Soru: 258 Hangi Ilin Telefon Kodudur?

280 alan kodu neresi?

Eğer telefonunuzda 282 alan koduyla karşılaşıyorsanız bunun Tekirdağ üzerinden geldiğini anlayabilirsiniz. Yani Türkiye şehirleri arasında 0282 alan kodu Tekirdağ iline aittir.

Denizli telefon kodu nedir?

Denizli ‘ nin adı kodu 0258’dir.

371 hangi ilin telefon kodu?

Letonya Baltık Denizi kıyısında bulunan bir ülkedir. Letonya’nın resmi dili Letoncadır. 371 numaralı ülke kodu ise Letonya ülkesine ait bir telefon kodudur.

265 hangi ilin telefon kodu?

265 numaralı telefon kodu Afrika’nın batısında yer alan Malavi ülkesine ait bir telefon kodudur. Malavi ülke nüfusu 9 milyondur. Ülkenin başkenti Lilongwe’dir.

0258 259 Nerenin Kodu?

Böylelikle gelen aramalarda alan kodu 258 ise bu arama Denizli ilinden yapılmıştır. 0258 numaralı alan kodu ülkemizde bir ile aittir. Bu il de Denizli’dir.

261 nerenin alan kodu?

+ 261 numaralı telefon kodu da bunlardan birisidir. + 261 numaralı telefon kodu Afrika’nın doğusunda Hin Okyanusunda yer alan Madagaskar ülkesine aittir.

250 Hangi ilçenin kodu?

250 numaralı telefon kodu Ruanda ülkesine aittir. Ruanda Doğu Avrupa ülkesidir. 3 farklı dil konuşulur. Bunlar Fransızca, Kinyarwanda, Svahili dilleridir. Ruanda’nın başkenti Kigali’dir.

969 nerenin alan kodu?

Uluslararası haberleşme de telefon kodları oldukça önemlidir. Telefon kodları sayesinde ülkeler arası haberleşme sağlanmaktadır. 969 telefon kodu Güney Yemen ülkesine ait bir telefon kodudur. Güney Yemen’in eski adı Yemen Arap Cumhuriyeti’dir.

You might be interested:  Soru: Telefon Bataryası Ne Kadar Dayanır?

+32 Hangi ülkenin telefon kodu?

32 Belçika’nın alan kodudur. Avrupa Birliğinin kurucu üyesi olan Belçika Krallığı Batı Avrupa’da bulunmaktadır.

07 Hangi Ülkenin telefon kodu?

7, Rusya Federasyonuna ait bir alan kodudur. Ülke kısmen Doğu Avrupa’da ve kısmen Kuzey Asya’da bulunuyor.

0 276 nerenin alan kodu?

Eğer Telefonunuzda 276 alan kodu ile karşı karşıya kalıyorsanız bunun Uşak’tan geldiğini anlayabilir. Yani 0276 alan kodu uşağı aittir.

0 216 nerenin alan kodu?

Anadolu Yakası’nda 216 telefon kodunun geçerli olduğu İstanbul’un ilçeleri ise şöyle: “Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Şile, Sultanbeyli, Sancaktepe, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar.”

Afyon alan kodu kaç?

Afyon alan kodu 0272 olarak öne çıkıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector