Sık sorulan: Hepsiburada Telefon Garantiye Nasıl Gönderilir?

Hepsiburada fatura garanti yerine geçer mi?

Evet kullanabilirsiniz. Normal faturadan herhangi bir farkı olmayacaktır.

Hepsiburada da iade nasil yapilir?

İade süreci nasıl yapılır?

  1. İade talebi oluştur. Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğin ürünü bul ve Kolay iade et’e tıkla.
  2. İade yöntemi seç “Adresimden ücretsiz teslim alınsın” veya “Kargoya teslim edeceğim” seçeneklerinden birini seç
  3. Kargo kodunu not et.
  4. Ürünü teslim et.
  5. İadeniz onaylansın.

Hepsiburada ithalatçı firma garantisi ne demek?

Ülkemizde üretilmeyen veya az miktarda üretilen ürünleri yurt dışından ithal ederiz. Bu işi yapan büyük firmaların ürünlere uyguladığı garantiye ithalatçı garantisi denir. Bu da şu anlama geliyor; aldığınız ürünü yetkili servise veremezsiniz.

Hepsi burada com ürünleri orjinal mi?

Hepsiburada kendi satıcısı çakma ürün satmaz. Sitedeki farklı satıcılar satabilir. Puanlara baktığınızda anlaşılır.

Fatura garanti belgesi yerine geçer mi?

Halk arasında duyduğumuz ” Fatura, garanti belgesi yerine geçer ” şeklindeki söylemler gerçeği yansıtmayıp yanlıştır. Hem bu iş yönetmelik gereği hem de Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın bu konunun gündeme gelmesi ile yaptığı açıklama gösteriyor ki faturalar kesinlikle garanti belgesi yerine geçmez.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: 284 Hangi Ilin Telefon Kodu?

Hepsi burada garanti nasıl oluyor?

Satıcısı Hepsiburada olan ürünler için; kendiniz veya garanti süresi devam ediyorsa Hepsiburada üzerinden servis / arıza başvurusu yaparak yetkili servise gönderebilirsiniz. “Siparişlerim” sayfası altında servis / arıza başvurusu yapmak istediğiniz ürünün içinde olduğu siparişi açın ve ‘Talep Oluştur’ seçeneğini seçin.

Hepsi burada geri iade var mı?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hepsiburada ‘ya başvurarak iade koşulları dahilinde, kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak kolayca iade edebilirsiniz.

Kutusu açılmış ürün iadesi olur mu?

Uygulamada gözlemlenmektedir ki satıcı şirketler çoğu zaman ambalajı ya da paketi açılmış ürünün iadesini kabul etmemektedir. Fakat bu tutum çoğu zaman hukuka aykırıdır. Tüketici, kural olarak herhangi bir gerekçe göstermek zorunda kalmadan ve herhangi bir şekilde ceza ödemeksizin sözleşmeden cayabilir.

Hepsi burada hangi kargo ile çalışıyor 2020?

Hepsiburada Hangi Kargo Şirketleriyle Anlaşmalı? HepsiJet, Aras Kargo, PTT Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, UPS, Horoz Lojistik, CEVA Lojistik, Borusan Lojistik şirketleriyle anlaşmalı kargo fiyatlarına sahiptir.

Ithalatçı firma garantisi ne demek?

İthalatçı garantisi, firmanın büyük firmaların cihazlarını yurtdışından getirmesinin ardından vermiş olduğu garanti anlamına gelmektedir. Büyük firmaların ürünlerini yurt dışından alınması ile gerçekleşen ithalatın ardından verilen garanti ile tüketici hakları koruma altına alınmaktadır.

Cep telefonu Türkiye garantili ne demek?

Distribütör garantisi nedir? ( Türkiye Garantili ) Herhangi bir elektronik cihazı veya akıllı telefonu satın alırken Türkiye Garantili veya Distribütör Garantili ifadesini görüyorsanız, bu satıcı firmanın Türkiye ‘de resmi olarak faaliyet gösterdiği ve ürüne garanti sunduğu anlamına geliyor.

Distribütör firma garantisi ne demek?

Distribütör garantili cihaz firmanın resmi olarak Türkiye’de satmış olduğu ve garanti verdiği ürünü içerir. Yani üretici firmanın vermiş olduğu bir garantidir. Diğer bir garanti çeşidi olan ithalatçı garantili cihazlarda satın aldığınız üründe üretici firmanın rolünden söz etmek mümkün değildir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefon Imei Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hepsiburada da satıcıya nasıl soru sorulur?

Hepsiburada.com web sitesinde mağazalara doğrudan soru sormak mümkün değil. Hepsiburada.com’da mağaza soru sormak için herhangi bir seçenek yok. Yani siz bir ürünle ilgili satıcı mağazadan bilgi almak istiyorsanız bu mümkün değil. Mesaj bölümü SSS bölümü gibi yapılmış.

Hepsiburada Güneş Gözlüğü Orjinal mi?

Hepsiburada RayBan Marka Güneş Gözlükleri Gerçek Değil Hepsiburada adresindeki 250-350 TL bandında satılan bütün Rayban marka güneş gözlükleri orijinaline yakın sahte ürünlerdir. Defalarca Hepsiburada.com ‘a yazmama rağmen yıllardır bu ürünlerin satışları devam etmektedir.

Trendyol kozmetik ürünleri orjinal mi?

trendyol aracılığıyla satılan tüm ürünler, markaların ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir. sahte, taklit, replika ürünler trendyol ‘da yer almaz. en üst kalitede ürün sunan saygın tedarikçi ve yetkili firmalarla çalışırız. ürünler garanti belgeli ve faturalı olarak satışa sunulur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector