Soru: General Mobile Gm 5 Nasıl Telefon?

General Mobile Plus 5 nasıl bir telefon?

Kamerası idare eder. Menüsü basit. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum zaman zaman ısınması dışında bi problemi yok. şarjı iyi dayanıyor çabuk şarj olması da cabası. donma kasma yok. hafızası fazla olduğu için istediğiniz kadar oyun resim video yükleyebilirsiniz. ön ve arka kamerasının 13mp olması en güzel yanı bence.

General Mobile GM5 kaç model?

Performans konusunda sizi üzmeyecek olan General Mobile GM 5, gücünü Android One işletim sisteminden alıyor. 64 bit ve 2 GB ram ile desteklenen ürün, hızlı bir mobil cihaz deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

General Mobile GM5 Plus ne zaman çıktı?

General Mobile’ın resmi Twitter hesabından paylaştığı bilgilere göre, yeni akıllı telefon modeli GM 5 Plus, Nisan ayının 3. haftası itibariyle Türkiye’de satışa sunacak. Cihaz tüm operatör kanallarında satışa sunulacak.

General Mobile 5 Plus kamerası nasıl?

GM 5 Plus ‘ın arkasındaki 13 megapiksel kamera gayet iyi işler çıkarıyor. Ortamdaki ışık koşullarının ideal olduğu durumlarda gayet parlak ve canlı fotoğraflar üretiliyor. Renklerin doğallığı iyi seviyede, detaylar bakımından da epey doyurucu.

GM 5 Android sürümü kaç?

GM 5 Plus modelleri için Android 8.0 Oreo güncellemesi yayında! Tüm GM 5 Plus kullanıcıları kademeli olarak Android 8.0 Oreo sahibi olacaklar!” Tweet’ini paylaştı. Kullanıcılar güncellemenin cihazlarına henüz ulaşmadığını belirtse de güncelleme, cihazlara kademeli olarak dağıtılıyor.

You might be interested:  FAQ: Eski Telefon Nereye Atılır?

General Mobile GM 5 Plus arka kamera kaç megapiksel?

General Mobile 5 Plus Qualcomm’un 8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemcisinden ve 3 GB RAM’den gücünü alıyor. 13 Megapiksel arka ve 13 Megapiksel ön kamera ile gelen General Mobile 5 Plus, DxO Mark standardına uygun olması ile dikkat çekiyor.

GM 5 Plus hangi yıl çıktı?

Android One platformunu kullanan General Mobile 4G ile ülkemizde çok önemli satış rakamları yakalayan General… Android One platformunu kullanan General Mobile 4G ile ülkemizde çok önemli satış rakamları yakalayan General Mobile, yeni akıllı telefonu General Mobile GM 5 Plus modelini MWC 2016’da resmi olarak duyurdu.

General Mobile ilk ne zaman çıktı?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

General Mobile GM 6 fiyatı ne kadar?

32 GB / Altın – 4 satıcıdan 740,00 TL’den başlayan fiyatlarla.

GM 5 Plus da NFC nasıl kullanılır?

NFC ‘yi açmak için:

  1. Ayarlar seçeneğine gidin.
  2. ‍ KABLOSUZ ve AĞLAR altında Diğer seçeneğine dokunun.
  3. NFC özelliğini açın. Android Beam öğesine dokunarak bu özelliği açın.

Gm5 Plus nasil resetlenir?

General Mobile GM 5 Plus Hard Reset Nasıl Atılır?

  1. General Mobile 5 Plus telefonunuzu kapatınız.
  2. Cihaz kapandıktan sonra Ses Yükseltme tuşuna basılı tutarken Açma (Güç) tuşuna basın ve Yatan Android simgesini görünceye kadarda elinizi hiç bir tuştan çekmeyin.
  3. Ekranda Komut Yok yada No command yazacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector