Soru: Kapanan Telefon Hattı Nasıl Açılır?

Iptal edilen hat tekrar açılır mı?

Abonelik İşlemleri Hattınızı iptal ettirdiğiniz tarih itibarıyla bir yıl boyunca, adınıza kayıtlı hattınızı numaranız aynı kalarak geri alabilirsiniz. Bir yıl sonunda alınmayan hatlar tekrar satışa sunulur.

Türk Telekom hat kapanınca nasıl açılır?

Söz konusu hattınızı adınıza yeniden tahsis ettirip kullanabilmeniz için, hattın kapatılmasını takip eden 24 ay içerisinde bir TT Mobil İletişim Merkezine (AİM) giderek yeni bir abonelik sözleşmesi imzalamanız ve abonelik ile ilgili belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir.

Vodafone iptal olan hat nasıl açılır?

Hattınızın yeniden aktif olabilmesi için:

  1. AD SOYAD KIMLIK TUR KIMLIK NO bilgilerinizi yazıp 4343’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz (ORNEK: DERYA YOLCU TC/KKTC KIMLIK 333333)
  2. USSD üzerinden *4343# nolu numarayı arayabilirsiniz.
  3. 444 0 542 nolu telefondan çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kapanan hat ne zaman açılır?

Faturaya gelen fatura son ödeme tarihinden sonraki 1 hafta içinde ödenmediğinde giden aramalara, 1 hafta daha ödeme yapılmazsa 3. günün sonunda tüm aramalara kapanır. Borç ödendikten sonra otomatik olarak 1 saat içerisinde hat aktif hale gelir.

Hattın kapanıp kapanmadığını nasıl anlarız?

Ayrıca, cep telefonunuzdan *166*5# yazdıktan sonra arama tuşuna basarak da kullanım dönemlerinizi öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Bu Kimin Telefon Numarası?

Türk Telekom hat kapama ücreti ne kadar?

1 Aralık 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere evde/işte internet ​ Hat Dondurma, Nakil, Devir ve Hat Kapama ücretlerimizde düzenleme yapılacaktır. Hat Dondurma, Nakil ve Devir Hizmetleri 42 TL, Hat Kapama Ücreti ise 34,9 TL olarak güncellenecektir.

Hat kısıtlaması nasıl oluyor?

Hat kısıtlama, hattınızı tek taraflı olarak giden aramalara ve mesaj göndermeye kısıtlama işlemidir. Hattınızı kısıtladığınız takdirde arama yapamaz, SMS gönderemez ve mobil internetinizi kullanamazsınız. Hattınızın yeniden görüşmeye açılması durumunda, 35,55 TL’lik işlem ücreti alınacaktır.

Hat açtırmak kaç TL?

Faturalı Hat Hat kapama- açma işlemi ücreti, hattın borç sebebiyle kapanması ve devamındaki süreçlerde oluşan maliyetler sebebiyle doğup, açma anından sonraki ilk faturaya vergiler dahil 35,55 TL yansıtılır.

Hattımı aramalara nasıl açarım Türk Telekom?

Türk Telekom sabit hat aboneleri hatlarını 0888 – 0898 Katma Değerli Hizmet numaralarına açtırmak için, bireysel hat aboneleri; 444 1 444 çağrı merkezini arayabilir,online işlem merkezinden bu işlemi yapabilir veya Türk Telekom bayilerinden aynı şekilde açtırma işlemini tamamlayabilirler.

Vodafone kapanan hat ne kadara açılır?

04.06.2021 tarihinden itibaren fatura borcu veya farklı nedenlerle kapanan hatlar için, hat açma ücreti 35,55 TL’dir. Hattınız kapanmadığı sürece herhangi bir hat açma ücreti yansımayacaktır. Kurumsal aboneliklerde hat açma kapama ücreti, kapanan hat bazında yansıtılmaktadır.

Vodafone hattımı nasıl aktif edebilirim?

1. Hattınızı aktive etmek için başvuru yaptığınız telefon numaranız ile Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “Başvurularım” menüsüne tıklayın. 2.Ekranda çıkacak “SIM kartı aktive et” tuşuna tıklayarak, SIM kartınızın yer aldığı zarfın üzerinde yer alan barkodu taratın.

Hat iptali ne kadar sürer?

Yazılı talebinizin şirketimize ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde hattınızın iptali gerçekleşecektir. Size en yakın Türk Telekom Ofis ve Mağazalarına gelerek Şahsen veya Vekaletname ile hat iptal başvurusunda bulunmak isterseniz; Şahsen başvuruda, hat iptal formu doldurup imzalamanız yeterlidir.

You might be interested:  Sık sorulan: Telefon Kayıtlarımı Nasıl Alabilirim?

Türk Telekom borcundan dolayı kapanan hat ne zaman açılır?

Türk Telekom Fatura Ödendikten Sonra Ne Zaman Açılır Türk Telekom faturalı hat borcundan dolayı kapandıktan sonra ödeme yapılırsa ortalama olarak hattınız sistem tarafından otomatik olarak en geç 2 saat içerisinde açılmaktadır.

Vodafone Fatura ödendikten sonra ne zaman açılır?

Faturamı gecikmeli ödedim, hattım ne zaman açılacak? Tüm bankalar ile çevrimiçi olarak çalıştığımız için, hattınız faturanızı ödedikten en geç 10 dakika sonra görüşmelere açılacaktır.

Türk Telekom hattı ne zaman açılır?

Türk Telekom ‘da hattınızın açılma işlemleri 24 saat içinde tamamlanır. Hattınız Türk Telekom ‘da açıldıktan sonra; size sırasıyla hattınızın sizin adınıza açıldığına dair bilgi SMSi ve tarifenizle ilgili bilgi SMSleri gelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector