Soru: Iphone 6 Nasıl Bir Telefon?

iPhone 6 kamera iyi mi?

Sonuç olarak özetle, yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın kameralarının önceki modellere oranla çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Gerek yeni sensör yapısı, geliştirilmiş flaşı, oto fokus özellikleri ve diğer tüm yenilikler pek çok kullanıcı için yine vazgeçilmez olacak.

iPhone 6 ne kadar daha kullanılır?

Ortalama güncelleme süresini 1 yıl olarak düşünürsek iPhone 6 / 6 Plus modeli 5 yıl sorunsuz olarak kullanılmıştır.

iPhone 6 fiyatı kaç?

16 GB / Gümüş – 50 satıcıdan 859,00 TL’den başlayan fiyatlarla.

iPhone 6 küçük mü?

Ekran ve Tasarım iPhone 6 da 1334×750 piksellik 4.7 inçlik bir ekran bizleri karşılıyor. iPhone 6 Plus ise 158.1 mm uzunluğa 77.8 mm genişliğe ve 7.1 mm kalınlığa sahip. Ağırlığı ise 172 gram. En büyük rakibi Samsung Galaxy Note 4 ise 153.5 mm uzunluğa 78.6 mm genişliğe ve 8.5 mm kalınlığa sahip.

iPhone 6 plus kamerası güzel mi?

64 GBlik hafızası da tüm fotoğraf ve uygulamalar için yeterli. IPhone 6s Plus şuan dünyadaki en iyi beş telefondan bir tanesidir, bunun çok net olarak söylüyorum. Kamera mükemmele yakın fotoğraflar çekiyor. Arayüz o kadar iyi ve o kadar sakin ki telefon sanki bir işletim sistemi olmadan çalışıyormuş gibi.

iPhone 6 güncelleme alıyor mu?

Bu nedenle halihazırda iPhone 6 ‘ya kadar olan tüm iPhone modelleri Apple desteğini kaybetmiş durumda. Eylül ayında kullanıcılara sunulması beklenen yeni iOS sürümü ile birlikte iki iPhone modeli daha güncelleme takviminden çıkarılacak. iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPhone SE modelleri, iOS 15 güncellemesini alamayacak.

You might be interested:  Yurtdışından Alınan Telefon Pasaporta Nasıl Işlenir?

iPhone 6S kaç yıl güncelleme alır?

iPhone 6s ve 6s Plus – 2015 yılında geldi ve 5 yıl güncelleme aldı.

iPhone 6 güncelleme almazsa ne olur?

iPhone Güncelleme Almazsa veya Güncellenmezse Ne Olur? –Yeni özelliklerden ve iyileştirmelerden mahrum kalırsınız. -Cihazınızın sürümündeki açıklar bulununca güvenliksiz kalacaktır. -Güvenlik güncellemesi almadığı için virüs girme ihtimali artabilir.( iOS işletim sistemi için zor olsa da bir ihtimal.)

Türkiye’de iPhone 6 var mı?

Apple’ın bugün tanıttığı iPhone 6 ‘nın Türkiye ‘de piyasaya çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu. Amerika’da 19 Eylül tarihinde 199 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya sunulacak ürün Türkiye ‘de 26 Eylül’de satışa sunuluyor.

iPhone 6 32 GB var mı?

Apple çizgilerini yansıtan tasarımı ve yekpare yapısı sayesinde beğenilen ürün, 4.7 inçlik ekranı ve metal gövdesiyle hem iş yaşantısında hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabiliyor. 1.4 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemcisi, 1 GB belleği, 32 GB depolama alanıyla depolama noktasında da yeterlilik sunan

iPhone 6 plus mı yoksa 6 mı?

Öncelikle yazımıza ekran kıyaslamasıyla başlayalım. iPhone 6 Plus ‘ un ekran olarak iPhone 6 ‘dan tek farkı sadece ekran boyutu değil. iPhone 6 Plus daha yüksek çözünürlüğe ve daha fazla piksel yoğunluğuna sahip. iPhone 6 Plus ve iPhone 6 arasındaki en büyük farklardan biri de kamerada bulunuyor.

iPhone 6 nın boyu kaç cm?

iPhone 6 ‘nın 13.8 cm uzunluk, 6.70 cm genişlik ve 6.9mm kalınlık ölçüleri; iPhone 6s modelinde 13.8 cm uzunluk, 6.71 cm genişlik ve 7.1 mm kalınlık halini aldı. Ağırlık da 14 gram arttı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector