Soru: Huawei Y6 Nasıl Telefon?

Huawei Y6 nasil bir telefon?

Huwaei Y6 ‘da yüz tanıma özelliği de mevcut. Akıllı cep telefonunda bulunan yüz tanıma teknolojisi sayesinde yüksek güvenlik sağlayabilirsiniz. Huawei Y6, 6.09 inç ekran boyutu ve damla çentikli HD ekrana sahipken, ekran çözünürlüğü ise 1560×720 piksel. Model 32 GB depolama alanı ve 2 GB RAM özelliklerine de sahip.

Huawei Y6 özellikleri nedir?

Huawei Y6 2019 modelleri, 6.09 inç büyüklüğe 720×1560 piksel çözünürlüğe sahip HD+ ekran yapısı ile öne çıkıyor. 228 PPI piksel yoğunluğuklu Multi Touch ekran ve yüzde 78.82 ekran gövde oranına sahip olan telefon, neredeyse çerçevesiz tasarımı ile kusursuz bir estetik sunuyor. 16 milyon renk sayısı ile gerçek tonlarda

Huawei Y6 da Google var mı?

Bu ürünün işletim sistemi Android ™ temelli EMUI 10.1’dir. Android ™, Google LLC firmasının ticari markasıdır. Huawei yetkili teknik servislerinden AppGallery’de yer almayan uygulamalar için çözüm önerileri alabilirsiniz. · Bu ürün GMail, Youtube, Google Maps gibi Google Mobil Servislerini içermemektedir.

Huawei Y6 2019 Mirror Share var mi?

Huawei Y6 2019 telefonum var ama mirror share özelliği olması gerekirken yok. Bu özelliği ekran yansıtmak için kullanacağım. Aynı zamanda internet araştırmasında bu telefonda bu özelliğin bulunduğu belirtilmiştir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Hangi Telefon Hattı Daha Iyi?

Huawei Y6 fiyati ne kadar?

Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 1.789,00 TLDönem İçi En Düşük Fiyat: 1.449,00 TLŞu Andaki Fiyat: 1.549,00 TLŞu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 240 TL (%13) daha ucuz.

Huawei Y6 görüntülü arama nasıl yapılır?

Görüntülü Arama Yapma

  1. Telefon uygulamasını açın, ekranın alt kısmındaki Kişiler sekmesine dokunun, ardından aramak istediğiniz kişiyi seçin.
  2. Görüntülü arama yapmak için düğmesine dokunun.

Huawei Y6p kaç TL?

Huawei Y6p 64 GB son 6 aylık fiyat değişim grafiği Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 2.219,00 TL Dönem İçi En Düşük Fiyat: 1.839,00 TL Şu Andaki Fiyat: 1.849,00 TL Şu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 370 TL (%17) daha ucuz.

Huawei Y6 RAM kaç?

Huawei Y6, 6.09 inç FHD LTPS Ekran 720 x 1560 piksel 403 PPI ekranı ile mükemmel görüntü sağlarken arkada bulunan 13 MP ana kamerası ile 8 MP selfie kameraları mükemmel fotoğraflar çekmenizi sağlar. 32 GB genişletilebilir depolama alanının yanı sıra 3 GB RAM de bünyesinde barındırmaktadır.

Huawei Y6 2019 kaç megapiksel?

Kutusundan Android Pie temelli EMUI 9 ile çıkan model, 32 GB’lık dahili hafızasını microSD üzerinden 512 GB’a kadar çıkartabiliyor. 6,09 inç ekranı HD+ çözünürlükte olan telefon, arkasında 13 megapiksel F1.8, önünde ise 8 megapiksel kamera taşıyor.

Huawei de Google yok mu?

ABD ile Çin arasındaki ticari savaşların bir yansıması olarak Google ile arası açılan Huawei ‘nin yeni cihazlarında Google servisleri artık bulunmuyor.

Huawei lerde Google var mı?

Huawei, yeni akıllı telefon modellerinde aralarında Maps, YouTube’nin de bulunduğu Google uygulamalarına ve servislerine yer veremeyecek.

Huawei Y5 Google var mı?

Huawei Y5 2019 modeli Google servislerini barındıran bir telefon. Bu sayede rahatlıkla WhatsApp indirebilir, Youtube’dan dilediğinizce video seyredebilirsiniz. Playstore dışında başka hiçbir uygulamaya, apk dosyalarına gerek kalmadan Google ‘ın en sevdiğimiz servislerine ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Telefon Donunca Ne Yapılır Samsung?

Huawei y6 ekran yansıtma nerede?

Ayarlar > Diğer bağlantılar > Kolay Projeksiyon bölümüne giderek de Kablosuz Projeksiyon düğmesini etkinleştirebilirsiniz. Projeksiyon bağlantısını tamamlamak için cihaz listesinde büyük ekranın veya kablosuz HDMI adaptörünün adına dokunun.

Huawei Mirror Share nasıl kullanılır?

Bu özelliği kullanabilmek için ise şu adımları uygulamanız gerekiyor:

  1. Durum çubuğunu kaydırın ve Mirrorshare simgesini bulun.
  2. Çıkan pop-up ekranından televizyonunuzu bulun ve seçin.
  3. Kısa süre sonra telefonunuzun görüntüsü televizyonunuza yansıtılacaktır.

Ekranı televizyona nasıl yansıtılır?

Ekranınızı yayınlama

  1. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Bağlı cihazlar. Yayınla’ya dokunun.
  3. Listede, ekranınızı göstermek istediğiniz cihaza dokunun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector