Sık sorulan: Telefon Tutucu Yüzük Nasil Takılır?

Telefon arkası tutucu nasıl çıkarılır?

Yapışkan taraf yukarı bakacak şekilde bir kâğıt veya kumaş havluya yatır.

  1. PopSocket’ını 15 dakikadan fazla dışarıda bırakmaktan kaçın. Aksi halde yapışkanlığını kaybeder.
  2. PopSocket’ın 10 dakika sonrasında hâlâ kuru değilse tabanı bir kâğıt havluyla hafifçe sil.

Telefon yüzüğü nasıl kullanılır?

iRing – Akıllı yüzüğünü cep telefonunuzun arkasına kolayca yapıştırarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yüzük tasarımına sahip olan iRing Telefon Tutucuyu dilediğiniz parmağınıza takarak, cep telefonunuzu düşürme derdi yaşamadan maksimum verimlilikle kullanabilirsiniz.

Telefona yapıştırılan PopSocket nasıl çıkarılır?

PopSocket cihazınızı, cihazınıza yaslanacak şekilde daraltın. PopSocket cihazını cihazınızdan uzaklaştırarak, kaldırdığınız sırada tırnaklarınızın altına diskinizi hareket ettirmeye başlayın. PopSocket ‘ı serbest bırakılıncaya kadar dikkatlice cihazınızdan çıkarın.

Telefon yüzüğü ne işe yarar?

Akıllı telefonunuzu düşürmekten korkuyorsanız iRing ile bir yüzük gibi parmağınızda taşıyabilirsiniz. Aauxx tarafından geliştirilen iRing, akıllı telefonların arkasında takılan bir aksesuar. Kapı tokmağını andıran iRing, telefonu tutarken parmağınızı içinden geçirebildiğiniz bir emniyet eklentisi haline geliyor.

Telefonun arkasına takılan yuvarlak şey nasil çıkar?

ütüyle ısıttıktan sonra metal levhayı çıkar telefonla birlikte geri dönüşüme gönder. bi tane ince sağlam ip bul, kenarına geçir, testere ile keser gibi sürterek hareket ettir. pürmüz ile biraz ısıtılarak çıkabilecek levhadır. alternatif olarak çekiçle vurulabilir.

Telefonun arkasına takılan şeyin adı ne?

Popsocket telefon parmak tutucu – GittiGidiyor.

You might be interested:  Evkurdan Alınan Telefon Ne Zaman Gelir?

Momo Stick telefon Tutucu nasıl kullanılır?

Kullanımı çok kolay: Telefonun, tabletin, kumandaların veya evdeki cihazların arkasına takın. Düğmesini ileri iterek parmaklarınıza tutunmasını sağlayın. Stand Özelliği: Momostick parmak tutucu kısmını stant olarak kullanarak telefonunuzla daha rahat video izleyebilirsiniz.

Selfie yüzüğü ne işe yarar?

Kolayca parmağınıza geçirip, telefonunuza veya kılıfınıza sabitledikten sonra, telefonunuzu yere düşürme riski olmadan kullanabileceksiniz. Çok yönlü nitelikleri sayesinde stand olarak kullanılabilir ve size elde tutmanın dışında konforlu izleme olanağı sağlar aynı zamanda araç tutacağı olarak da kullanabilirsiniz.

Yüzüklü telefon kılıfı ne işe yarar?

Telefon görüşmeleri yaparken veya arkadaşlarınızla mesajlaşırken parmağınızı yüzük kısmına geçirdiğinizde telefonunuzun elinizden kayıp düşme ihtimali tamamen ortadan kalkıyor.Görüntüsü,dokusu,renkleri ve modern tasarımı sayesinde oldukça dikkat çekici bir kılıf olan bu yeni ürün, fonksiyonel ve şık ürün arayan telefon

PopSocket ne demek?

Strese çarkını ardından şimdilerde akıllı telefonların sırtlarının ortasında bulunan renkli, lastik bir düğme göze çarpar hale geldi. Özellikle de Hollywood ünlüleri tarafından da sıkça kullanılıyor. Bu düğmenin bir adı var. Buna PopSocket deniyor ve son bir yılda akıllı telefon aksesuar pazarına hızlı bir giriş yaptı.

Mıknatıs cep telefonuna zarar verir mi?

Kılıflara yerleştirilen mıknatıs, akıllı telefonların ekranında renk bozukluğuna ve dokunmatik hassasiyetinin kaybolmasına neden oluyor. Doğan, “Bu kılıflar kullanıldıktan bir süre sonra cep telefonu ekranına zarar veriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector