşlerini iletebilecekleribir belediye birimi. 24 saat hizmet veren bu birim onlara ulaşan tüm görüş ve talepleri değerlendirmeye alarak çözüm üretmeyi ve verilen hizmetlerin daha verimli hale getirilmesini amaçlıyor.

153 Beyaz Masa anlamı ne?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin en popüler hizmeti olan Beyaz Masa yani kamuoyunda bilinen adıyla ALO 153 hattı, İstanbul’da yaşantısını sürdüren herkesin arayarak derdini ve yaşadıklarını anlatabileceği bir hizmet.

153 kaça kadar açık?

Yapılan başvurular, resmi çalışma gün ve saatlerinde işleme alınacaktır. Acil başvurularınız için, 7 gün 24 saat aktif olan ALO 153 Çağrı Merkezimizi aramanız rica olunur!

Beyaz Masa ne işe yarar?

Beyazmasa Ön Büro Beyaz masa ‘ya bizzat başvuran kişi veya kurumlarla ilgilenme, onları talepleri doğrultusunda yönlendirme ve başvurularına anında çözüm üretme birimidir.

Beyaz Masaya ne sorulur?

Beyaz Masa ‘ya özellikle belediyelerin faaliyet alanına girmeyen yemek tarifi, eş bulma, kişisel kutlamalarla ilgili sevincin paylaşılması, hal hatır sorulması, taraftar kutlamaları, sohbet isteği, öğrencilerin eğitim almak istediği bölümle ilgili görüş alma, ilçe belediyeleri, emniyet, valilik, Aile ve Sosyal

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefon Harcı Nereye Yatırılır?

Manisa beyaz masa ne işe yarar?

Bu nedenle halkımızın şikâyet ve taleplerini varsa mahalle ve sokaklarındaki aksaklıkları bizlere rahat ve hızlı bir şekilde ulaştırabilmesi adına göreve gelir gelmez ilk olarak Beyaz Masa birimimizi kurduk. 4449045 numaralı telefonu arayan vatandaşlarımız belediyemize bu şekilde rahatlıkla ulaşabiliyor ve sorunlarını

Mavi Masa neye bakar?

Vatandaşlarımızın 7 gün/24 saat ulaşarak sorun, görüş ve taleplerini iletebildiği Hizmet Birimi’dir. Ankara halkına her konuda yol göstermeyi amaç edinen Mavi Masa, kendisine ulaşan tüm sorun, görüş ve talepleri çözülmesi için ilgili birimlere ileten ve takibini yapan koordinasyon merkezidir.

Beyaz Masa TC ister mi?

İBB Beyaz Masa on Twitter: “@kuttkutt”*” TC kimlik numarası olmadan kayıt oluşturamamaktayız. ALO153 hattımızdan ilaçlama kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Beyaz Masa yardım başvurusu nasıl yapılır?

İhtiyaç sahibi vatandaşlar; İBB sosyal yardım kartına bağlı oldukları ilçe belediyesine giderek başvurabiliyorlar. Aynı zamanda sosyal hizmetler müdürlüklerine giderek de başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. İstanbulkart ön başvuruları e-devlet üzerinden de gerçekleştirilebiliyor.

Beyaz Masa Mavi Masa nedir?

Beyaz ve Mavi Masa ‘lar, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün bünyesinde hizmet veren, belediye birimlerinin çözmesi gereken sorunlarınızı, dilekçeye dökerek ilgili birimlere gönderen bir hizmettir.

Beyaz Masaya nasıl ulaşabiliriz?

Beyaz Masa ‘ya nasıl başvurabilirim? Beyaz Masa ‘ya başvurmanın en kolay ve pratik yolu Alo 153’ü aramaktır. 24 saat aktif çağrı merkezi İstanbul sakinlerinin hizmetindedir.

153 yerinde çözüm nedir?

Ekipler, AlO 153, İletişim Noktaları, Sosyal Medya, Muhtar, STK birimleri ve tüm iletişim kanallarıyla vatandaş tarafından Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne ulaşan acil ve kronik sorunların çözümünde ilgili birimlerle irtibata geçerek yerinde çözüme hız katmaktadır.

IBB para yardımı nasıl alınır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi nakdi yardımlarına bağlı olduğunuz ilçe belediyesine giderek, başvurabileceğiniz gibi e-devlet sosyal yardım başvuru formunu doldurarak da başvurabilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Redmi 9 Nasıl Bir Telefon?

Beyaz Masa ne zaman kuruldu?

1994 yılından bu yana hizmet veren Beyaz Masa vatandaş memnuniyeti hedefiyle İstanbullulardan gelen başvuruları değerlendirerek çözüme ulaştırmaktadır. Beyazmasa Alo 153 Çağrı Merkezi ve Beyazmasa Çözüm Ekibi olarak 2 ana başlık altında faaliyetlerini yürütmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector