Sık sorulan: Passolig Telefon Güncelleme Nasıl Yapılır?

Passolig kartımı kaybettim ne yapmam gerekiyor?

Kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayarak, kartınızı kapattırmanız gerekmektedir.

Passolig yenileme nasıl yapılır?

E-Bilet Kullanım Süremi Nasıl Uzatırım?

  1. Hemen www. passolig.com.tr’ye girip, E-Bilet Kullanım Süresini uzat butonuna tıklayın; TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu giriniz.
  2. Bilet Kullanım Süresi’ni uzatmak istediğiniz Passolig Kartınızı seçin.

Passolig kart yenileme ücreti ne kadar?

E-Bilet Sistemi Yıllık Yenileme Bedeli (Osmanlıspor, Orduspor ve Bucaspor Passolig Kartları) 19,05 TL Passolig Kart Kayıp/Çalıntı ve Yenileme Ücreti Min. 19,05TL, Maks. 36,50TL Bir takvim yılındaki ilk 2 kayıp/çalıntı ve yenilemeden ücret alınmaz.

Passolig promosyon kodu nasıl alınır?

Kampanyadan yararlanmak için PASSOLİG yazıp 6666’ya sms gönderebilir veya Avantaj Cepte uygulaması üzerinden ilgili kampanyanın sayfasına girerek kampanya şifresini alabilirsin.

Passolig kartım kayboldu maça nasıl girerim?

Kartınız henüz kurye tarafından teslim edilmemiş ise, Passo Mobil uygulamasının “cep telefonu ile maça giriş” özelliğini kullanarak ya da stadyum gişelerinden “Tek Girişlik Pass Card” alarak stadyuma giriş sağlayabilirsiniz.

Fenerbahçe passolig ücreti ne kadar?

Bu sene maç heyecanını televizyonlar yerine tribünlerde yaşamak isteyen taraftarlar Passolig satın almaya başladılar bile. Fenerbahçe Passolig fiyatı 2021 için 48 TL olarak belirlendi. Bu fiyatı ödeyen taraftarlar Passoliglerine sahip oluyor ve maçlara gidebiliyor.

You might be interested:  Soru: Evkur Senetle Telefon Nasıl Alınır?

Passolig her yıl yenilenecek mi?

E-Bilet Yıllık Kullanım Bedeli senede bir defa tahsil edilir ve kullanım süresi 1 yıldır. Spor Toto Süper Lig ile Spor Toto 1.Lig maçlarına bilet satın alabilmeniz ve bu maçları stadyumlarda izleyebilmeniz için her yıl yenilenmesi gerekir.

Passolig hangi kurye ile gönderiliyor?

Merhaba, Kuryenet, Passolig Kart teslimatını yapan firmadır. Kuryenet’in resmi web sayfasından iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Passolig fotoğraf nasıl olmalı?

İşte Passolig için talep edilen fotoğraf boyutları ve gereksinimleri:

  1. Passolig fotoğraf genişliği 600 piksel yüksekliği ise 771 piksel olmalıdır..
  2. DPI değeri 1 olmalıdır.
  3. Saçınızın üstüne kadar olan baş yüksekliği fotoğrafın %75’ini doldurmalıdır.

Giresunspor passolig kaç TL?

Giresunspor logolu Passolig Kart’ı 17 TL ‘ye alabilirsiniz.

Passo kart hangi banka?

Aktif Bank | Bireysel | Kartlar | Passolig Kredi Kartı

Passolig kart ücreti nasıl ödenir?

Kartsız işlemler menüsünden Aktif Bank İşlemleri butonuna basın. Ödeme yapmak istediğiniz Passolig Kartınızın numarasını yazın. Sırası ile T.C Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin ve para yatırma haznesine yükleme tutarı kadar para yerleştirin. Onay ekranından tüm bilgileri onaylayıp, işleminizi onaylayın.

Passolig kart ile kaç bilet alabilirim?

Kaç adet bilet satın alabilirim? Bir kişi kendisi ile birlikte toplam beş kişi adına (5 adet) bilet satın alabilir. Bilet satın alınacak tüm taraftarlarımızın passolig kart sahibi olması gerekmektedir.

Passolig den para çekilir mi?

Passolig Banka Kartınızı para yerine kullanarak yurt içi ve yurt dışı her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemler, Passolig hesabınıza anında yansır ve işlemlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz. Passolig Banka Kartı ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.

Gaziantep passolig nasıl alınır?

Nasıl Alınır?

  1. Uygulamayı indirdikten sonra Kartlarım menüsünden ‘ Passolig Kart için Başvur’ butonunu seçip, başvuru formuna bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girin.
  2. Cep telefonunuza gönderilen SMS şifresini ilgili alana girerek, ilk aşamayı tamamlayın.
  3. Kart tipinizi seçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector