Sık sorulan: 30 Hangi Ülkenin Telefon Kodudur?

0037 hangi ülke?

370 Nerenin Alan Kodu? Telefon numarası başında yer alan +370 ülke kodu Litvanya’ya aittir. Litvanya’ya yaşayan birisini aramak için telefon numarasının başında +370 rakamının yer alması gerekmektedir. 2 milyon nüfusu olan küçük denilebilecek ülke Baltık Denizi’ in kıyısında yer almaktadır.

30 kodu hangi ülkeye ait?

Fakat ülkelerin kodlarını tam olarak bilememektedir. Bunlardan birisi de Yunanistan ülkesine ait bir koddur. + 30 kodu ise bir yurt dışı ülkesine aittir ve Yunanistan’dan gelen bir aramadır. + 30 kodu Yunanistan’ın uluslararası telefon kodudur.

+1 Hangi ülke?

1 alan kodu Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Kuzey Amerika, Kanada ve Meksika arasında hem Kuzey Atlantik Okyanusu hem de Kuzey Pasifik Okyanusu arasında yer alır.

+33 Ne?

Fransa’nın ise ülke kodu 33 ‘dür. Bunun dışında alan kodu da girilmelidir. İlk olarak Fransa’nın ülke kodu 33 girilir.

0038 hangi ülke?

Kişi 0380 alan kodu ile başlayan bir telefondan aranıyor ise, aramanın Düzce ilinden yapıldığı bilinmelidir. +380 Hangi Ülkeye Aittir? +380 Ukrayna ülke telefon kodudur. Ukrayna, konum bakımından Avrupa’da bulunan bir devlettir.

375 alan kodu neresi?

Belarus ülkesi dışında bulunan telefon sahiplerine ülkeden bir arama gerçekleştirildiğinde telefon numarasının başında 375 kodu belirir. Bu sayede bu aramanın Belarus ülkesinden gerçekleştirildiği anlaşılır.

+90 Hangi ülkenin telefon kodu?

90 Nerenin Alan Kodu? Telefon kodlarından birisi de + 90 kodudur. Bu kod ülkemize, yani Türkiye’ye aittir. Böylelikle Gelen aramaların başında + 90 kodu bulunuyor ise bu Türkiye’den gelen bir arama olduğu ülke kodlarından anlaşılır.

You might be interested:  Sık sorulan: 0274 Hangi Ilin Telefon Kodu?

969 nerenin alan kodu?

Uluslararası haberleşme de telefon kodları oldukça önemlidir. Telefon kodları sayesinde ülkeler arası haberleşme sağlanmaktadır. 969 telefon kodu Güney Yemen ülkesine ait bir telefon kodudur. Güney Yemen’in eski adı Yemen Arap Cumhuriyeti’dir.

+32 Hangi ülkenin telefon kodu?

32 Belçika’nın alan kodudur. Avrupa Birliğinin kurucu üyesi olan Belçika Krallığı Batı Avrupa’da bulunmaktadır. Kuzeybatıda Kuzey Denizi, kuzeyde Hollanda, güneybatıda Fransa, doğuda Lüksemburg ve Almanya ile sınırı vardır.

+1 253 neresi?

253 telefon kodu ise Cibuti ülkesine ait olan ülke telefon kodudur.

+2 Hangi ülkeye ait?

02 Plaka Kodu Adıyaman ilimizin plaka numarasıdır. Bilindiği gibi Adıyaman ilimizinde bütün ilçelerinin kendine özel plaka harf grupları vardır. Adıyaman il ve ilçelerinin Plaka Harf Kodlarını sizler için listeledik.

3 33 ne anlama gelir?

03.03 saat anlamı, kaynaklara göre karşındaki kişinin sana aşık olmaya başladığının habercisi olarak bilinmektedir. Eğer bu saate rastlayan bir kadınsanız ise karşısında hoşlandığınız kişinin size karşı olumlu düşünmeye başladığını ve aşk hayatınızda çok sevineceğiniz bir olay yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

22 33 ne anlama gelir?

Bu saatler bize sadece saati değil aynı zamanda bir anlamı da ifade eder. Saatler 22.33’ü gösterdiğinde 22 ve 33 ‘ün art arda geldiği dizilim, kırıcı eleştirilerin artık can yaktığını ifade eder.

333 neyin sembolü?

Genel bir uyanış çağrısı olarak düşünürsek 333 ‘ü (veya 3333’ü) tekrar tekrar görmeniz, Tanrı tarafından gönderilen, yeryüzündeki yaşamınız boyunca size rehberlik etmeleri için yaratılan ilahi koruyucularınız olan meleklerden bir işarettir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector