Sık sorulan: Kvk Telefon Ne Demek?

KVK Teknik Servis hangi markalara bakıyor?

Cep telefonu servisi konusunda alanında uzman bir marka olan KVK, pek çok çeşitli markanın cep telefonu için servis hizmeti sunmaktadır. KVS servis noktalarına ulaşarak Samsung, Apple, Sony, HTC, ZTE, Huawei, Honor, Lenovo, Alcatel, Xiaomi, Asus gibi pek çok farklı markanın telefonlarını tamir ettirebilirsiniz. 5

KVK telefon ne zaman gelir?

Servise bırakıldığı tarih itibari ile yasal onarım sürecimiz 20 iş günüdür.

KVK kapandı mı?

KVK hafta içi her gün akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Açılış saati ise hafta içi her sabah saat 09:00’dur. Sabahın erken saatlerinde müşterilerine hizmet sunmaya başlayan sektörünün öncüleri arasında yerini almaktadır. KVK firması hafta sonu her cumartesi sabah saat 09:00’da açılır ve öğleden sonra 14:00’da kapanır.

Genpa hangi cihazlara bakıyor?

Genpa ‘nın Türkiye distribütörü olduğu markalar arasında Alcatel, Casper, General Mobile, Honor, Huawei, LG, Microsoft, Nokia, Oppo, Samsung, TP-Link, Xiaomi ve Vestel gibi alanında lider markalar bulunmaktadır.

Samsung telefonu garantiye verdim ne zaman gelir?

Samsung garanti servisine cihazınızı bıraktıktan sonra sizi bir süreç beklemekte. Samsung garanti servisi genel olarak 20 gün içerisinde cihazınızı size geri teslim ediyor. Bu süre içerisinde işlem onarılmazsa da size yeni bir telefon sağlıyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Samsung Telefon Nerede?

Telefonumu garantiye verdim ne zaman gelir?

Telefon garantiden kaç günde gelir sorusuna yanıt vermek gerekirse, beş gün içerisinde onarılarak gönderimi yapılabilir demek mümkündür. Siz de tercih ettiğiniz telefon markası ve garanti hizmet kalitesine göre arızalı telefonu çok kısa süre içerisinde tamir edilmesi ile tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

KVK cihaz sorgulama nasıl yapılır?

Kvk cihaz takip yapabilmek için yapılacak işlemler; https://cihaztakip.kvkteknikservis.com/ adresine girmeniz gerekir. Karşınıza çıkan menüden cihaz takip seçeneğine tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan formda Imei numarasını, form numarasını ve 5 haneli kargo takip numarasını sırayla girmeniz gerekmektedir.

KVK Teknik Servis kimin?

KVK 1993 yılında Çukurova Holding ve MV Holding ortaklığında kurulmuş, şu anda MV holding yönetiminde devam etmektedir. 1994 yılından bu yana mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe faaliyet gösteren KVK, Türkiye’nin en güçlü distribütörüdür.

KVK bayramda açık mı?

KVK teknik servisleri Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ile 1 Ocak, 15 Temmuz, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermezler.

KVK Türkiye garantili ne demek?

Distribütör garantili ve diğer adıyla Türkiye garantili ürünler, direkt olarak üretici firmanın güvencesindedir. Ülkemizde satış yapan üretici firmalar, kullanıcılara tamir ve onarım gibi hizmetler sağlamak adına bir servise yetki vermektedir. Bunlar genellikle KVK, Genpa ve Telpa gibi servis ağlarıdır.

Genpa Türkiye garantili mi?

EVOFONE’un Türkiye distribütörlüğünü üstlenmesiyle beraber, firma GENPA ile çalışmaya başladıklarını da duyurdu. Yani resmi distribütör aracılığıyla getirilen Xiaomi ürünlerinden alırsanız garanti kapsamında GENPA hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.

Genpa Genel Müdürü kim?

Yönetim kurulu başkanı Zeynel Abidin Erdem’dir.

Genpa garanti sorgulama nasıl yapılır?

Cihazınız Genpa satışlı olmasa dahi, anlaşmalı olduğumuz tüm markalar için Genpa yetkili servislerinden servis hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için info@ genpa.com.tr adresine IMEI numaranızı gönderebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector