Sık sorulan: Tcl Telefon Hangi Ülkenin?

TCL nasil bir marka?

TCL, hızla büyüyen tüketici elektroniği şirketi ve küresel TV sektörünün lider oyuncusudur. 1981 yılında kurulan şirket dünya genelinde 160 pazarda faaliyet göstermektedir. 2020 2.çeyrek OMDIA raporuna göre, TCL adetsel bakımdan TV pazarında 2. sırada yer almaktadır.

TCL hangi ülkenin markası?

,

TCL 10 hangi marka?

Hong Kong merkezli tüketici elektroniği şirketi TCL Communication’ın akıllı telefon markası TCL Mobile, TCL 10 Serisi’nin yeni üyeleri TCL 10 Plus’ı ve TCL 10 SE’yi duyurdu.

Saba marka hangi ülkenin?

1971 yılında Türkiye’ye televizyonun gelmesi ile nevtron marka siyah-beyaz televizyon imalatına başlandı. Alman Saba firmasıyla anlaşılarak Saba televizyonlarının üretimini gerçekleştirmişlerdir. 1983 yılında da Siemens firması ile ortaklaşa renkli televizyon üretimine başlanmıştır.

Poco hangi ülkenin?

Poco telefonlar aslında Çinli Xiaomi firmasına ait bir alt markadır. Geçen yıl, Xiaomi bir Snapdragon 845 işlemci ile güçlü Pocophone F1 akıllı telefonunu sadece 300 $ karşılığında piyasaya sunarak OnePlus’ı geride bıraktı. Şimdi Çinli şirket, bu alt markayı Poco adlı yepyeni bir şirkete dönüştürdüğünü açıkladı.

LG hangi ülkeye ait?

LG ‘nin Kuruluşu ve Kısaca Tarihçesi LG 1947 yılında ilk olarak In Hwoi Koo tarafından kurulmuştur. İlk olarak Kimya Endüstrisi alanında kurulan LG şirketi daha sonra Güney Kore’de plastik sektöründe hizmet gösterdi. LG şirketi elektronik alanında da üretime başlamıştır.

TCL 20 SE nasıl telefon?

TCL 20 SE, ağır ve büyükçe bir telefon. 206 gram ağırlığında olan ve 6.82 inç ekran büyüklüğüne sahip bu telefon, IPS LCD ekran panelini kullanıyor ve 450 nit’e kadar ekran parlaklık seviyesi sunuyor. 720×1640 piksel ekran çözünürlüğünü destekleyen ve V çentikli bir ekran tasarımıyla gelen TCL 20 SE ‘nin ekran/gövde

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Nasıl Bulundu Kısaca?

TCL fabrika nerede?

Oppo, Xiaomi ve Vivo gibi markaların ardından TCL de ülkemizde üretime başlayan markalardan biri oldu. Arçelik ile güçlerini birleştiren firmanın tesisi, Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde bulunan Çerkezköy OSB’de yer alıyor.

TCL Plex nasıl bir telefon?

TCL Plex, orta segmente ait modellerden biri. Qualcomm Snapdragon 675 işlemciden güç sağlayan telefon, 2 GHz performans, 1.7 GHz verimlilik odaklı 8 çekirdekli yapıda. Telefonda Adreno 612 grafik birimi yer alırken, 6 GB RAM ve 128 GB depolama birimleriyle de kağıt üzerinde iyi görünüyor.

Vivo hangi ülkenin?

Vivo Communication Technology Co. (Çince: 维沃移动通信有限公司), Çin merkezli bir tüketici elektroniği şirketidir. Şirket, 2009 yılında Shen Wei tarafından kurulmuşdur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector